КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА
12 жовтня 2022 року місто Київ
Справа №369/14080/21
Апеляційне провадження № 22-ц/824/11215/2022
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: Желепи О.В. (суддя-доповідач), Мазурик О.Ф., Шкоріна О.І.
вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської областівід 17 серпня 2022 року(у складі судді Дубас Т.В., повне судове рішення складено 17 серпня 2022 року)
у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 про стягнення успадкованого боргу,-
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської областівід 17 серпня 2022 року позов задоволено.
У рахунок погашення боргу перед ОСОБА_2 у сумі 17 000 (сімнадцять тисяч) доларів США, звернути стягнення на майно, яке належало ОСОБА_4 , померлому ІНФОРМАЦІЯ_1 , успадковане ОСОБА_3 та ОСОБА_1 .
Стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_2 судові витрати пов`язані зі сплатою судового збору у розмірі 2265 (дві тисячі двісті шістдесят п`ять) грн 00 к.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 судові витрати пов`язані зі сплатою судового збору у розмірі 2265 (дві тисячі двісті шістдесят п`ять) грн 00 к.
Не погоджуючись з таким рішенням, ОСОБА_1 16 вересня 2022 року подав безпосередньо до Київського апеляційного суду апеляційну скаргу, в якій просить скасувати рішення Києво-Святошинського районного суду Київської областівід 17 серпня 2022 рокута ухвалити нове рішення про відмову в задоволенні позовних вимог.
Ухвалою Київського апеляційного суду від 05 жовтня 2022 року відкрито апеляційне провадження у даній справі.
Підготовка справи до розгляду проведена в обсязі, визначеному статтею 365 ЦПК України.
При підготовці справи до апеляційного розгляду проведені наступні підготовчі дії: з`ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з`ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з`ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Підстави проводити додаткові підготовчі дії відсутні.
Відповідно до статті 368 ЦПК України справа розглядається судом апеляційної інстанції за правилами, встановленими для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження, з особливостями, встановленими цією главою.
Розгляд справ у суді апеляційної інстанції здійснюється в судовому засіданні з повідомленням учасників справи, крім випадків, передбачених статтею 369 цього Кодексу.
Враховуючи викладене, колегія суддів вважає за необхідне розгляд даної справи провести з повідомленням учасників справи.
Заслухавши доповідь судді-доповідача, керуючись ст.ст. 365, 366, 368 ЦПК України, Київський апеляційний суд у складі колегії суддів, -
УХВАЛИВ:
Закінчити проведення підготовчих дій, пов`язаних із призначенням справи до апеляційного розгляду.
Справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської областівід 17 серпня 2022 рокупризначити до апеляційного розгляду на 08 листопада 2022 року на 14 годину 45 хвилин у приміщенні Київського апеляційного суду (м. Київ, вул. Солом`янська, 2-а, зал 1107).
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Інформацію по справі можна отримати в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Київського апеляційного суду за адресою: http://www.apcourtkiev.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття, оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Судді:О.В. Желепа О.Ф. Мазурик О.І. Шкоріна
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.10.2022 |
Оприлюднено | 14.10.2022 |
Номер документу | 106720971 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Желепа Оксана Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні