Справа № 203/4439/20
1-кс/0203/1651/2021
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 серпня 2021 року Кіровський районний суд м.Дніпропетровська в складі:
слідчого судді - ОСОБА_1
при секретарі - ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Дніпро клопотання старшого слідчого в ОВС відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області капітана поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором, про арешт майна, заявлене в рамках кримінального провадження №12020040000000860,-
ВСТАНОВИВ:
До Кіровського районного суду м.Дніпропетровська надійшло вищезазначене клопотання, в якому слідчий просив накласти арешт на нерухоме майно, яке належить на праві власності ОСОБА_4 , а саме на адмінбудівлю (реєстраційний номер майна 14228833), розташовану за адресою: АДРЕСА_1 , а також квартиру (реєстраційний номер майна 17142543), розташовану за адресою: АДРЕСА_2 .
В призначене судове засідання слідчий не з`явився, що в силу ч.1 ст.172 КПК України не перешкоджає розгляду клопотання.
Слідчий суддя приймає до уваги, що ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 362, ч. 2ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК України, враховує розмір заподіяної матеріальної шкоди внаслідок вчинення інкримінованих йому кримінальних правопорушень. В зв`язку з цим, є достатні підстави вважати, що останнім може бути вчинено дії щодо відчуження належного йому майна з метою уникнення майнової відповідальності.
В зв`язку з цим, у відповідності до ч.2 ст.172 КПК України слідчий суддя вважає за необхідне розглянути клопотання без повідомлення підозрюваного, як власника майна, для запобігання спробам його відчуження, перереєстрації на користь третіх осіб та забезпечення можливого арешту майна.
Перевіривши викладені в клопотанні доводи та надані до нього матеріали кримінального провадження, слідчий суддя приходить до наступного висновку.
Відповідно ч.1 ст.131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Згідно п.7 ч.2 ст.131 КПК України одним із заходів такого забезпечення є арешт майна.
Частинами 1,3 ст.132 КПК України встановлено, що заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
Застосування заходівзабезпечення кримінальногопровадження недопускається,якщо слідчий,прокурор недоведе,що: 1)існує обґрунтованапідозра щодовчинення кримінальногоправопорушення такогоступеня тяжкості,що можебути підставоюдля застосуваннязаходів забезпеченнякримінального провадження; 2)потреби досудовогорозслідування виправдовуютьтакий ступіньвтручання управа ісвободи особи,про якийідеться вклопотанні слідчого,прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.
Відповідно до ч.ч.1,2 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження.
Арешт майна допускається з метою забезпечення: 1) збереження речових доказів; 2) спеціальної конфіскації; 3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; 4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
У випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, фізичної чи юридичної особи, яка в силу закону несе цивільну відповідальність за шкоду, завдану діями (бездіяльністю) підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, а також юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, за наявності обґрунто-ваного розміру цивільного позову у кримінальному провадженні, а так само обґрунтованого розміру неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою, щодо якої здійснюється провадження.
Відповідно до ч.10 ст.170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.
Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.
Під час розгляду клопотання встановлено, що відділом розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №12020040000000860, відомості за яким внесено до ЄРДР 20.11.2020 року з правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 362, ч. 2 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється прокуратурою Дніпропетровської області.
Під час досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_4 , маючи на меті вчинення несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок», повторно, за попередньою змовою групою осіб, та спричинення шкоди ТОВ «КСГ «ДНІПРО», з метою використання у вчиненні злочину товариства з обмеженою відповідальністю «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП» (нова назва ТОВ «САЛАГАР»), код ЄДРПОУ 40356501, перебуваючи на посаді директора зазначеного ТОВ в період часу з 23.10.2018 до 11.06.2020, вступив у злочинну змову з ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та головним бухгалтером ТОВ «КСГ ДНІПРО», обвинувальний акт за обвинуваченням якої за ч. 3 ст. 362 КК України направлено до суду у кримінальному провадженні №12020040000000451, (далі головний бухгалтер ТОВ «КСГ «Дніпро»).
Згідно з досягнутою між ОСОБА_4 та ОСОБА_5 попередньої змови, співучасники злочину, розуміючи що ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП» жодних фінансового-господарських відносин з ТОВ «КСГ «ДНІПРО» не має, останній як директор, використовуючи електронні підписи директора ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП» та печатки ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП», маючи доступ до автоматизованої інформаційній системи «Податковий блок», використовуючи поштову скриньку « ІНФОРМАЦІЯ_2 », здійснював несанкціоновану зміну інформації, яка обробляється у зазначеній автоматизованій системі, шляхом подачі податкових декларацій з податку на додану вартість Додатків № 5 до декларації, які прийнято автоматизованою системою. В результаті зазначених спільних умисних дій безпідставно зменшено податковий кредит ТОВ «КСГ «ДНІПРО» на загальну суму 5 932 754 грн. 31 коп., чим позбавлено ТОВ «КСГ «ДНІПРО», як платника податку на додану вартість, права зменшити податкове зобов`язання звітного (податкового) періоду на зазначену суму, таким чином ТОВ «КСГ «ДНІПРО» спричинено шкоду, що у 6 145 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян та є значною шкодою.
Крім того, ОСОБА_4 діючи умисно, як службова особа - директор ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП», реалізуючи свій умисел на внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, у період часу з жовтня 2018 по травень 2020 року, знаходячись у невстановленому місці, розуміючи, що ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП» фактично господарські операції із придбання товарів з ПДВ у ТОВ «КСГ ДНІПРО» не здійснювало, товари від ТОВ «КСГ ДНІПРО» не отримувались та кошти з банківського рахунка ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП» на оплату придбання товарів у ТОВ «КСГ ДНІПРО» не списувались, тобто відсутні передбачені законом підстави для віднесення сум податку на додану вартість по вказаних операціях до податкового кредиту, в електронному вигляді склав податкові декларації з податку на додану вартість підприємства, до рядку 10.1 розділу 2 яких та до додатків № 5 (розшифровки податкових зобов`язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів) до податкових декларацій вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягу постачання та сум податкового кредиту в результаті господарських операцій з придбання з податком на додану вартість «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП» у ТОВ «КСГ «ДНІПРО», які місця не мали, які підписав ЕЦП директор ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП» ОСОБА_4 , тобто склав офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості, а після складення документів подав їх до Лівобережної ОДПI м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області та ГУ ДПС У Дніпропетровській Області (Індустріальний район міста Дніпра) в електронному вигляді шляхом подачі їх до автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», таким чином видав завідомо неправдиві офіційні документи.
В подальшому ОСОБА_4 , маючи на меті вчинення несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок», повторно, за попередньою змовою групою осіб, та спричинення шкоди ТОВ «КСГ «ДНІПРО», з метою використання у вчиненні злочину товариства з обмеженою відповідальністю «ДАВІС ГРУП» (нова назва - ТОВ «КАТАРІНІ ГРУП») код ЄРДПОУ 42099801, перебуваючи на посаді директора зазначеного ТОВ в період часу з 22.11.2019 до 11.06.2020 вступив у злочинну змову з особою, яка перебувала на посаді директора ТОВ «ДАВІС ГРУП» в період з 13.06.2018 до 22.11.2019 ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 та головним бухгалтером ТОВ «КСГ ДНІПРО».
Згідно з досягнутої між ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 попередньої змови, співучасники злочину, розуміючи що ТОВ «ДАВІС ГРУП» жодних фінансового-господарських відносин з ТОВ «КСГ «ДНІПРО» не має, останні як директори, використовуючи електронні підписи директорів ТОВ «ДАВІС ГРУП» та печатки ТОВ «ДАВІС ГРУП», маючи доступ до автоматизованої інформаційній системи АС «Податковий блок», використовуючи поштову скриньку « ІНФОРМАЦІЯ_4 », здійснили несанкціоновану зміну інформації, яка обробляється у зазначеній автоматизованій системі, шляхом подачі податкових декларацій з податку на додану вартість Додатків № 5 до декларації, які прийнято автоматизованою системою. В результаті зазначених спільних умисних дій безпідставно зменшено податковий кредит ТОВ «КСГ «ДНІПРО» на загальну суму 7 893 351 грн. 14 коп., чим позбавлено ТОВ «КСГ «ДНІПРО» як платника податку на додану вартість права зменшити податкове зобов`язання звітного (податкового) періоду на зазначену суму, таким чином ТОВ «КСГ «ДНІПРО» спричинено шкоду, що у 8274 рази перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян та є значною шкодою.
Крім того, ОСОБА_4 діючи умисно, як службова особа - директор ТОВ «ДАВІС ГРУП», реалізуючи свій умисел на внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, у період часу з січня 2020 по квітень 2020 року, знаходячись у невстановленому місці, розуміючи, що ТОВ «ДАВІС ГРУП» фактично господарські операції із придбання товарів з ПДВ у ТОВ «КСГ ДНІПРО» не здійснювало, товари від ТОВ «КСГ ДНІПРО» не отримувались та кошти з банківського рахунка ТОВ «ДАВІС ГРУП» на оплату придбання товарів у ТОВ «КСГ ДНІПРО» не списувались, тобто відсутні передбачені законом підстави для віднесення сум податку на додану вартість по вказаних операціях до податкового кредиту, у електронному вигляді склав податкові декларації з податку на додану вартість підприємства, до рядку 10.1 розділу 2 яких та до додатків № 5 (розшифровки податкових зобов`язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів) до податкових декларацій вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягу постачання та сум податкового кредиту в результаті господарських операцій з придбання з податком на додану вартість ТОВ «ДАВІС ГРУП» у ТОВ «КСГ «ДНІПРО», які місця не мали, які підписав ЕЦП директор ТОВ «ДАВІС ГРУП», тобто склав офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості, а після складення документів подав їх до ГУ ДПС У Дніпропетровській області (Соборний район м. Дніпра) в електронному вигляді шляхом подачі їх до автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», таким чином видав завідомо неправдиві офіційні документи.
Також ОСОБА_4 , маючи на меті вчинення несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій інформаційній системі «Податковий блок», повторно, за попередньою змовою групою осіб, та спричинення шкоди ТОВ «КСГ «ДНІПРО», з метою використання у вчиненні злочину товариства з обмеженою відповідальністю товариства з обмеженою відповідальністю «ЮКО ТРЕЙДІНГ» код ЄРДПОУ 42511265, будучи директором у період з 01.07.2019 до 22.11.2019 вступив у злочинну змову з особою, яка перебувала на посаді директора ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та головним бухгалтером ТОВ «КСГ «ДНІПРО».
Згідно з досягнутою між ОСОБА_4 , ОСОБА_5 та ОСОБА_6 попередньої змови, співучасники злочину, розуміючи що ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ» жодних фінансового-господарських відносин з ТОВ «КСГ «ДНІПРО» не має, останні як директори, використовуючи електронні підписи директора ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ» ОСОБА_4 та печатки ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ», маючи доступ до автоматизованої інформаційній системи «Податковий блок», використовуючи поштову скриньку « ІНФОРМАЦІЯ_5 » здійснювали несанкціоновану зміну інформації, яка обробляється у зазначеній автоматизованій системі, шляхом подачі податкових декларацій з податку на додану вартість Додатків № 5 до декларації, які прийнято автоматизованою системою. В результаті зазначених спільних умисних дій безпідставно зменшено податковий кредит ТОВ «КСГ «ДНІПРО» на загальну суму 1 110 751 грн. 00 коп., чим позбавлено ТОВ «КСГ «ДНІПРО», як платника податку на додану вартість, права зменшити податкове зобов`язання звітного (податкового) періоду на зазначену суму, таким чином ТОВ «КСГ «ДНІПРО» спричинено шкоду, що у 1106 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян та є значною шкодою.
Крім того, ОСОБА_4 діючи умисно, як службова особа - директор ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ», реалізуючи свій умисел на внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, у період часу з жовтня 2019 по листопад 2019 року, знаходячись у невстановленому місці, розуміючи, що ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ» фактично господарські операції із придбання товарів з ПДВ у ТОВ «КСГ ДНІПРО» не здійснювало, товари від ТОВ «КСГ ДНІПРО» не отримувались та кошти з банківського рахунка ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ» на оплату придбання товарів у ТОВ «КСГ ДНІПРО» не списувались, тобто відсутні передбачені законом підстави для віднесення сум податку на додану вартість по вказаних операціях до податкового кредиту, в електронному вигляді склав податкові декларації з податку на додану вартість підприємства, до рядку 10.1 розділу 2 яких та до додатків № 5 (розшифровки податкових зобов`язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів) до податкових декларацій вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягу постачання та сум податкового кредиту в результаті господарських операцій з придбання з податком на додану вартість ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ» у ТОВ «КСГ «ДНІПРО», які місця не мали, які підписав ЕЦП директор ТОВ «ЮКО ТРЕЙДІНГ», тобто склав офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості, а після складення документів подав їх до ГУ ДПС у Дніпропетровській області (Амур-Нижньодніпровський район м. Дніпра) в електронному вигляді шляхом подачі їх до автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», таким чином видав завідомо неправдиві офіційні документи.
Також ОСОБА_4 , діючи за попередньою змовою з ОСОБА_5 , та всі дії якого охоплювались спільним умислом, організували вчинення ним зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права.
Так, ОСОБА_4 реалізуючи спільні злочинні наміри з ОСОБА_5 , зловживаючи своїми повноваженнями директора ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП», діючи умисно, розуміючи відсутність правових підстав та документального підтвердження, які необхідні для відображення у податковій звітності з ПДВ інформації з придбання товарів у ТОВ «КСГ «Дніпро» та віднесення сум до податкового кредиту з ПДВ, діючи в порушення вимог пункту 201.10 статті 201 ПКУ, пункту 198.2 статті 198 ПКУ, Пунктом 198.3 статті 198 ПКУ, тобто використовуючи свої повноваження всупереч інтересам юридичної особи приватного права, з метою одержання неправомірної вигоди для себе як директора та бенефіціарного власника ТОВ «ЮВАС РІТЕЙЛ ГРУП», в період часу з жовтня 2018 року по травень 2020 року в електронному вигляді склав податкові декларації з податку на додану вартість підприємства, до рядку 10.1 розділу 2 яких та до додатків № 5 (розшифровки податкових зобов`язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів) до податкових декларацій вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягу постачання та сум податкового кредиту, які підписав своїм електронно-цифровим підписом та здійснив їх подачу до Лівобережної ОДПI м. Дніпра ГУ ДФС у Дніпропетровській області та ГУ ДПС У Дніпропетровській області (Індустріальний район міста Дніпра) в електронному вигляді шляхом подачі їх до автоматизованої інформаційної системи «Податковий блок», в результаті чого безпідставно зменшено податковий кредит ТОВ «КСГ «ДНІПРО» на загальну суму 5 932 754 грн. 31 грн., чим ТОВ «КСГ «ДНІПРО» позбавлено як платника податку на додану вартість права зменшити податкове зобов`язання звітного (податкового) періоду на зазначену суму, що у 6 145 раз перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян, внаслідок чого ТОВ «КСГ «ДНІПРО» спричинено тяжкі наслідки.
В результаті зазначених спільних умисних дій безпідставно зменшено податковий кредит ТОВ «КСГ «ДНІПРО» на загальну суму 24882 537 грн. 50 коп., чим позбавлено ТОВ «КСГ «ДНІПРО», як платника податку на додану вартість, права зменшити податкове зобов`язання звітного (податкового) періоду на зазначену суму, таким чином ТОВ «КСГ «ДНІПРО» спричинено значну шкоду.
30.07.2021 ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_6 (РНОКПП НОМЕР_1 ), повідомлено про підозру у вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 362, ч. 2ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК України.
Посилаючись на вказані обставини, слідчий в наданому клопотанні з метою забезпечення відшкодування шкоди, заявленої в цивільному позові, запобігання можливого відчуження майна з метою уникнення цивільно-правової відповідальності, або настання інших наслідків, які можуть перешкоджати кримінальному провадженню, поставив питання про накладення арешту на майно, що належить на праві власності підозрюваному ОСОБА_4 , шляхом заборон и відчуження та розпорядження належним останньому майном.
Перевіряючи доводи клопотання, слідчий суддя враховує, що надані до нього матеріали кримінального провадження в достаній мірі свідчать про факт вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 362, ч. 2ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК України та обгрнутовану підозру у їх вчиненні ОСОБА_4 .
Враховуючи встановлений під час досудового розслідування розмір збитків, завданих внаслідок вчинення кримінальних правопорушень, а також заявлений цивільний позов ТОВ «КСГ «Дніпро» про стягнення матеріальної шкоди в сумі 24882533 грн. 50 коп., слідчий суддя приходить до висновку про наявність передбачених ч.1, п.4 ч.2, ч. 6 ст.170 КПК України підстав для вжиття заходів забезпечення кримінального провадження у вигляді арешту майна підозрюваного, шляхом встановлення заборон відчуження та розпорядження стосовно цього майна, як про це просив слідчий.
Згідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно вбачається, що за ОСОБА_4 зареєстровано право власності на адмінбудівлю (реєстраційний номер майна 14228833) за адресою: АДРЕСА_1 , а також квартиру (реєстраційний номер майна 17142543) за адресою: АДРЕСА_2 .
В звязку з цим, слідчий суддя приходить до висновку про наявність підстав для накладення арешту на зазначене нерухоме майно, яке належить ОСОБА_4 .
При цьому, слідчий суддя визначає, що вказаний захід забезпечення кримінального провадження шляхом накладення заборони відчуження та розпорядження майном не призведе до обмежень власника майна у можливості володіння та користування останнім.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.131,132,170-172,175,309,369-372 КПК України, слідчий суддя -
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого в ОВС відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області капітана поліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором, про арешт майна, заявлене в рамках кримінального провадження №12020040000000860 задовольнити.
Накласти арешт з позбавленням права відчуження та розпорядження на майно, яке належить на праві власності ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , а саме:
-адмінбудівлю (реєстраційний номер майна 14228833) за адресою: АДРЕСА_1 ;
-квартиру (реєстраційний номер майна 17142543) за адресою: АДРЕСА_2 .
Ухвала може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її проголошення.
Ухвала підлягає негайному виконанню відповідно до ч.1 ст.175 КПК України з дня її постановлення. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.
Відповідно до ч.1 ст.174 КПК України підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом.
Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Кіровський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 12.08.2021 |
Оприлюднено | 23.05.2024 |
Номер документу | 99048215 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні