номер провадження справи 14/34/21
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
23.06.2022 Справа № 908/1718/21
м.Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Сушко Л.М., розглянувши матеріали справи №908/1718/21
Кредитор Підприємство об`єднання громадян Конкордія, 08301, м. Бориспіль Київської області, вул. Нова, 31-Б, офіс 126
Банкрут Підприємство об`єднання громадян Аріон, 69035, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 60А юридична адреса, 69001, м. Запоріжжя, а/с 1374 адреса для листування, код ЄДРПОУ 43160426
Ліквідатор - Сєдова Наталя Іванівна, 69005, м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 8, офіс 69
УСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду Запорізької області від 13.07.2021. відкрито провадження у справі №908/1718/21 про банкрутство Підприємства об`єднання громадян Аріон. Визнані грошові вимоги кредитора - Підприємства об`єднання громадян Конкордія, 08301, м. Бориспіль Київської області, вул. Нова, 31-Б, офіс 126 до боржника на суму 5 000 000,00 грн. - 4 черга задоволення вимог кредиторів. Введено процедуру розпорядження майном, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Сєдову Наталю Іванівну.
13.07.2021. за №66827 у встановленому законодавством порядку оприлюднено повідомлення про відкриття справи про банкрутство Підприємства об`єднання громадян Аріон, 69035, код ЄДРПОУ 43160426.
До господарського суду в порядку ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства заяв з грошовими вимогами до боржника не надійшло.
Ухвалою суду від 02.09.2021. встановлено дату проведення перших загальних зборів кредиторів та засідання комітету кредиторів до 14.09.2021. Встановлено дату підсумкового засідання суду 16.09.2021.
Постановою господарського суду Запорізької області від 12.05.2022. Підприємство об`єднання громадян Аріон визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Сєдову Наталю Іванівну.
23.09.2021. до господарського суду Запорізької області від ГУ ДПС у Запорізькій області надійшло клопотання у якому податкова просить спонукати ліквідатора закрити рахунки, надати інформацію про рух грошових коштів по всіх банківських рахунках, ліквідаційний баланс, документи, підтверджуючі інформацію надану у балансі (у т.ч., що підтверджують кредиторську заборгованість), результати проведеної інвентаризації основних фондів, нематеріальних активів, ТМЦ, коштів тощо, надати документи фінансово - господарської діяльності за період з 07.08.2019 по дату їх надання до контролюючого органу. До отримання від ліквідатора документів та проведення перевірки працівниками ГУ ДПС у Запорізькій області, не затверджувати ліквідаційний баланс банкрута та не приймати рішення про припинення провадження у справі про банкрутство Підприємства об`єднання громадян Аріон.
Керуючись ст. ст. 2, 65 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Прийняти клопотання ГУ ДПС у Запорізькій області до розгляду.
Призначити судове засідання на 30.06.2022. о/об 12-00.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4. к. 218, корп. 1.
Зобов`язати Головне управління Державної податкової служби у Запорізькій області надати суду у строк до 30.06.2022. докази звернення та надсилання ліквідатору письмового повідомлення про дату початку та місце проведення податкової перевірки; докази направлення ліквідатору наказу на проведення перевірки; нормативно-обгрунтоване пояснення щодо правових підстав звернення з відповідним клопотанням в межах справи про банкрутства.
Запропонувати ліквідатору надати суду нормативно-обгрунтований відзив на клопотання ГУ ДПС у Запорізькій області.
Примірник ухвали надіслати кредитору, ліквідатору, ГУ ДПС у Запорізькій області.
Ухвала набрала законної сили 23.06.2022. та оскарженню не підлягає.
Суддя Л.М. Сушко
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 22.06.2022 |
Оприлюднено | 25.06.2022 |
Номер документу | 104895042 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: діяльність арбітражного керуючого |
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Білецька Людмила Миколаївна
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Білецька Людмила Миколаївна
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Білецька Людмила Миколаївна
Господарське
Центральний апеляційний господарський суд
Білецька Людмила Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні