Кількість померлих від хвороб органів дихання зараз менша, ніж у 2019 році

31.08.2020 09:10

Державна служба статистики повідомляє про 379 померлих від грипу та пневмонії серед 740 загиблих від хвороб органів дихання в цілому у червні.

У порівнянні з 2019 роком показники цього року нижчі: 396 загиблих від пневмонії та грипу й 780 осіб загалом померло від хвороб органів дихання.

Якщо порівнювати загальну смертність, то у травні цього року померло на 10 тисяч людей менше, ніж у попередньому. А в цьому місці ситуація змінилася. У червні 2019 року зафіксовано 43 396 померлих, а в 2020 року – 47 043.

Ми слідкуватимемо за ситуацією далі та оновлюватимемо інформацію на сторінці про те, як коронавірус впливає на смертність в Україні.

Нагадаємо, що на початку року ми звернулись до Держстату з проханням надати статистику по смертності в Україні, в тому числі й від хвороб органів дихання, грипу та пневмонії. Також хотіли відстежувати динаміку під час карантину, проте виявилось, що Державна служба статистики засекретила ці дані на час пандемії.

Після звернення Опендатабот ситуація змінилась, й у публічний доступ викладено інформацію про смертність по червень включно.

По темі

Держстат не публікує смертність

Служба статистики не публікує дані про померлих під час карантину

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру