Ухвала
від 20.04.2021 по справі 193/1626/19
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-з/803/270/21 Справа № 193/1626/19 Суддя у 1-й інстанції - Суддя у 2-й інстанції - Бондар Я. М.

УХВАЛА

про витребування справи

20 квітня 2021 року м.Кривий Ріг

Суддя судової палати у цивільних справах Дніпровського апеляційного суду Бондар Я.М., ознайомившись із заявою представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Новака Артура Михайловича про ухвалення додаткового рішення у справі за позовом ОСОБА_2 , в інтересах, якої діє адвокат Гусакова Оксана Борисівна до ОСОБА_1 , третя особа - Софіївська державна нотаріальна контора, про встановлення факту належності правовстановлюючих документів та усунення від права на спадкування за законом,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Дніпровського апеляційного суду від 06 квітня 2021 року, апеляційна скарга ОСОБА_3 , яка діє в інтересах позивача ОСОБА_2 залишена без задоволення.

Рішення Софіївського районного суду Дніпропетровської області від 12 листопада 2020 року та додаткове рішення Софіївського районного суду Дніпропетровської області від 10 грудня 2020 року залишені без змін.

20 квітня 2021 року представник відповідача ОСОБА_4 подав до Дніпровського апеляційного суду заяву про ухвалення додаткового рішення в частині розподілу судових витрат (витрат на правничу допомогу), провадження у якій не може бути відкрито.

Законом України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів від 03 жовтня 2017 року № 2147-VІІІ внесені зміни до Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України), який набув чинності 15 грудня 2017 року.

Статтею 355 ЦПК України встановлено, що апеляційні скарги подаються безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до п.п.15.3 п.1 Розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Згідно з п.п. 11, 15.5 п. 1 Розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України, справи у судах першої та апеляційної інстанції розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цим Законом.

За таких обставин, враховуючи те, що заява представника відповідача про ухвалення додаткового рішення надійшла до суду апеляційної інстанції, тому підлягають витребуванню з Софіївського районного суду Дніпропетровської області матеріали цивільної справи №193/1626/19, для вирішення питання про ухвалення додаткового рішення.

Керуючись ст.355 ЦПК України, п.п.11, 15.3, 15.5 п.1 Розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України, Дніпровський апеляційний суд -

УХВАЛИВ:

Витребувати з Софіївського районного суду Дніпропетровської області матеріали цивільної справи №193/1626/19 для вирішення питання по заяві представника відповідача ОСОБА_1 - адвоката Новака Артура Михайловича про ухвалення додаткового рішення у справі за позовом ОСОБА_2 , в інтересах, якої діє адвокат Гусакова Оксана Борисівна до ОСОБА_1 , третя особа - Софіївська державна нотаріальна контора, про встановлення факту належності правовстановлюючих документів та усунення від права на спадкування за законом.

Зобов`язати Софіївський районний суд Дніпропетровської області у строк до 04.05.2021 року, надіслати матеріали справи на адресу Дніпровського апеляційного суду, розташованого у м.Кривому Розі, 50074, пр.Героїв підпільників, 31.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Я.М. Бондар

СудДніпровський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення20.04.2021
Оприлюднено23.04.2021
Номер документу96430300
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —193/1626/19

Постанова від 18.05.2021

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 29.04.2021

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 20.04.2021

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Постанова від 06.04.2021

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Постанова від 06.04.2021

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 26.01.2021

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Ухвала від 26.01.2021

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Бондар Я. М.

Рішення від 10.12.2020

Цивільне

Софіївський районний суд Дніпропетровської області

Кащук Д. А.

Рішення від 10.12.2020

Цивільне

Софіївський районний суд Дніпропетровської області

Кащук Д. А.

Ухвала від 04.12.2020

Цивільне

Софіївський районний суд Дніпропетровської області

Кащук Д. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні