Справа №173/460/23
Провадження №2/173/321/2023
У Х В А Л А
іменем України
06 березня 2023 р. Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
Суддя Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області Бурхан С.М., ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до комунального підприємства Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Дніпропетровської обласної ради, треті особи: ОСОБА_2 , публічне акціонерне товариство Страхова компанія Арсенал страхування, про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки, -
ВСТАНОВИВ:
До Верхньодніпровського районного суду Дніпропетровської області від представника позивача ОСОБА_3 надійшла позовна заява ОСОБА_1 до комунального підприємства Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Дніпротетровської обласної ради, треті особи: ОСОБА_2 , публічне акціонерне товариство Страхова компанія Арсенал страхування, про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки.
Ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї документами, суд дійшов висновку, що позовна заява не відповідає вимогам п. 3 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, та підлягає залишенню без руху.
В позовній заяві позивач просить стягнути завдану шкоду, отже позов підлягає грошовій оцінці, а тому має бути вказана ціна позову, яка визначається сумою, яка стягується. Разом з тим, в позовній заяві не зазначено ціну позову.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог ст. 175 ЦПК України, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати десять днів з дня отримання копії ухвали.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.175, 185 ЦПК України, суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до комунального підприємства Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Дніпропетровської обласної ради про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки - залишити безруху та надати позивачу строк десять днів для виправлення позовної заяви з дня вручення копії ухвали.
Встановити позивачу спосіб усунення недоліків шляхом визначення та зазначення ціни позову.
Роз`яснити позивачу що у разі, якщо він не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачу (ч. 3 ст. 185 ЦПК України).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.М.Бурхан
Суд | Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 06.03.2023 |
Оприлюднено | 15.03.2023 |
Номер документу | 109512582 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
Бурхан С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні