Ухвала
від 19.10.2023 по справі 308/8454/23
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 308/8454/23

1-кс/308/4834/23

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

19 жовтня 2023 року м. Ужгород

Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , його захисника ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого Шостого слідчого відділу (з дислокацією у м. Ужгороді) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові ОСОБА_6 , погоджене заступником керівника Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону ОСОБА_3 , кримінальному провадженні №62022140160000218, про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання відносно:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, інспектора прикордонної служби 1 категорії 2 групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (тип А) відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » НОМЕР_1 прикордонного загону, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимого, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Слідчий Шостого слідчого відділу (з дислокацією у м. Ужгороді) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові ОСОБА_6 , за погодженням з прокурором звернувся до слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області з клопотанням у кримінальному провадженні за №62022140160000218 застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання відносно підозрюваного ОСОБА_4 .

Подане клопотання мотивує тим, що у зв`язку із збройною агресією російської федерації та вторгнення її збройних сил на територію України Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №2102-IX, із 05:00 год. 30 хв. 24.02.2022 в Україні введено воєнний стан строком на 30 діб, строк якого продовжувався відповідними Указами Президента України та який діє по теперішній час.

Згідно ст. 1 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», воєнний стан це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.

З огляду на викладене, з початку зазначеної збройної агресії російської федерації, на території України введено відповідні правові режими, які обмежують конституційні права і свободи людини, у тому числі обмеження конституційних прав громадян України щодо обмеження перетину державного кордону України та не можливості виїзду за межі держави особам чоловічої статі призовного віку (18-60 років).

Водночас окремі громадяни, діючи з корисливих мотивів, вчинили злочинні дії, спрямовані на незаконне переміщення осіб зазначеної категорії через державного кордон України до країн Європейського союзу.

Слідчий вказує, що досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин ОСОБА_7 , діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, переслідуючи корисливі мотиви, у вересні-жовтні 2022, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено, організував злочинну групу, діяльність якої спрямована на організацію незаконного переправлення осіб призовного віку (18-60 років) через державний кордон України за грошову винагороду.

Так, ОСОБА_7 , переслідуючи свій корисливий мотив, у вересні-жовтні 2022 року залучив до злочинної схеми свого знайомого інспектора прикордонної служби 1 категорії 2 групи інспекторів прикордонного контролю відділення інспекторів прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (тип А) відділу прикордонної служби « ІНФОРМАЦІЯ_2 » ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_4 , завдання якого полягало в підшукуванні осіб призовного віку, які мають на меті за грошову винагороду перетнути державний кордон.

У подальшому ОСОБА_4 запропонував ОСОБА_7 залучити до даної злочинної схеми свого знайомого ОСОБА_8 , роль якого в їхній організованій злочинні групі полягала у також підшукування осіб призовного віку, які мають на меті за грошову винагороду перетнути державний кордон.

Окрім цього, ОСОБА_8 повинен був здійснювати перевезення вищевказаних осіб до визначених організатором ОСОБА_7 місць для подальшого безпосереднього переправлення цих осіб через державний кордон.

Таким чином, злочинна група, очолювана ОСОБА_7 , умисно та добровільно організувалася з метою незаконного збагачення шляхом вчинення злочинів з незаконного переправлення осіб через державний кордон, характеризувалась попереднім спільним об`єднанням кількох осіб для вчинення злочинів, досягнення єдиної злочинної мети з незаконного збагачення, між членами якого існували міцні внутрішні зв`язки, та тривалому знайомстві; стабільністю і згуртованістю членів групи задля досягнення єдиного злочинного результату спільними зусиллями; детальною організацією функціонування групи у вигляді чіткого виконання кожним відведеної йому ролі та вказівок організатора; обізнаністю всіх членів злочинної групи з планом злочинних дій, свідомого виконання своїх функцій кожним із них.

16.01.2023 з метою викриття протиправної діяльності ОСОБА_7 , ОСОБА_4 та ОСОБА_8 правоохоронними органами до участі в організованій групі залучено ОСОБА_9 , який надалі у відповідності до вимог ст. 272 КПК України виконував спеціальне завдання з метою розкриття злочинної діяльності організованої злочинної групи.

Завданням ОСОБА_9 згідно відведеної йому ОСОБА_8 та ОСОБА_7 ролі було також підшукування осіб призовного віку, які мають на меті за грошову винагороду перетнути державний кордон.

У період початку лютого 2023 року, та не пізніше 15.02.2023 під час виконання спеціального завдання ОСОБА_9 повідомлено ОСОБА_8 про наявність особи, яка бажає за грошову винагороду перетнути державний кордон, на що останній запевнив ОСОБА_9 про можливість організації такого переправлення.

З метою перевірки намірів та викриття вищевказаної організованої злочинної групи ( ОСОБА_4 , ОСОБА_8 та ОСОБА_7 ) у ході досудового розслідування, зокрема під час виконання ОСОБА_9 спеціального завдання правоохоронними органами до конфіденційного співробітництва було залучено громадянина ОСОБА_10 .

Надалі ОСОБА_8 , виконуючи відведену йому в організованій злочинні групі роль, з пропозицією організувати за грошову винагороду незаконне переправлення ОСОБА_10 через державний кордон звернувся до ОСОБА_4 , який з аналогічною пропозицією звернувся до організатора злочинної групи ОСОБА_7 , на що останній погодився організувати такі дії за грошову винагороду у розмірі 7000 доларів США, довівши своє рішення до всіх членів злочинної групи.

Упродовж лютого березня 2023 року, однак не пізніше 03.03.2023, ОСОБА_7 , усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, з метою виконання спільного плану організованої злочинної групи, звернувся до свого знайомого ОСОБА_11 , з проханням посприяти в організації незаконного переправлення ОСОБА_10 через державний кордон України, на що ОСОБА_11 , не будучи обізнаним про дії ОСОБА_4 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 , погодився та у свою чергу запропонував своєму знайомому ОСОБА_12 безпосередньо забезпечити незаконне переправлення ОСОБА_10 через державний кордон.

04.03.2023 близько 13:30 год ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, діючи спільно із іншими співучасниками своєї злочинної групи ОСОБА_4 та ОСОБА_8 , щодо організації незаконного переправлення ОСОБА_10 через державний кордон, організував перевезення останнього на автомобілі марки «BMW», державний номерний знак НОМЕР_2 , до однієї із місцевих АЗС «Shell», що по вул. Автомобілістів, 1, у м. Мукачево, де близько 13:40 год., разом з ОСОБА_8 пересадили ОСОБА_10 в автомобіль марки «VOLKSWAGEN TOUAREG», державний номерний знак НОМЕР_3 , під керуванням ОСОБА_11 .

Того ж дня, близько 14:00 год. ОСОБА_11 перевіз ОСОБА_10 до мікрорайону «Росвигово», що в м. Мукачево Закарпатської області, де познайомив його з ОСОБА_12 , вказавши що саме він ( ОСОБА_12 ) забезпечить його подальше переправлення через кордон, а також надав ОСОБА_10 поради та вказівки яким чином йому діями під час незаконного переправлення через кордон з метою уникнення виявлення його українськими та угорськими прикордонниками.

У подальшому, за вказівкою ОСОБА_11 , ОСОБА_10 сів в автомобіль марки «SKODA OCTAVIA», державний номерний знак НОМЕР_4 , під керуванням ОСОБА_12 , де перебував також його син ОСОБА_13 , а також інші 2 невстановлені досудовим розслідуванням особи, яких ОСОБА_12 та ОСОБА_13 повинні були переправити незаконно через державний кордон.

Перебуваючи в автомобілі, під час руху в напрямку державного кордону, ОСОБА_12 та його син ОСОБА_13 провели ОСОБА_10 та іншим 2 невстановленим особам інструктаж з приводу їх дій під час переходу через державний кордон в обхід пункту пропуску, а саме надавали вказівки та поради яким чином діяти під час незаконного переходу кордону, повідомивши, що перетин кордону ОСОБА_10 та іншими 2 невстановленими особами буде здійснюватися поза пунктом пропуску, і ОСОБА_13 буде здійснювати безпосередній їх супровід через кордон, вказуючи тим самим маршрут руху та застосовуючи спеціальні засоби маскування.

У свою чергу, ОСОБА_12 наголосив ОСОБА_10 та іншим 2-м невстановленим особам про необхідність при здійсненні незаконного перетину кордону виконувати всі вказівки та поради його ОСОБА_13 .

Надалі, 04.03.2023 близько 15:50 год. ОСОБА_12 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, діючи спільно із ОСОБА_13 , для реалізації свого, а також інших співучасників ОСОБА_11 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_4 злочинного плану, на автомобілі марки «SKODA OCTAVIA», державний номерний знак НОМЕР_4 здійснили перевезення ОСОБА_10 до пункту пропуску «Дзвінкове» НОМЕР_5 прикордонного загону, що у с. Горонглаб Берегівського району Закарпатської області.

Прибувши до пункту пропуску «Дзвінкове» НОМЕР_5 прикордонного загону, ОСОБА_12 надав вказівку ОСОБА_10 ті іншими 2 невстановленим особам вийти з автомобіля, черговий раз повідомивши, що надалі його син ОСОБА_13 в обхід пункту пропуску проведе через державний кордон.

У свою чергу, з метою конспірації, унеможливлення їх виявлення прикордонниками, ОСОБА_13 надав ОСОБА_10 та іншим 2 невстановленим особам спеціальний камуфляжний одяг, надавши вказівку його одягнути.

У подальшому, ОСОБА_13 , діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, 04.03.2023 близько 16:00 год. розпочав переведення ОСОБА_10 та інших 2 невстановлених досудовим розслідуванням осіб через державний кордон України поза пунктом пропуску «Дзвінкове», вказуючи їм маршрут руху, чим фактично було закінчено реалізацію злочинного плану ОСОБА_8 , ОСОБА_4 , ОСОБА_7 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 та ОСОБА_13 , по організації незаконного переправлення ОСОБА_10 через державний кордон України.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, спрямовану на організацію незаконного переправлення осіб призовного віку (18-60 років) через державний кордон України за грошову винагороду, організована злочинна група під керуванням ОСОБА_7 , до складу якої входили ОСОБА_4 та ОСОБА_8 , вчинила ще один злочин за наступних обставин.

15.04.2023 під час виконання спеціального завдання ОСОБА_9 повідомлено ОСОБА_8 про наявність особи, яка бажає за грошову винагороду перетнути державний кордон, на що останній запевнив ОСОБА_9 про можливість організації такого переправлення.

З метою перевірки намірів та викриття вищевказаної організованої злочинної групи ( ОСОБА_4 , ОСОБА_8 та ОСОБА_7 ) у ході досудового розслідування, зокрема під час виконання ОСОБА_9 спеціального завдання правоохоронними органами до конфіденційного співробітництва було залучено громадянина ОСОБА_14 .

Надалі, ОСОБА_8 , виконуючи відведену йому в організованій злочинні групі роль, з пропозицією організувати за грошову винагороду незаконне переправлення ОСОБА_10 через державний кордон звернувся до ОСОБА_4 , який з аналогічною пропозицією звернувся до організатора злочинної групи ОСОБА_7 , на що останній погодився організувати такі дії за грошову винагороду у розмірі 7000 доларів США, довівши своє рішення до всіх членів злочинної групи.

Надалі, ОСОБА_7 , усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, діючи спільно із ОСОБА_8 та ОСОБА_4 , у період з 08.06.2023 по 12.06.2023 організували злочинну схему щодо подальшого незаконного перетину ОСОБА_14 державного кордону України через пункт пропуску « ІНФОРМАЦІЯ_4 » НОМЕР_1 прикордонного загону ( АДРЕСА_2 ).

З цією метою ОСОБА_7 , через достовірно невстановлену на даний час особу, залучив до переправлення ОСОБА_14 через державний кордон України ОСОБА_15 , який є водієм вантажного транспортного засобу марки «Volvo», державний номерний знак НОМЕР_6 , з причепом, державний номерний знак НОМЕР_7 , та який має можливість в законний спосіб, як водій вказаного вантажного автомобіля перетинати через державний кордон України.

12.06.2023 ОСОБА_7 близько 10:00 год. надав вказівку ОСОБА_8 здійснити перевезення ОСОБА_14 до м. Мукачево для подальшого допомогою транспортного засобу марки «Volvo» реєстраційний номер НОМЕР_6 , з причепом реєстраційний номер НОМЕР_7 , під керуванням ОСОБА_15 в пункті пропуску «Тиса» НОМЕР_1 прикордонного загону ( АДРЕСА_2 ).

12.06.2023 ОСОБА_8 за вказівкою ОСОБА_7 забрав ОСОБА_14 з м. Ужгорода та на власному автомобілі марки «Seat Ibiza» державний номерний знак НОМЕР_8 відвіз останнього до м. Мукачево на АЗС «WOG», що за адресою вулиця Академіка Морозова, 29, м. Мукачево, для подальшої його ( ОСОБА_14 ) пересадки до автомобіля під керуванням ОСОБА_15 .

Того ж дня, близько 13:31 год. ОСОБА_8 , усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, діючи в інтересах організованої злочинної групи, перебуваючи на території вказаної АЗС «WOG» що за адресою вулиця Академіка Морозова, 29, м. Мукачево одержав від ОСОБА_14 грошові кошти у розмірі 7000 доларів США для подальшого їх розподілу між учасниками організованої групи.

Після прибуття близько 12:00 год. на АЗС «WOG» автомобіля марки «Volvo», реєстраційний номер НОМЕР_6 , з причепом, реєстраційний номер НОМЕР_7 , під керуванням ОСОБА_15 , ОСОБА_8 дав вказівку ОСОБА_14 сісти до даного транспортного засобу повідомивши, що саме на вказаному автомобілі його буде перевезено через державний кордон України без проходження прикордонного оформлення.

Надалі, ОСОБА_15 усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, 12.06.2023 близько 12:30 год. почав здійснювати перевезення ОСОБА_14 на транспортному засобі марки «Volvo», реєстраційний номер НОМЕР_6 , з причепом реєстраційний номер НОМЕР_7 , до пункту пропуску «Тиса» (с. Соломоново Ужгородського району Закарпатської області).

Під час слідування до пункту пропуску ОСОБА_15 надав ОСОБА_14 вказівку сховатися у спальному відділенні кабіни автомобіля з метою не виявлення його прикордонниками.

12.06.2023 близько 18:30 год. прибувши до пункту пропуску «Тиса», ОСОБА_15 достовірно знаючи, що в кабіні автомобіля знаходиться ОСОБА_14 , з метою незаконного перевезення останнього через кордон, повідомив військовослужбовцю прикордонної служби, який виконував обов`язки в прикордонному наряді «Вартовий шлагбауму-тил» про те, що вибуває з України один, без пасажирів, після чого йому було виписано контрольний талон на одну особу.

Надалі, ОСОБА_15 з приховування ОСОБА_14 від прикордонного контролю на автомобілі заїхав безпосередньо на територію пункту пропуску, де був викритий правоохоронними органами та затриманий.

За таких обставин, ОСОБА_4 обґрунтовано підозрюється у організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, сприяння його вчиненню порадами, вчинені щодо кількох осіб, вчиненому повторно, організованою групою з корисливих мотивів, що передбачено ч. 3 ст. 332 КК України.

26.07.2023 року ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України.

Далі, 29.09.2023 ОСОБА_4 повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України

Враховуючи зазначене, з метою попередження можливості підозрюваного ОСОБА_4 переховуватись від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на свідків, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, слідчий просить застосувати щодо останнього запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання, поклавши на нього відповідні обов`язки.

У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав та просив обрати відносно підозрюваного ОСОБА_4 запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання з покладенням на нього відповідних обов`язків.

Захисник підозрюваного у судовому засіданні не заперечив проти задоволення клопотання однак вказав, що відсутній ризик тиску на свідків з боку його підзахисного.

Підозрюваний підтримав доводи захисника.

Заслухавши думку учасників судового розгляду, дослідивши матеріали внесеного клопотання з додатками, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Згідно положень ст. 132 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. Клопотання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді подається до місцевого загального суду, у межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування.

У відповідності до ч. 1 ст. 177 КПК України метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов`язків, а також запобігання спробам: переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні; перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином; вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується.

Частиною 2 цієї статті встановлено, що підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді, суду вважати, що підозрюваний, обвинувачений, засуджений може здійснити дії, передбачені частиною першою цієї статті. Слідчий, прокурор не мають права ініціювати застосування запобіжного заходу без наявності для цього підстав, передбачених цим Кодексом.

Крім того, при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, крім наявності ризиків, зазначених у статті 177 цього Кодексу, враховуються обставини, передбачені ст. 178 КПК України.

Згідно ст. 179 КПК України особисте зобов`язання полягає у покладенні на підозрюваного, обвинуваченого зобов`язання виконувати покладені на нього слідчим суддею, судом обов`язки, передбачені статтею 194 цього Кодексу. Підозрюваному, обвинуваченому письмово під розпис повідомляються покладені на нього обов`язки та роз`яснюється, що в разі їх невиконання до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на нього може бути накладено грошове стягнення в розмірі від 0,25 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 2 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 194 КПК України під час розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу слідчий суддя, суд зобов`язаний встановити, чи доводять надані сторонами кримінального провадження докази обставини, які свідчать про: 1) наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним, обвинуваченим кримінального правопорушення; 2) наявність достатніх підстав вважати, що існує хоча б один із ризиків, передбачених статтею 177 цього Кодексу, і на які вказує слідчий, прокурор; 3) недостатність застосування більш м`яких запобіжних заходів для запобігання ризику або ризикам, зазначеним у клопотанні.

Витягом з кримінального провадження №62022140160000218 від 27.10.2022 підтверджено, що органом досудового розслідування Шостим слідчим відділом (з дислокацією у м. Ужгороді) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові здійснюється розслідування кримінального провадження за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 332 КК України.

З матеріалів клопотання слідує, що органом досудового розслідування ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, яке відповідно до ст.12КК України відноситься до категорії тяжких злочинів.

Наявність обґрунтованої підозри ОСОБА_4 у вчиненні інкримінованого йому злочину підтверджується зібраними органом досудового розслідування матеріалами кримінального провадження, а саме: показаннями свідків ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_16 , ОСОБА_14 ; розсекреченими матеріалами негласних слідчих (розшукових) дій; протоколами оглядів мобільних телефонів що належать підозрюваним; протоколами допиту підозрюваних ОСОБА_8 , ОСОБА_7 та ОСОБА_15 ; слідчим експериментом за участю підозрюваного ОСОБА_8 .

Вказані обставини в своїй сукупності свідчать про наявність ризиків, передбачених п.п. 1, 3, 5 ч. 1 ст. 177 КПК України, а тому слідчий суддя вважає, що до підозрюваного з метою забезпечення виконання покладених на нього процесуальних обов`язків слід застосувати запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання.

На думку слідчого судді, з огляду на вказані вище обставини, потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права та свободи ОСОБА_4 , з покладенням на останнього відповідних обов`язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України.

Керуючись 176-178, 179, 184, 186, 193, 194, 196, 309, 310 КПК України, слідчий суддя,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання задовольнити.

Застосувати до ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання.

Відповідно до ч. 5 ст. 194КПК України покласти на підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , наступні обов`язки:

- прибувати до слідчого, прокурора або суду на їх першу вимогу;

- утримуватися від спілкування із свідками та іншими підозрюваними у даному кримінальному провадженні, у тому числі за допомогою засобів мобільного зв`язку, мережі Інтернет, а також через соціальні мережі;

- не відлучатися за межі території Ужгородського району Закарпатської області без дозволу слідчого чи прокурора;

- повідомляти слідчого та прокурора про зміну свого місця проживання та місця роботи (служби);

- здати на зберігання до Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області свій паспорт (паспорти, якщо їх декілька) для виїзду за кордон, інші документи, що надають право на виїзд із України та в`їзд в Україну.

Роз`яснити, що у разі невиконання підозрюваним ОСОБА_4 покладених на нього обов`язків, до нього може бути застосовано більш жорсткий запобіжний захід і накладено грошове стягнення.

Встановити строк дії ухвали до 12 грудня 2023 року включно.

Відповідно до ч. 3 ст. 179КПКУкраїни контроль за виконанням особистого зобов`язання відносно ОСОБА_4 покласти на слідчого у даному кримінальному провадженні.

Ухвала оскарженню не підлягає і заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудУжгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення19.10.2023
Оприлюднено23.10.2023
Номер документу114321129
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів особисте зобов'язання

Судовий реєстр по справі —308/8454/23

Ухвала від 12.02.2024

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 05.01.2024

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 23.10.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 27.10.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 19.10.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 25.09.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

Ухвала від 18.09.2023

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Деметрадзе Т. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні