Справа № 640/19762/15-ц
н/п 4-с/953/16/21
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"28" липня 2021 р. Київський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого - судді Губської Я.В.,
при секретарі Мордухович К.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за скаргою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Московський ВДВС у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Харків), ОСОБА_2 на дії та неправомірну бездіяльність державного виконавця,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні суду знаходиться скарга ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Московський ВДВС у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Харків), ОСОБА_2 на дії та неправомірну бездіяльність державного виконавця.
В судове засідання 28.07.2021 заявник не з`явився, до суду направив заяву про відмову від скарги, посилаючись на фактичне задоволення вимог скарги державним виконавцем у постанові про відновлення виконавчого провадження від 21.05.2021, в прохальній частині скарги ОСОБА_1 міститься клопотання про розгляд даної скарги за його відсутності..
Державний виконавець, бездіяльність якого оскаржується, боржник в судове засідання не прибули. про причини неявки суд не повідомили, про дату, час та місце судового засідання повідомлені належним чином.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Згідно зі статтею 447 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду зі скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їх права чи свободи.
Відповідно до ч.1 ст.13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Відповідно до ч.ч.1-3 ст. 206 ЦПК України позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві.
Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 255 Цивільного процесуального кодексу України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо відсутній предмет спору.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Підстав для неприйняття відмови позивача від позову судом не встановлено.
Про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, а також вирішує питання про розподіл між сторонами судових витрат, повернення судового збору з державного бюджету.
З огляду на те, що у судовому засіданні встановлено, що предмет оскарження у справі відсутній, так як 21.05.2021 року постановою старшого державного виконавця Московського відділу державної виконавчої служби у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) Ісаєвою Є.А. відновлено виконавче провадження, заявник ОСОБА_1 відмовився від скарги у зв`язку із врегулюванням відносин у добровільному порядку, вказана відмова не суперечить вимогам закону і не порушує права чи інтереси інших осіб, суд дійшов висновку, що заява підлягає задоволенню. Необхідно прийняти відмову заявника від скарги і провадження у справі закрити.
Роз`яснити сторонам вимоги ч.2 ст.256 ЦПК України, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається.
На підставі ч.3 ст.142 ЦПК України, суд відмовляє заявнику у стягненні на його користь судових витрат на правову допомогу.
Керуючись ст. 13, 142, 206, 255, 260, 447-453 ЦПК України, ЗУ Про виконавче провадження , суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі за скаргою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: Московський ВДВС у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції(м.Харків), ОСОБА_2 на дії та неправомірну бездіяльність державного виконавця - закрити.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Якщо було оголошено вступну та резолютивну частину ухвали або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складання повного тексту ухвали. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження в цей же строк з дня вручення йому копії рішення (ухвали).
Відповідно до вимог п.15 Перехідних положень ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справи витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Суддя :
Суд | Київський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 28.07.2021 |
Оприлюднено | 30.07.2021 |
Номер документу | 98614766 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м.Харкова
Губська Я. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні