«АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ»

Код ЄДРПОУ24566634

СтатутPayment systems
Діяльність компанії припинено
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ «АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ» — 24566634.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент «АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ» має статус — припинено.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 24566634 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву «АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ».

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 24566634 зареєстрований в Україна, 37500, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 33.

Реквізити компанії "АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ"

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу "АСОЦІАЦІЯ ЗАХИСТУ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ". Підприємство має юридичну адресу: Україна, 37500, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Леніна, будинок 33