Українці зможуть безкоштовно аналізувати судову практику у сфері публічних закупівель

21.11.2019 09:12

Опендатабот разом Трансперенсі Інтернешнл Україна розробляють безкоштовний інструмент для аналізу судової практики у сфері публічних закупівель. Дані з Єдиного державного реєстру судових рішень будуть інтегровані з інструментами DOZORRO .

Розробники DOZORRO передбачають, що це дозволить оцінити ефективність судової практики Державної аудиторської служби України. Наприклад, щодо оскарження компаніями висновків моніторингу закупівель або накладення штрафів на членів тендерних комітетів за порушення. Так, у судовому реєстрі за останні три роки є близько 7 тисяч документів щодо роботи державних аудиторів.

Окрім цього компанії, що ведуть торги з державою, зможуть проаналізувати судову практику, вивчити кращі практики та оцінити свої шанси на перемогу в суді. Наприклад, коли мова йде про оскарження рішень Антимонопольного комітету України, зокрема Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. З 2016 року таких судових документів є близько 5 тисяч.

В планах у розробників DOZORRO — додати в Публічний модуль аналітики ProZorro прив’язку тендера до судового реєстру. Відтак, з’явиться додатковий індикатор для оцінки ризиків учасників та замовників у публічних закупівлях.

По темі

Українці можуть слідкувати за державним майном з Опендатабот

В Опендатабот тепер можна стежити за всіма компаніями, що мають статус державних

Opendatabot назвав найуспішних приватних підприємців на Prozorro.

ФОП Собко Олег Олександрович — став найуспішнішим приватним підприємцем на Prozorro. Він виграв 7 тендерів, загальна сума яких становить 131,5 млн гривень.

Як підключити АРІ державних даних за 60 секунд?

Opendatabot випустив другу версію свого АРІ і зробив його доступним для всіх компаній в Україні.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру