Справа №6-35/2010 р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 вересня 2010 року м. Зап оріжжя
Орджонікідзевський район ний суд м. Запоріжжя у складі г оловуючого судді Калюжної В. В., при секретарі Лавринець І.П ., розглянувши у відкритому су довому засіданні матеріали ц ивільної справи по заяві ТОВ „ОТП фактринг Україна” про з аміну стягувача у виконавчом у провадженні № 488/9 з примусово го виконання виконавчого нап ису №2838, вчиненого 30.08.2009 року при ватним нотаріусом Ужгородсь кого міського нотаріального округу Кішкіним Д.В., -
в с т а н о в и в :
Заявник ТОВ „ОТП Факторин г Україна” звернувся до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження з п римусового виконання викона вчого напису № 2838, вчиненого 30.08. 2009 року приватним нотаріусом Ужгородського міського нота ріального округу Кішкіним Д.В. про звернення стягненн я на нежиле приміщення підва лу літера А5, загальною площею 110,6 кв.м., що знаходиться за адре сою: АДРЕСА_1, прим.55 та нежи ле приміщення підвалу літера А5, загальною площею 37,2 кв.м., що знаходиться за адресою АДР ЕСА_1, прим. 56, які належать на праві власності ОСОБА_2, д ля задоволення вимог ЗАТ „ОТ П Банк”, правонаступником як ого є ПАТ „ОТП Банк”.
У зв' язку з укладенням між ПАТ „ОТП Банк” та ТОВ „ОТП Фак торинг Україна” договору про відступлення вимоги до дого вором іпотеки №PM-SME 201/057/2008 від 12.02.2008 р оку, заявник просить суд задо вольнити заяву про заміну ст орони стягувача у виконавчом у провадженні.
В судовому засіданні предс тавники заявника, стягувача та третьої особи що діяли за д орученням підтримали заяву та просять суд її задовольни ти.
Боржник ОСОБА_2 у судов е засідання не з' явилась, пр о день та час розгляду справи повідомлялась належним чино м, причини неявки суду не пові домила, будь яких заперечень проти заяви не надала.
Відповідно до ч.2 ст.378 ЦПК Укр аїни, неявка сторін та інших о собі не є перешкодою для вирі шення питання про заміну сто рони виконавчого провадженн я.
Дослідивши матеріали спра ви, суд вважає, що заява про за міну сторони виконавчого про вадження підлягає задоволен ню, у зв' язку з наступним.
Відповідно до ч.1 ст.378 ЦПК Укр аїни, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадже ння за поданням державного в иконавця або за заявою сторо ни суд замінює сторону викон авчого провадження її правон аступником.
Судом встановлено, що на вик онанні у підрозділі примусов ого виконання рішень Орджоні кідзевського відділу держав ної виконавчої служби Запорі зького міського управління ю стиції знаходиться виконавч е провадження з примусового виконання виконавчого напис у № 2838 вчиненого 30.08.2009 року прива тним нотаріусом Ужгородсько го міського нотаріального ок ругу Кішкіним Д.В., про зве рнення стягнення на нежиле п риміщення підвалу літера А5, з агальною площею 110,6 кв.м., що зна ходиться за адресою: АДРЕСА _1, прим.55 та нежиле приміщенн я підвалу літера А5, загальною площею 37,2 кв.м., що знаходиться за адресою АДРЕСА_1, прим. 5 6, які належать на праві власно сті ОСОБА_2, для задоволен ня вимог ЗАТ „ОТП Банк”, право наступником якого є ПАТ „ОТП Банк”.
07.06.2010 року між ПАТ „ОТП Банк” т а ТОВ „ОТП Факторинг Україна ” був укладений договір про в ідступлення права вимоги до договором іпотеки №PM-SME 201/057/2008 від 12.02.2008 року.
На підставі викладеного, ке руючись ст. 378 ЦПК України, суд ,
У Х В А Л И В:
Заяву ТОВ „ОТП фактринг Ук раїна” про заміну стягувача у виконавчому провадженні № 488/9 з примусового виконання ви конавчого напису №2838, вчинено го 30.08.2009 року приватним нотаріу сом Ужгородського міського н отаріального округу Кішкі ним Д.В - задовольнити.
Змінити сторону виконавчо го провадження № 488/9 з примусов ого виконання виконавчого на пису № 2838, вчиненого 30.08.2009 року пр иватним нотаріусом Ужгородс ького міського нотаріальног о округу Кішкіним Д.В., про звернення стягнення на нежи ле приміщення підвалу літера А5, загальною площею 110,6 кв.м., що знаходиться за адресою: АД РЕСА_1, прим.55 та нежиле примі щення підвалу літера А5, загал ьною площею 37,2 кв.м., що знаходи ться за адресою АДРЕСА_1, п рим. 56, які належать на праві вл асності ОСОБА_2, для задов олення вимог ЗАТ „ОТП Банк”, п равонаступником якого є ПАТ „ОТП Банк”, на загальну суму 62 8111,89 грн., а саме стягувача - Пуб лічне акціонерне товариство „ОТП Банк” на Товариство з об меженою відповідальністю „О ТП фактринг Україна”
Апеляційна скарга на ухвал у суду подається протягом п' яти днів з дня її проголошенн я. У разі якщо ухвалу було пос тановлено без участі особи, я ка її оскаржує, апеляційна ск арга подається протягом п' я ти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: Калюжна В.В.
Суд | Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 07.09.2010 |
Оприлюднено | 13.01.2011 |
Номер документу | 13304225 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Кримінальне
Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим
Дмитрієв Тимофій Михайлович
Адмінправопорушення
Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя
Калюжна Вікторія Вікторівна
Цивільне
Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Здоровиця Олена Володимирівна
Кримінальне
Совєтський районний суд Автономної Республіки Крим
Дмитрієв Тимофій Михайлович
Цивільне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Битківський Любомир Михайлович
Цивільне
Чемеровецький районний суд Хмельницької області
Назарчук Роман Володимирович
Цивільне
Білогірський районний суд Автономної Республіки Крим
Борісенко Євген Валентинович
Цивільне
Кіровський районний суд м.Дніпропетровська
Ходасевич Олег Володимирович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні