Як захистити компанію та активи за допомогою Skype

23.11.2016 16:45

Уявіть, що ви співробітник компанії “Епіцентр”. Вам необіхдно перевірити, як йдуть справи у вашої компанії та чи немає в реєстрах інформації, яка повинна вас занепокоїти. В цей раз для роботи з OpenDataBot ми будемо використовувати Skype.

Для початку, додаємо OpenDataBot в Skype.

Далі — шукаємо нашу компанію в боті, надіслав йому ідентифікаційний код юр. особи — 32490244

Далі - натискаємо кнопку “Підписатись”.

Після цього ми починаємо отримувати повідомлення про зміни в нашій компанії: зміна реєстраційних даних, зміна директора, нова судова справа, застосування спеціальних санкцій Мінекономрозвитку.

Тепер потрібно перевірити судові рішення щодо нашої компанії: чи є там ті, які ми могли пропустити, або про які нас не повідомили.

В процесі пошуку ми знаходимо справи, щодо яких судовий реєстр повертає нам: “Інформація заборонена для оприлюднення згідно з Законом України "Про доступ до судових рішень" (п. 4 ст. 7)”. Це може означати, що по нашій або пов’язаній з нами компанії є рішення суду про проведення обшуків.

Далі варто перевірити наших ймовірніх контрагентів. Візьмемо, до прикладу, компанію “Балтекс”. Будемо шукати по назві компанії.

Пошук дає 11 результатів. Ми знаємо що компанія з Вінниці, тому перевіряємо інформацію по компанії ТОВ “Балтекс”.

По-перше, ми бачимо що в травні у компанії змінився основний вид діяльності та юридична адреса.

Далі, на кнопці “спецсанкції” ми бачимо діючі санкції щодо зовнішньоекономічної діяльності, які станом на 18 листопада 2016 року ще не відмінені.

Використовуючи кнопку “3 судових рішення” ми отримуємо всі рішення з судового реєстра, де згадується компанія. Це можуть бути як судові справи, так і ухвали про проведення перевірок податкової тощо.

Додати OpenDataBot в Skype

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру