ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ С УД УКРАЇНИ
УХВАЛА
29 грудня 2010 р. № 8/13-09
Вищий господарський суд України у складі колегії суд дів:
Дунаєвської Н.Г. - головуюч ого,
Владимиренко С.В.,
Ме лежик Н.І.,
розглянувши касаційну скаргу Фізичної особи-під приємця ОСОБА_4 на по станову Житомирського апеля ційного господарського суду від 16 листопада 2010 року у справ і № 8/13-09 Господарського суду Ві нницької області за позов ом Фізичної особи-підприє мця ОСОБА_4, Вінницька обл асть, до Відкритого акці онерного товариства На ціональна акціонерна страхо ва компанія "Оранта", м. Київ, в о собі Жмеринського районного відділення Вінницької облас ті, Вінницька область, за уч астю третьої особи без самос тійних вимог на предмет спор у на стороні позивача - Фі зична особа-підприємець ОС ОБА_5, Вінницька область, про стягнення 102 076,06 грн.,
ВСТАНОВИВ:
Подана Фізичною особо ю-підприємцем ОСОБА_4 каса ційна скарга не може бути при йнята до розгляду та підляга є поверненню скаржнику, з нас тупних підстав.
Згідно вимог ч. 3 ст. 111 ГПК Укра їни касаційна скарга підпису ється особою, яка подала скар гу або її уповноваженим пред ставником.
Касаційна скарга не прийма ється до розгляду і повертає ться судом, якщо касаційна ск арга підписана особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище я кої не зазначено (п. 1 ст. 1113 ГПК У країни).
Подана касаційна скарга мі стить печатку ФОП ОСОБА_4 та взагалі не містить підпис у скаржника, що свідчить про ї ї невідповідність вимогам ч. 3 ст. 111 ГПК України.
Відповідно до ч. 3 ст. 1113 ГПК Ук раїни після усунення обстави н, зазначених в пункті 3 частин и першої цієї статті, сторона у справі має право повторно п одати касаційну скаргу в заг альному порядку.
Статтею 110 ГПК України встан овлено, що касаційна скарга м оже бути подана протягом два дцяти днів з дня набрання ріш енням місцевого господарськ ого суду чи постановою апеля ційного господарського суду законної сили.
Згідно ч. 1 ст. 53 ГПК України за заявою сторони чи з своєї іні ціативи господарський суд мо же визнати причину пропуску встановленого законом проце суального строку поважною і відновити пропущений строк.
Клопотання чи заява про від новлення процесуального стр оку повинна містити роз'ясне ння причин пропуску і підста ви, з яких заявник вважає ці пр ичини поважними. В клопотанн і чи заяві повинні бути доказ и того, що здійснити відповід ні процесуальні дії у визнач ений строк у заявника не було можливості.
Керуючись п. 1 ч. 1 ст. 1113, ст. 86 Го сподарського процесуальног о кодексу України Вищий госп одарський суд України
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Фізи чної особи-підприємця ОСОБ А_4 на постанову Житомирськ ого апеляційного господарсь кого суду від 16 листопада 2010 ро ку у справі № 8/13-09 повернути ска ржнику, а справу - Господарс ькому суду Вінницької област і.
Головуючий суддя: Н.Г. Дунаєвська
Судді: С.В. В ладимиренко
Н.І. Мележик
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 29.12.2010 |
Оприлюднено | 11.01.2011 |
Номер документу | 13395560 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Дунаєвська Н.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні