УХВАЛА
15 грудня 2023 року
м. Київ
справа № 459/3790/21
провадження № 61-17419ск23
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Тітова М. Ю. розглянув касаційну скаргу державного підприємства «Львіввугілля» на постанову Львівського апеляційного суду від 09 листопада 2023 року в справі за позовом ОСОБА_1 до державного підприємства «Львіввугілля», треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: т. в. о. генерального директора державного підприємства «Львіввугілля» Акімова Олега Анатолійовича, відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля», в. о. директора відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля» Корнила Сергія Васильовича, первинної профспілкової організації відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» державного підприємства «Львіввугілля» Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди,
встановив:
07 грудня 2023 року державне підприємство «Львіввугілля» (далі - ДП «Львіввугілля») через підсистему «Електронний суд» надіслало до Верховного Суду касаційну скаргу на постанову Львівського апеляційного суду від 09 листопада 2023 року у вказаній справі.
Згідно з пунктом 3 частини другої статті 392 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) у касаційній скарзі повинно бути зазначено повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб).
ДП «Львіввугілля» не зазначає у касаційній скарзі всіх учасників справи та їх місцезнаходження або місце проживання чи перебування, а саме третіх осіб - т. в. о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Акімова О. А., в. о. директора ВП «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» Корнила С. В. та первинну профспілкову організацію ВП «Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» Львівської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості.
Отже, заявнику слід надати суду касаційної інстанції нову редакцію касаційної скарги із зазначенням у ній всіх осіб, які є учасниками справи.
Крім того, згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 392 ЦПК України до касаційної скарги додаються копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості учасників справи, крім випадків, якщо така скарга та додані матеріали подаються до суду в електронній формі через електронний кабінет. У разі подання скарги та доданих матеріалів в електронній формі через електронний кабінет до неї додаються докази надсилання її копії та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 43 цього Кодексу.
Відповідно до частини сьомої статті 43 ЦПК України у разі подання до судув електронній формі заявипо суті справи, зустрічного позову, заяви про збільшення або зменшення позовних вимог, заяви про зміну предметаабо підстав позову, заяви про залучення третьої особи, апеляційної скарги, касаційної скарги та документів, що до них додаються, учасник справизобов'язаний надати доказ надсилання таких матеріалів іншим учасникам справи.
Такі документи в електронній формі направляються з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, шляхом надсилання до електронного кабінету іншого учасника справи, а у разі відсутності в іншого учасника справи електронного кабінету чи відсутності відомостей про наявність в іншого учасника справи електронного кабінету - у паперовій формі листом з описом вкладення.
Касаційна скарга надіслана заявником в електронній формі через підсистему «Електронний суд».
До касаційної скарги долучено докази надсилання її копії з копіями доданих матеріалів лише до зареєстрованого Електронного кабінету ОСОБА_1 .
Проте доказів надсилання копії касаційної скарги та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи надано не було.
З огляду на викладене, необхідно надати суду касаційної інстанції докази надсилання копії касаційної скарги та копій доданих до неї матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 43 ЦПК України (шляхом надсилання до електронних кабінетів інших учасників справи, а у разі відсутності в інших учасників справи електронних кабінетів чи відсутності відомостей про наявність в інших учасників справи електронних кабінетів - у паперовій формі листом з описом вкладення).
Ураховуючи наведене, касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням заявнику строку для усунення зазначених недоліків.
Керуючись статтями 185, 390, 392, 393 ЦПК України,
ухвалив:
Касаційну скаргу державного підприємства «Львіввугілля» на постанову Львівського апеляційного суду від 09 листопада 2023 року залишити без руху.
Встановити для усунення недоліків строк десять днів з дня вручення цієї ухвали.
У разі невиконання у встановлений строк вимог цієї ухвали касаційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М. Ю. Тітов
Суд | Касаційний цивільний суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 15.12.2023 |
Оприлюднено | 19.12.2023 |
Номер документу | 115680959 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Тітов Максим Юрійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні