Справа № 1-164
2010 р.
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 липня 2010 року Сарненський районний суд Рівненської області
одноособово суддя Березень Ю. В.
при секретарі Кудіній А. Р.,
з участю прокурора Семенюк О. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сарни справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, неодруженого, ІНФОРМАЦІЯ_3, непрацюючого, не судимого, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України, -
В С Т А Н О В И В :
21 лютого 2010 року біля 14 години ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного спяніння, знаходячись в будинку ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_2 з корисливих мотивів з метою заволодіння грошима потерпілої вчинив на неї напад, погрожуючи застосуванням насильства, небезпечного для життя і здоровя, демонструючи кухонний ніж, шляхом вільного доступу відкрито викрав з шафи належні потерпілій гроші в сумі 500 грн., викраденим розпорядився на власний розсуд.
Вина підсудного ОСОБА_1 у вчиненні злочину, який у судовому засіданні вину в інкримінованому йому діянні визнав повністю та щиро розкаявся, підтверджується його визнавальними показаннями, в яких підсудний повно та детально пояснив про обставини вчиненого, викладені вище.
Суд визнав за недоцільне дослідження інших доказів про вищевказані обставини справи, оскільки такі обставини ніким не оспорювались.
Дії ОСОБА_1 кваліфікуються за ч. 1 ст. 187 КК України як напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров'я особи, яка зазнала нападу (розбій).
При призначенні виду та міри покарання підсудному суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого, особу підсудного, який за місцем проживання характеризується негативно; як помякшуючі покарання обставини приймає щире каяття підсудного та активне сприяння розкриттю злочину, добровільне відшкодування завданого збитку, як обтяжуючі покарання обставини вчинення злочину в стані алкогольного спяніння та вчинення злочину щодо особи похилого віку.
Суд приходить до висновку, що виправлення та перевиховання підсудного можливе шляхом призначення виду покарання позбавлення волі, покарання підсудному, необхідне і достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів, слід призначити ближче до нижньої межі вказаного виду покарання.
Запобіжний захід ОСОБА_1 підписку про невиїзд до набрання вироком законної сили слід змінити на взяття під варту, взявши його під варту в залі суду.
Долю речового доказу слід вирішити у відповідності до ст. 81 КПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд
З А С У Д И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 187 КК України, призначивши покарання у виді позбавлення волі на строк три роки.
До набрання вироком законної сили запобіжний захід ОСОБА_1 підписку про невиїзд змінити на взяття під варту, взявши його під варту в залі суду.
Речовий доказ кухонний ніж знищити.
На вирок може бути подана апеляція до Апеляційного суду Рівненської області через Сарненський районний суд протягом пятнадцяти діб з моменту його проголошення а засудженим, який перебуває під вартою, - в той же строк з моменту вручення йому копії вироку.
Суддя:
Суд | Сарненський районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 15.07.2010 |
Оприлюднено | 15.12.2022 |
Номер документу | 11307616 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Дзержинський міський суд Донецької області
Бухтіярова Оксана Миколаївна
Кримінальне
Дзержинський міський суд Донецької області
Бухтіярова Оксана Миколаївна
Кримінальне
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Кушнарьова Валентина Андріївна
Кримінальне
Сватівський районний суд Луганської області
Юрченко Станіслав Олександрович
Кримінальне
Сарненський районний суд Рівненської області
Березень Юрій Валентинович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні