Ухвала
від 14.06.2021 по справі 465/1285/21
ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа № 465/1285/21

УХВАЛА

14 червня 2021 року м.Львів

Залізничний районний суд м.Львова в складі головуючого судді Колодяжного С.Ю., розглянувши питання про виправлення описки в ухвалі Залізничного районного суду м. Львова від 28.05.2021 року в цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Інвестиційно-фінансова компанія до ОСОБА_1 про стягнення коштів ,

встановив:

Ухвалою Залізничного районного суду м.Львова від 28.05.2021 року прийнято до розгляду позовну заяву за позовом ТОВ Інвестиційно-фінансова компанія до ОСОБА_1 про стягнення коштів та відкрито провадження у справі.

Разом з тим, у вступній та резолютивній частині даної ухвали допущена описка, а саме замість про стягнення коштів невірно зазначено про стягнення заборгованості за договором позики , про виправлення якої представником позивача ТОВ Інвестиційно-фінансова компанія - Килівник А.О. 10.06.2021 року подано заяву.

Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Як вбачається зі змісту п.19 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 14 від 18.12.2009 року Про судове рішення у цивільній справі вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності. Питання про внесення виправлень може бути вирішено судом, що ухвалив рішення, як із власної ініціативи, так і за заявою осіб, які беруть участь у справі, і незалежно від того, чи виконано рішення, але в межах установленого законом строку, протягом якого воно може бути пред`явлено до примусового виконання. Внесення виправлень у судове рішення, яке не підлягає примусовому виконанню, строком не обмежено. Після внесення виправлень чи арифметичних помилок текст рішення змінювати не можна, проте у виконавчому листі наводяться формулювання резолютивної частини рішення в тій редакції, яку воно отримало у зв`язку з постановленням відповідної ухвали.

Враховуючи вищенаведене, та те, що в ухвалі Залізничного районного суду м.Львова від 28.05.2021 року допущено описку, а тому у вступній та резолютивній частині зазначеної ухвали слід внести виправлення, змінивши з про стягнення заборгованості за договором позики на про стягнення коштів .

Керуючись ст. 269, 258-261, 353, 354 ЦПК України, суд

постановив:

Виправити описку в ухвалі Залізничного районного суду м. Львові від 28.05.2021 року в цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Інвестиційно-фінансова компанія до ОСОБА_1 про стягнення коштів , - у вступній та резолютивній частині такої вказати замість про стягнення заборгованості за договором позики на про стягнення коштів .

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Львівського апеляційного суду, відповідно до п.15.5 Перехідних положень ЦПК України - через Залізничний районний суд м. Львова.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Згідно з п.3 Розділу XII Прикінцеві положення ЦПК України, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами цього Кодексу, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення.

Суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином.

Суддя /підпис/

З оригіналом згідно.

Суддя: С.Ю. Колодяжний

СудЗалізничний районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення14.06.2021
Оприлюднено17.06.2021
Номер документу97716722
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —465/1285/21

Постанова від 03.08.2022

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Мікуш Ю. Р.

Ухвала від 30.05.2022

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Мікуш Ю. Р.

Ухвала від 08.02.2022

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Мікуш Ю. Р.

Рішення від 02.12.2021

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Колодяжний С. Ю.

Рішення від 02.12.2021

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Колодяжний С. Ю.

Ухвала від 30.09.2021

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Колодяжний С. Ю.

Ухвала від 30.09.2021

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Колодяжний С. Ю.

Ухвала від 14.06.2021

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Колодяжний С. Ю.

Ухвала від 28.05.2021

Цивільне

Залізничний районний суд м.Львова

Колодяжний С. Ю.

Ухвала від 22.03.2021

Цивільне

Франківський районний суд м.Львова

Гладишева Х. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні