Перевірка штрафів від ТЦК

Введіть ПІБ та дату народження

Будь ласка, введіть ПІБ
Будь ласка, введіть дату народженя
Visa Mastercard

Перевірити виконавче провадження за штрафом ТЦК можливо за допомогою сервісу Опендатабот. Для такої перевірки особі необхідно ввести свої ПІБ та дату народження. За результатом перевірки особа отримає довідку про відсутність або наявність відкритих щодо неї виконавчих проваджень.

Для здійснення пошуку особі необхідно ввести свої ПІБ та дату народження.

Штрафи за невиконання вимог законодавства щодо військового обліку складаються уповноваженими особами територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Не виконання вимоги щодо оновлення облікових даних військовозобовʼязаного може призвести до накладення на особу відповідного штрафу, так як такі дії можуть бути розцінені, як невиконання вимог законодавства щодо військового обліку.

Чоловікам віком від 18 до 60 років, які не оновили свої дані у ТЦК та СП або не перебувають на військовому обліку, загрожує штраф від 17 000 до 25 500 грн під час воєнного стану чи за повторне порушення. Штраф для громадян становить від 17 000 до 25 500 грн, а для посадових і юридичних осіб — від 34 000 до 59 000 грн.

Не сплата штрафу призведе до його передання до виконавчої служби для примусового виконання. В межах таких виконавчих проваджень може бути накладено арешт на кошти та майно особи, які надалі можуть бути використані для погашення боргу.

Щоб зʼясувати обставини відкриття щодо особи виконавчого провадження, їй необхідно звернутись до відповідного державного виконавця, який супроводжує його справу.

Аналітика по темі

Штрафи ТЦК