Запорізький апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяДата документу 16.05.2024 Справа № 334/3612/23
Єдиний унікальний № 334/3612/23
Провадження №22-ц-вп/807/2/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 травня 2024 року м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого Трофимової Д.А.
суддів: Бєлки В.Ю.,
Онищенка Е.А.
розглянувши питання щодо визначення підсудності справи за позовом ОСОБА_1 до судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Коломаренко Крістіни Анатоліївни, Ленінського районного суду м. Запоріжжя про відшкодування шкоди,
В С Т А Н О В И В:
До Запорізького апеляційного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Коломаренко Крістіни Анатоліївни, Ленінського районного суду м. Запоріжжя про відшкодування шкоди.
У позові ОСОБА_1 зазначає, що в провадженні судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя перебуває справа за його позовом до Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району про відшкодування шкоди. 11.09.2023 року суддя Коломаренко К.В., як головуюча в судовому засіданні, забороняла використовувати мову, якою він володіє, чим проявила дискримінацію. Наслідком чого стало психологічне напруження, розчарування та незручності, постійне нагадування про навмисний прояв з боку судді дискримінації за мовними ознаками спричинило моральну шкоду та шкоду здоров`ю.
В автоматизованому порядку для розгляду вищезазначеного питання у цій справі визначено головуючого суддю (суддю-доповідача) Трофимову Д.А., склад колегії суддів: Онищенко Е.А., Бєлка В.Ю.
Відповідно дост. 23 ч. 1 ЦПК Україниусі справи, що підлягають вирішенню в порядку цивільного судочинства, розглядаються місцевими загальними судами як судами першої інстанції, крім справ, визначених частинами другою - четвертою цієї статті.
Згідност. 26 ч. 1 ЦПК Українипідсудність справи, у якій однією зі сторін є суд або суддя суду, до підсудності якого віднесена ця справа за загальними правилами, визначається ухвалою суду вищої інстанції, постановленою без повідомлення сторін.
Встановлено,що ОСОБА_1 заявлено позовнівимоги провідшкодування шкоди,спричиненої,на йогодумку,діями суддіЛенінського районногосуду м.Запоріжжя КоломаренкоК.А.під часрозгляду цивільноїсправи зайого позовомдо Управління соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району про відшкодування шкоди.
Вирішуючи питанняпро визначеннясуду першоїінстанції,до якогослід направитиматеріали,апеляційний судвважає занеобхідне направитиматеріали доОрджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя, який найбільш територіально наближений до Ленінського районного суду м. Запоріжжя.
Керуючись ст.ст. 26, 31, 32 ЦПК України, апеляційний суд
У Х В А Л И В:
Визначити підсудність судового розгляду матеріалів цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до судді Ленінського районного суду м. Запоріжжя Коломаренко Крістіни Анатоліївни, Ленінського районного суду м. Запоріжжя про відшкодування шкоди Орджонікідзевському районному суду м. Запоріжжя.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий Д.А. Трофимова
Судді: В.Ю. Бєлка
Е.А. Онищенко
Суд | Запорізький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.05.2024 |
Оприлюднено | 20.05.2024 |
Номер документу | 119088149 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Запорізький апеляційний суд
Трофимова Д. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні