Справа № 209/3207/13-ц
Провадження № 2-зз/209/6/21
У Х В А Л А
Іменем України
27 липня 2021 року м. Кам`янське
Суддя Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Шендрик К.Л., розглянувши матеріали заяви Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" про скасування заходів забезпечення позову, -
в с т а н о в и в:
15 липня 2021 року до суду надійшла заява Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" про скасування заходів забезпечення позову, в якому просять скасувати заходи забезпечення позову, що вжиті відповідно до ухвали Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області 30.07.2013 року у справі № 209/3207/13-ц у вигляді накладення арешту на квартиру за адресою: АДРЕСА_1 .
Вимоги заяви мотивовані тим, що вжиті судом заходи забезпечення позову у вигляді накладення арешту на квартиру порушують законні права та інтереси заявника щодо державної реєстрації прав та їх обтяжень.
Вивчивши матеріали заяви та додатків до нього, суд приходить до висновку про те, що клопотання про скасування заходів забезпечення позову має бути повернуто заявнику без розгляду з огляду на наступне.
Відповідно до положень ч. 1 ст. 158 ЦПК України, суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи.
Абзацем 2 ч. 2 ст. 183 ЦПК України встановлено, що до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Згідно ч. 4 ст. 183 ЦПК України, суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
До матеріалів заяви представником заявника за довіреністю № 0024701/16950-21 від 25.05.2021 року ОСОБА_1 не надано належних доказів на підтвердження виконання вимог ч. 2 ст. 183 ЦПК України, тобто не додано доказів направлення заяви іншим учасникам справи.
Таким чином враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про те, що заява Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" про скасування заходів забезпечення позову, має бути повернуто заявнику без розгляду, оскільки заява подана без додержання вимог ч. 2 ст. 183 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 158, 183, 258, 260, 353 ЦПК України, суд -
п о с т а н о в и в:
Заяву Акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України" про скасування заходів забезпечення позову - повернути заявнику без розгляду.
На ухвалу суду може бути подано апеляційну скаргу до Дніпровського апеляційного суду через суд першої інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвалу суду не було вручено у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів дня вручення йому ухвали суду.
Суддя К.Л. Шендрик
Суд | Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська |
Дата ухвалення рішення | 27.07.2021 |
Оприлюднено | 03.08.2021 |
Номер документу | 98701901 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дніпровський районний суд м.Дніпродзержинська
Шендрик К. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні