печерський районний суд міста києва
Справа № 757/25503/15-ц
УХВАЛА
17 липня 2018 року суддя Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В., розглянувши матеріали заяви Театрально-видовищного закладу культури Київський академічний театр Золоті ворота про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконання по справі за позовом ОСОБА_1 до КП Театрально-видовищного закладу культури Театр пластичної драми на Печерську про зобов`язання видати трудову книжку, стягнення середнього заробітку, надання письмового розрахунку належних при звільненні сум, зміну формулювання причин звільнення, стягнення вихідної допомоги, зайво утриманих із виплат при звільненні коштів та відшкодування моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник в особі свого представника звернувся до суду із вказаною заявою.
Відповідно до п. 9 ст. 10 ЦПК України, якщо спірні відносини не врегульовані законом, суд застосовує закон, що регулює подібні за змістом відносини (аналогія закону), а за відсутності такого - суд виходить із загальних засад законодавства (аналогія права).
Як вбачається, заява подана із порушенням вимог ст. 62 ЦПК України.
Відповідно до ч. 7 ст. 177 ЦПК України, до позовної заяви, підписаної представником позивача, додається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника позивача.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 62 ЦПК України, повноваження адвоката як представника підтверджується довіреністю або ордером, виданим відповідно до Закону України Про адвокатуру і адвокатську діяльність .
Ч. 5 ст. 62 ЦПК України зазначено, що відповідність копії документа, що підтверджує повноваження представника, оригіналу може бути засвідчена підписом судді.
Оригінали документів, зазначених у цій статті, копії з них, засвідчені суддею, або копії з них, засвідчені у визначеному законом порядку, приєднуються до матеріалів справи (ч. 6 ст. 62 ЦПК України).
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин, заяву слід залишити без руху та надати заявнику строк для усунення виявлених недоліків.
Для усунення недоліків, представнику заявника необхідно надати документи, що підтверджують його повноваження на представлення інтересів заявника, завірених належним чином чи їх оригінали відповідно до ст. 62 ЦПК України для приєднання до матеріалів справи.
При таких обставинах заява не може бути прийнята до розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 62, 175-177 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Заяву Театрально-видовищного закладу культури Київський академічний театр Золоті ворота про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконання по справі за позовом ОСОБА_1 до КП Театрально-видовищного закладу культури Театр пластичної драми на Печерську про зобов`язання видати трудову книжку, стягнення середнього заробітку, надання письмового розрахунку належних при звільненні сум, зміну формулювання причин звільнення, стягнення вихідної допомоги, зайво утриманих із виплат при звільненні коштів та відшкодування моральної шкоди, - залишити без руху.
Роз`яснити заявнику, можливість усунути виявлені недоліки протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ: В.В. Підпалий
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.07.2018 |
Оприлюднено | 29.04.2021 |
Номер документу | 96584467 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Печерський районний суд міста Києва
Підпалий В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні