Рішення
від 14.10.2022 по справі 372/1371/22
ОБУХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 372/1371/22

Провадження № 2-1017/22

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

вступна та резолютивна частини

14 жовтня 2022 року Обухівський районний суд Київської області у складі:

головуючої судді Висоцької Г.В.

при секретарці Костюк А. О., за участюпредставникапозивачки ОСОБА_1 ,представникавідповідачки ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні позов ОСОБА_3 , яка діє в інтересах неповнолітньої доньки ОСОБА_4 , до ОСОБА_5 про визнання права власності на спадкове майно, третя особа приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Біловар Ірина Олександрівна,

ВСТАНОВИВ:

Суд на підставі ч. 6 ст. 259 ЦПК України відкладає складання повного тексту судового рішення на строк до 10 днів,

УХВАЛИВ:

В задоволенні позову ОСОБА_3 , яка діє в інтересах неповнолітньої доньки ОСОБА_4 , до ОСОБА_5 про визнання права власності на спадкове майно, третя особа приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Біловар Ірина Олександрівна відмовити.

Відповідно до ч. 5 ст. 265 ЦПК України призначити судове засідання для вирішення питання про судові витрати на 09 год. 45 хв. 21 жовтня 2022 року, встановивши сторонам строк подання відповідних документів до суду до 19 жовтня 2022 року.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Київського апеляційного суду шляхом подачі в 30-денний строк з дня його проголошення апеляційної скарги. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду. Апеляційна скарга подається до Київського апеляційного суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя

СудОбухівський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення14.10.2022
Оприлюднено17.10.2022
Номер документу106753066
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —372/1371/22

Постанова від 16.03.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Савченко Сергій Іванович

Постанова від 16.03.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Савченко Сергій Іванович

Ухвала від 09.01.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Савченко Сергій Іванович

Ухвала від 09.01.2023

Цивільне

Київський апеляційний суд

Савченко Сергій Іванович

Ухвала від 14.12.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Савченко Сергій Іванович

Рішення від 21.10.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Висоцька Г. В.

Рішення від 14.10.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Висоцька Г. В.

Рішення від 14.10.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Висоцька Г. В.

Ухвала від 19.09.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Сташків Т. Г.

Ухвала від 15.09.2022

Цивільне

Обухівський районний суд Київської області

Висоцька Г. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні