Рішення
від 16.04.2010 по справі 50/139
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницьк ого,44-Б тел. 284-18-98

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 50/139 16.04.10

За позовом відкритог о акціонерного товариства "К иївський маргариновий завод "

до Київсь кої міської ради

третя особа Головн е управління земельних ресур сів виконавчого органу Київр ади

про визнання п рава на постійне користуванн я земельною ділянкою площею 3.36га

Суддя Головатюк Л.Д.

Представники:

Від позивача Б езносько С. М. (дов. від 28.09.2009)

Від відповідача Кась яненко А. М. (дов. від 04.02.2010)

Волоше нюк О.М.(дов. від 12.04.2010)

Від третьої особи не з"яв ився

ОБСТАВИНИ СПРАВИ :

Позивач звернувся до го сподарського суду м. Києва з п озовною заявою до відповіда ча про визнання за ним права н а постійне користування земе льною ділянкою площею 3,36 (три ц ілих тридцять шість сотих) га .

Ухвалою господарського су ду м. Києва від 26.02.2010 порушено пр овадження у справі №50/139 та при значено до розгляду на 10.03.2010.

Представник третьої особи в судове засідання 10.03.2010 не з' явився, витребувані судом до кази не подав, причин неявки с уд не повідомив, хоча про час т а місце розгляду справи був п овідомлений належним чином.

В судове засідання прибули представники позивача, відп овідача та дали пояснення по справі.

Представником відповідача у судовому засіданні 10.03.2010 був поданий відзив по справі №50/139, у якому він просить відмовит и у задоволенні позовних вим ог відкритого акціонерного т овариства "Київський маргари новий завод" у повному обсязі .

У зв' язку з неявкою третьо ї особи розгляд справи було в ідкладено на 07.04.2010.

07.04.2010 в судове засідання приб ули представники позивача та відповідача, дали додаткові пояснення по справі і подали докази.

Представник позивача пода в уточнення до позовної заяв и, в яких просить:

Визнати за ВАТ "Київський ма ргариновий завод" право на по стійне користування земельн ою ділянкою площею 3,36 га, яка зн аходиться за адресою: м. Київ, пр-т Науки, 3. Суд прийняв дані у точнення.

07.04.2010 через канцелярію суду в ід третьої особи надійшли пи сьмові пояснення на позовну заяву, в яких третя особа прос ила суд відмовити в задоволе нні позову та слухати справу без її участі.

В судовому засіданні 07.04.2010 бу ло оголошено перерву на 16.04.2010.

16.04.2010 в судове засідання приб ули представники позивача та відповідача і дали додатков і пояснення по справі.

Представник третьої особи в судове засідання вдруге не з' явився, хоча про час та міс це розгляду справи третя осо ба була повідомлена належним чином.

Особи, які беруть участь у р озгляді справи, вважаються п овідомленими про час і місце її розгляду судом, якщо ухвал у про порушення провадження у справі надіслано за поштов ою адресою, зазначеною в позо вній заяві (див. Роз'яснення Пр езидії ВАСУ від 18.09.1997 № 02-5/289 "Про де які питання практики застосу вання Господарського процес уального кодексу України").

Третя особа клопотань про в ідкладення розгляду справи т а наявності у неї поважних пр ичин щодо неявки у судові зас ідання 07.04.2010 та 16.04.2010 не повідомил а, що дає підстави визначити п ричини її неявки до суду непо важними.

Керуючись ст. 75 ГПК України с уд вважає за можливе розглян ути справу без участі предст авників третьої особи за ная вними у справі доказами та ма теріалами.

Розглянувши подані докуме нти і матеріали, всебічно і по вно з' ясувавши фактичні обс тавини, на яких ґрунтується п озов та заперечення проти по зову, об' єктивно оцінивши д окази, які мають юридичне зна чення для розгляду справи і в ирішення спору по суті, заслу хавши пояснення представник ів позивача, відповідача та т ретьої особи господарський с уд міста Києва, -

ВСТАНОВИВ:

Відкрите акціонерне тов ариство "Київський маргарино вий завод" (далі позивач, ВАТ) у творено в результаті реорган ізації закритого акціонерно го товариства "Київський мар гариновий завод" і є його прав онаступником.

У свою чергу закрите акціон ерне товариство "Київський м аргариновий завод»заснован о організацією орендарів Киї вського маргаринового завод у та ЗАТ «Укроліяжирпром»від повідно до Законів України "П ро приватизацію державного м айна", "Про Державну програму п риватизації" на підставі Уст ановчого договору про створе ння закритого акціонерного т овариства від 25.08.1994(протокол № 1 ) шляхом перетворення суб'єкт а підприємницької діяльност і орендного підприємства Киї вського маргаринового завод у, який був правонаступником Маргаринової фабрики.

Відкрите акціонерне товар иство «Київський маргаринов ий завод" як правонаступник з акритого акціонерного товар иства "Київський маргаринови й завод" є власником цілісног о майнового комплексу, що роз ташований по проспекту Науки 3 у Голосіївському районі м. К иєва.

Вказаний майновий комплек с набутий ЗАТ "Київський марг ариновий завод" на підставі д оговору купівлі-продажу держ авного майна від 25.03.1994 № 72, що зар еєстрований в Київському бюр о технічної інвентаризації 2 7.05.1998 за № 397-з(далі договір купівл і-продажу).

Цілісний майновий комплек с знаходиться на землях, які в ідповідно до рішення Виконав чого комітету Київської місь кої Ради народних депутатів від 16.10.1947 № 2815 відведені під буді вництво Маргаринової фабрик и та на міських землях, надани х у власність чи користуванн я (довідка топографо-геодези чного департаменту ГО «Центр містобудування та архітекту ри" Головкиївархітектури від 11.01.05 № 03-11).

Відповідно до п. 1.1. договору купівлі-продажу продавець(ре гіональне відділення фонду д ержавного майна України по м . Києву) продав, а покупець(орг анізація орендарів Київсько го маргаринового заводу) куп ив державне майно цілісного майнового комплексу орендно го підприємства Київський ма ргариновий завод, який знахо диться за адресою: м. Київ, п роспект Науки, 3, на земельній ділянці площею 3,55 га, виділе ній у постійне користування відповідно до умов, що виз начені в цьому договорі.

Згідно пункту 3.3. договору ку півлі-продажу покупець ціліс ного майнового комплексу(що знаходиться за адресою: м. Киї в, проспект Науки, 3) є правонас тупником майнових прав і зоб ов' язань відчужуваного ціл існого майнового комплексу.

Судом встановлено,що позив ач понад шістдесят років вип ускає продукцію першої необх ідності для населення не тіл ьки міста Києва, а й всієї Укра їни (масло, маргарин, майонези , промислові жири для хлібобу лочних і молочних підприємст в). На підприємстві працює 480 (чо тириста вісімдесят) чоловік.

Межі та площа земельних діл янок (кадастрові номера 82:082:001, 82:0 82:028, 82:082:029, 82:082:030), обумовлені технічн им звітом по земельно-кадаст ровій інвентаризації, складе ним у вересні 2004 року товарист вом з обмеженою відповідальн істю «Геопроект». У результа ті внесених змін загальна пл оща земельних ділянок на яки х розташоване ВАТ становить 3,36 га.

Відповідно до статті 60 Зако ну України “Про місцеве само врядування в Україні”терито ріальним громадам сіл, селищ , міст, районів у містах належи ть право комунальної власнос ті на рухоме і нерухоме майно , доходи місцевих бюджетів, ін ші кошти, землю, природні ресу рси, підприємства, установи т а організації, в тому числі ба нки, страхові товариства, а та кож пенсійні фонди, частку в м айні підприємств, житловий ф онд, нежитлові приміщення, за клади культури, освіти, спорт у, охорони здоров'я, науки, соц іального обслуговування та і нше майно і майнові права, рух омі та нерухомі об'єкти, визна чені відповідно до закону як об'єкти права комунальної вл асності, а також кошти, отрима ні від їх відчуження.

Пунктом 12 Перехідних положе нь Земельного кодексу Україн и визначено, що до розмежуван ня земель державної і комуна льної власності повноваженн я щодо розпорядження землями в межах населених пунктів, кр ім земель, переданих у приват ну власність, здійснюють від повідні сільські, селищні, мі ські ради, а за межами населен их пунктів - відповідні орган и виконавчої влади.

Згідно з частиною 5 статті 16 З акону України “Про місцеве с амоврядування в Україні”від імені та в інтересах територ іальних громад права суб'єкт а комунальної власності здій снюють відповідні ради.

Частина 1 статті 116 Земельног о кодексу України передбача є, що громадяни та юридичні ос оби набувають права власност і та права користування земе льними ділянками із земель д ержавної або комунальної вла сності за рішенням органів в иконавчої влади або органів місцевого самоврядування в м ежах їх повноважень, визначе них цим Кодексом.

Порядок надання земельних ділянок у користування в м. Ки єві затверджений рішенням Ки ївради від 15 липня 2004 року № 457/1867.

З матеріалів справи вбачає ться, що відповідно до доруче ння Київської міської ради (н адалі - відповідач, Київрада ) від 13.08.2004 № 3427 та технічного завд ання на виконання робіт у 2007 ро ці товариством з обмеженою в ідповідальністю "Земля-2000" роз роблений проект землеустрою (№ ТПВ-5885 від 20.08.2007 до справи А-8126).

Даним проектом землеустро ю відповідно до статей 93, 120, 123, 124 З емельного кодексу України (д алі - ЗКУ) передбачено передат и позивачу в оренду земельні ділянки загальною площею 3,36 г а для експлуатації та обслуг овування комплексу будівель і споруд на проспекті Науки 3 у Голосіївському районі м. Ки єва.

Відведення земельної діля нки в установленому порядку було погоджено Головним упра влінням містобудування, архі тектури та дизайну міського середовища. ВАТ "Київпроект", К иївською міською санепідста нцією, управлінням охорони н авколишньою природного сере довища виконавчого органу Ки ївради (Київської міської де ржавної адміністрації), Голо вним управлінням охорони кул ьтурної спадщини, Державною службою охорони культурної с падщини, Голосіївською район ною у м. Києві радою та Головни м управлінням земельних ресу рсів виконавчого органу Київ ради (Київської міської держ авне адміністрації).

Матеріали справи свідчать , що проект землеустрою щодо в ідведення земельної ділянки у порядку, встановленому Зем ельним кодексом України, був направлений позивачем до Ки ївської міської ради на пого дження та затвердження 20.08.2007.

Київрадою розроблено прое кт рішення "Про передачу відк ритому акціонерному товарис тву "Київський маргариновий завод" земельних ділянок для експлуатації та обслуговува ння комплексу будівель і спо руд на проспекту Науки 3 у Голо сіївському районі", який за до рученням заступника міськог о Голови - секретаря Київради від 28.08.2007 № 29/231-1944/ПР, розглянутий т а підтриманий постійними ком ісіями Київради з питань зем ельних відносин (витяг з прот околу від 10.10.2007 № 51) та з питань мі стобудування та архітектури (витяг з протоколу від 22.10.2007 № б/н ).

Проте, з матеріалів справи т а з пояснень представників с торін вбачається, що незважа ючи на звернення позивача(в м атеріалах справи), відповіда чем станом на день розгляду с прави не прийнято рішення пр о надання земельної ділянки позивачу, а також не надіслан о жодної інформації з цього п итання, що беззаперечно є пор ушенням прав позивача.

Київська міська рада діє в м ежах повноважень, визначених статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Ук раїні" та статтею 22 Закону Укр аїни "Про столицю України - міс то-герой Київ".

Відповідно до пункту 34 част ини першої статті 26, пункту 2 ст атті 77 Закону України "Про міс цеве самоврядування в Україн і" питання надання земельної ділянки в оренду вирішуєтьс я на пленарному засіданні ра ди - сесії, а спори про поновле ння порушених прав юридичних осіб, що виникають у результа ті рішень, дій чи бездіяльнос ті органів або посадових осі б місцевого самоврядування, вирішуються в судовому поряд ку.

Відтак судом встановлено, що позивач свої зобов'язання виконав у повному обсязі та з вернувся до відповідача з кл опотанням про надання земель ної ділянки в оренду, надавши для цього всі необхідні доку менти, але у визначені законо м строки Київрада не розглян ула ні вказане клопотання, ні відповідні документи про на дання позивачу земельної діл янки в оренду, чим порушила пр ава позивача.

Відповідно до частини чет вертої статті 13 Конституції У країни держава забезпечує за хист прав усіх суб'єктів прав а власності і господарювання , соціальну спрямованість ек ономіки. Усі суб'єкти права вл асності рівні перед законом.

Пунктом 6 Постанови Верховн ої Ради України від 18.12.1990 № 563 "Про земельну реформу" встановле но, що громадяни, підприємств а, установи й організації, які мають у користуванні земель ні ділянки, надані їм до введе ння у дію Земельного кодексу Української PCP (від 18.12.1990), повинн і до 01.01.2008 оформити право власно сті або право користування з емлею.

Пунктом 6 Перехідних положе нь Земельного кодексу Україн и визначено що громадяни та ю ридичні особи:, які мають у пос тійному користуванні земель ні ділянки, але за цим Кодексо м не можуть мати їх на такому п раві, повинні до 01.01.2008 переоформ ити у встановленому порядку право власності або право ор енди на них.

Положення зазначених пунк тів нормативно-правових акті в втратили чинність, як такі, щ о не відповідають Конституці ї України (є неконституційни ми) в частині щодо втрати гром адянами, підприємствами, уст ановами і організаціями післ я закінчення строку оформлен ня права власності або права користування землею раніше наданого їм права користуван ня земельною ділянкою, на під ставі Рішення Конституційно го Суду від 22.09.2005 № 5-рп/2005.

Із зазначеного випливає, що позивач земельні ділянки у д аний час має у постійному кор истуванні, оскільки всі суб'є кти господарювання незалежн о від форми власності, які вик ористовують земельні ділянк и на праві постійного корист ування з дати набрання чинно сті вказаного вище рішення К онституційного суду України , вважаються звільненими від обов'язку переоформляти ці з емельні ділянки в оренду.

Відповідно до статті 14 Конс титуції України право власн ості на землю набувається та реалізується його суб'єктам и виключно відповідно до зак ону. Отже, суб'єктивне право вл асності на землю виникає на п ідставах та у порядку визнач еному ЗКУ іншими законами, що регулюють земельні відносин и. Юридичні особи можуть набу вати земельні ділянки у влас ність на підставі цивільно-п равових угод, тобто у разі вол одіння земельними ділянками із земель державної чи комун альної власності на праві по стійного користування чи оре нди, вони можуть придбати їх у власність на підставі догов ору купівлі-продажу.

Крім того, якщо на земельній ділянці державної чи комуна льної власності розташовани й об'єкт нерухомого майна (буд івля, споруда тощо), що є власн істю юридичної особи, то оста ння має право на переважне пр идбання(викуп) земельної діл янки під таким об' єктом у вл асність.

Також суд наголошує, що відп овідно до ч. 1 ст. 377 Цивільного к одексу України, до особи, яка н абула право власності на жит ловий будинок (крім багатокв артирного), будівлю або спору ду, переходить право власнос ті, право користування на з емельну ділянку, на якій во ни розміщені, без зміни її ціл ьового призначення в обсязі та на умовах, встановлених дл я попереднього землевласник а (землекористувача).

З аналізу положень Цивільн ого кодексу України випливає , що для переходу права корист ування земельною ділянкою не має юридичного значення пра вова форма користування земл ею - постійне чи строкове на ум овах оренди. ЦК України гаран тує власнику будівель і спор уд можливість у всіх випадка х набути у користування земе льну ділянку.

Відповідно до ч. 3 ст. 415 Цивіль ного кодексу України, особа д о якої перейшло право власно сті на будівлі (споруди) набув ає право користування земель ною ділянкою на тих же умовах і в тому ж обсязі, що й поперед ній власник будівлі (споруди ).

У Постанові Вищого господа рського суду України від 01.07.2004 п о справі № 18/10в зазначається, що питання переходу права на зе мельну ділянку при переході права на будівлю і споруду ре гулюється ст. 120 ЗК України.

Частинами 1, 2 статті 120 Земель ного кодексу України передба чено, що до особи, яка придбала житловий будинок, будівлю аб о споруду, переходить право в ласності на земельну ділянку , на якій вони розміщені, без з міни її цільового призначенн я, у розмірах, встановлених до говором.

Порядок надання у постійне користування земельних діля нок юридичним особам визначе но статтею 123 Земельного кодек су України.

Інститут постійного корис тування земельною ділянкою - це право володіння і користу вання земельною ділянкою, як а перебуває у державній або к омунальній власності, без вс тановлення строку.

Земельні ділянки у постійн е користування передаються у порядку безоплатного відвед ення з наступним посвідчення м цього права шляхом видачі д ержавного акта на право пост ійного користування земельн ою ділянкою.

Суб'єктивне право постійно го користування земельною ді лянкою суттєво відрізняєтьс я від права власності на земл ю та права оренди. Власники зе млі та орендарі поряд із повн оваженнями щодо володіння та користування наділяються і повноваженнями щодо розпоря дження земельними ділянками (орендарі - в частині переда чі земель у суборенду за згод ою власника), а постійні корис тувачі такої можливості позб авлені.

Разом з тим право постійног о землекористування є безстр оковим, на відміну від права о ренди, і може бути припинене л ише з підстав, передбачених з аконодавством.

Права та обов'язки постійни х землекористувачів визначе ні чинним земельним законода вством і не можуть бути звуже ні. При цьому постійні землек ористувачі, як і землевласни ки, сплачують земельний пода ток, розмір якого визначаєть ся відповідно до чинного зак онодавства, на відміну від до говірного характеру орендно ї плати.

Стаття 92 Земельного кодексу України передбачає, що права постійного користування зем ельною ділянкою із земель де ржавної та комунальної власн ості набувають лише підприєм ства, установи та організаці ї, що належать до державної аб о комунальної власності, а та кож громадські організації і нвалідів України, їх підприє мства (об'єднання), установи та організації, та релігійні ор ганізації України, статути (п оложення) яких зареєстровано у встановленому законом пор ядку, виключно для будівницт ва і обслуговування культови х та інших будівель, необхідн их для забезпечення їх діяль ності.

Однак суд наголошує, що вказ ана норма не обмежує і не скас овує діюче право постійного користування земельними діл янками, набуте особами в уста новлених законодавством вип адках за станом на 01.01.2002.

Відповідно до пункту 2 поста нови Кабінету Міністрів Укра їни "Про затвердження форм де ржавного акта на право власн ості на земельну ділянку та д ержавного акта на право пост ійного користування земельн ою ділянкою" від 02.04.2002 № 449 раніше видані державні акти на прав о приватної власності на зем лю, державні акти на право вла сності на землю та державні а кти на право постійного кори стування землею залишаються чинними і підлягають заміні в разі добровільного зверне ння громадян або юридичних о сіб.

Стаття 123 Земельного кодекс у України встановлює, що держ авна адміністрація або сільс ька, селищна, міська ради у міс ячний строк і в межах своїх по вноважень, визначених цим Ко дексом, приймають рішення пр о надання земельної ділянки. Тобто законодавець в імпера тивній формі встановив, що пр и встановленні відповідност і проекту відведення земельн ої ділянки вимогам законодав ства рада (в даному випадку Ки ївська міська рада) приймає р ішення про передачу земельно ї ділянки.

Відповідно до ст. 24 Регламен ту розгляду питань щодо набу ття та реалізації права кори стування землею в м. Києві, яки й затверджений рішенням від 15 липня 2004 року № 457/1867 “Про врегул ювання процедури передачі в користування земельних діля нок в м. Києві”, проект рішенн я Київради після ухвалення п остійною комісією Київради з питань містобудування та зе млекористування висновку з ц ього питання відповідно до Р егламенту Київради подаєтьс я до президії Київради для вн есення на розгляд на найближ чому пленарному засіданні Ки ївради.

Київська міська рада протя гом одного місяця не прийнял а відповідного рішення, тобт о вбачається бездіяльність К иївської міської ради, що при звела до порушення права поз ивача на оформлення права по стійного користування земел ьною ділянкою.

Частиною 9 статті 123 Земельно го кодексу України встановле но, що відмову органів місцев ого самоврядування або орган ів виконавчої влади у наданн і земельної ділянки в корист ування або залишення клопота ння без розгляду в установле ний строк може бути оскаржен о в судовому порядку.

Відповідно до ч. 3 ст. 152 Земель ного кодексу України захист прав громадян та юридичних о сіб на земельні ділянки здій снюється шляхом визнання пр ав.

Положення ст. 20 Господарськ ого кодексу України забезпеч ують право на захист своїх пр ав і законних інтересів шлях ом визнання наявності прав.

Згідно ч. 1 статті 15 Цивільног о кодексу України кожна особ а має право на захист свого ци вільного права у разі його по рушення, невизнання або оспо рювання.

Стаття 16 Цивільного кодексу України встановлює можливіс ть захисту порушених прав та охоронюваних законом інтере сів шляхом визнання відповід ного права.

Відповідно до ст. ст. 43, 33, 34 ГП К України судочинство у госп одарських судах здійснюєтьс я на засадах змагальності, ст орони та інші особи, які берут ь участь у справі, обґрунтову ють свої вимоги і запереченн я поданими суду доказами. Кож на сторона повинна довести т і обставини, на які вона посил ається як на підставу своїх в имог і заперечень. Господарс ький суд приймає тільки ті до кази, які мають значення для с прави. Обставини справи, які в ідповідно до законодавства п овинні бути підтверджені пев ними засобами доказування, н е можуть підтверджуватись ін шими засобами доказування.

Відповідач у своєму відзив і на позовну заяву зазначає, щ о у позивача відсутнє право к ористування спірною земельн ою ділянкою, однак суд не пого джується з таким твердженням відповідача, оскільки в силу ст. 377 ЦК України та ст. 120 ЗК Укра їни таке право у позивача і снує.

Суд не вважає також обґрунт ованими доводи третьої особи у письмових поясненнях, оскі льки вони не ґрунтуються на н ормах чинного в Україні зако нодавства та суперечать мате ріалам справи.

Суд вважає, що обставини, н а які посилається позивач як на підставу своїх вимог, нале жним чином доведені та відпо відачем і третьою особою не с простовані. А тому позовні ви моги щодо визнання за позива чем права на постійне корист ування земельною ділянкою пі длягають задоволенню як зако нні та обґрунтовані.

Суд вважає, що ВАТ "Київськи й маргариновий завод" правом ірно і законно користується в даний час земельною ділянк ою площею 3,36 га у м. Києві по про спекту Науки, 3. Зважаючи на ви щезазначені порушення закон одавства суд приходить до ви сновку що визнання права - ц е визнання права користуванн я або власності у випадках, ви значених законодавством, і з а умови, що особа, яка звертаєт ься до суду має всі підстави в важати та просити суд визнат и таке право.

Враховуючи те, що відповід но до ст. 123 Земельного кодексу України та ст. 15 Закону Україн и “Про оренду землі” ВАТ "Київ ський маргариновий завод" вч инило всі передбачені законо давством дії, спрямовані на о формлення землі, а відповідн о до ст. 126 Земельного кодексу У країни право користування по свідчується договором оренд и землі, при цьому беручи до ув аги наявність всіх підстав д ля укладення договору та з ог ляну на сплив строку, який пер едбачений для прийняття ріше ння про надання земельної ді лянки у користування, суд вва жає можливим задовольнити ви моги позивача про визнання п рава позивача на постійне ко ристування земельною ділянк ою площею 3,36 га, яка знаходитьс я за адресою: м. Київ, пр-т Науки , 3 згідно з проектом землеустр ою та висновками, які містять ся в ньому, який погоджено в по рядку, встановленому рішення м Київської міської ради від 15.07.2004 № 457/1867 “Про врегулювання пр оцедури передачі в користува ння земельних ділянок в м. Киє ві”.

Всі інші доводи та запереч ення сторін та надані на їх пі дтвердження докази судом не приймаються на підставі ст. 34 Господарського процесуальн ого кодексу України, оскільк и не мають значення для справ и.

Відповідно до ст. 49 ГПК Украї ни судові витрати покладають ся на відповідача пропорційн о розміру задоволених позовн их вимог.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 33, 34, 49, 82-85, 116-118 Госп одарського процесуального к одексу України, суд -

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити пов ністю.

2. Визнати за ВАТ "Київський м аргариновий завод" право на п остійне користування земель ною ділянкою площею 3,36 га, яка з находиться за адресою: м. Київ , пр-т Науки, 3.

3. Стягнути з Київської місь кої ради (вул. Хрещатик, 36, м. Киї в, 01044) на користь відкритого ак ціонерного товариства "Київс ький маргариновий завод"(про спект Науки, 3, м. Київ, 03039, п/р 26001009137 в КРД Райффайзен Банк Ав аль, МФО 322904, код ЄДРПОУ 00333581)85 (ві сімдесят п' ять) грн. 00 коп. дер жавного мита та 236 (двісті трид цять шість) грн. 00 коп. витрат за інформаційно-технічне забез печення судового процесу.

4. Наказ видати після набра ння рішенням законної сили.

5. Рішення набирає законної сили після закінчення десяти денного строку з дня його під писання, оформленого відпові дно до ст. 84 Господарського пр оцесуального кодексу Україн и, та може бути оскаржене в пор ядку та строки, визначені Гос подарським процесуальним ко дексом України.

6. Копію рішення розіслати с торонам.

Суддя Головатюк Л.Д.

Дата підписання ріш ення - 30.04.2010

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення16.04.2010
Оприлюднено18.10.2010
Номер документу9569851
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —50/139

Ухвала від 27.12.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головатюк Л.Д.

Ухвала від 01.06.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головатюк Л.Д.

Постанова від 27.04.2011

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головатюк Л.Д.

Рішення від 16.04.2010

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головатюк Л.Д.

Рішення від 16.03.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головатюк Л.Д.

Постанова від 27.08.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Ухвала від 01.07.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Першиков Є.В.

Постанова від 07.04.2009

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Куровський С.В.

Рішення від 13.02.2009

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головатюк Л.Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні