ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ

Код ЄДРПОУ24566628

СтатутPayment systems
Діяльність компанії зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ — 24566628.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 24566628 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 24566628 зареєстрований в Україна, 36000, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ ГРЕБІНКИ, будинок 24/Г.

Реквізити компанії ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ-ЛЮБИТЕЛІВ. Підприємство має юридичну адресу: Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Гребінки, будинок 24/Г