ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 640/3810/18 Номер провадження 22-ц/814/986/23Головуючий у 1-й інстанції Садовський К.С. Доповідач ап. інст. Пилипчук Л. І.
У Х В А Л А
05 квітня 2023 року м. Полтава
Полтавський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ: головуючий суддя Пилипчук Л .І., судді Дряниця Ю.В., Хіль Л.М.
вирішуючи питання про прийняття до свого провадження апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Мега Шанс» на рішення Київського районного суду м.Харкова від 22 лютого 2021 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Мега Шанс» до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Централ Фінанс», приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу Лавінди Наталії Олександрівни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: ОСОБА_2 , про визнання угоди недійсною та скасування рішення приватного нотаріуса про державну реєстрацію,
в с т а н о в и в:
Ухвалами Харківського апеляційного суду від 20 квітня 2021 року відкрито апеляційне провадження та призначено до розгляду апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Мега Шанс» на рішення Київського районного суду м. Харкова від 22 лютого 2021 року.
Розпорядженням Верховного Суду від 25 березня 2022 року №14/0/9-22 «Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану» змінено територіальну підсудність справ Харківського апеляційного суду Полтавському апеляційному суду.
Таким чином справу необхідно прийняти до свого провадження та призначити її до розгляду в Полтавському апеляційному суді в порядку спрощеного позовного провадження із повідомленням учасників справи. У зв`язку із надмірним навантаженням, зумовленим виконанням розпорядження Верховного Суду від 25 березня 2022 року №14/0/9-22 «Про зміну територіальної підсудності судових справ в умовах воєнного стану», справа призначається до розгляду поза межами строку, визначеного ст.ст.368, 371 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.366, 368, 369 ЦПК України,
у х в а л и в :
Справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Мега Шанс» на рішення Київського районного суду м.Харкова від 22 лютого 2021 року прийняти до свого провадження та призначити до розгляду на 10годину 00хвилин 13липня 2023року у залі судового засідання №3 Полтавського апеляційного суду (36000, м.Полтава, вул.Соборності 17, е-mail: inbox@pla.court.gov.ua), повідомивши осіб, що беруть участь у справі про час і місце розгляду вказаної справи.
Роз`яснити учасникам право заявити про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку ст. 212 ЦПК України та право за ст. 211 ЦПК України заявити клопотання про розгляд за відсутності.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Л.І. Пилипчук
Судді Ю.В. Дряниця
Л.М. Хіль
Суд | Полтавський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.04.2023 |
Оприлюднено | 10.04.2023 |
Номер документу | 110067814 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Полтавський апеляційний суд
Пилипчук Л. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні