Справа № 2-69
2011 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 березня 2011 року м.Яремче
Яремчанський міський суд Івано-Франківської області
в складі: головуючого судд і Марчак Ю. І. сек ретаря Савчук М.І.
позивача ОСОБА _1
відповідача ОСОБА_ 2
розглянувши у відкритому с удовому засіданні в залі суд у в місті Яремче цивільну спр аву за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання ш любу
В С Т А Н О В И В:
позивач звернувся до с уду з позовом про розірвання шлюбу. В судовому засіданні ОСОБА_1 свої позовні вим оги підтримав та суду пояс нив, що сторони зареєструвал и шлюб 06.11.2004року в Ворохтянс ькій селищній раді , Яремч анської міськради . В шлюбі народилась дочка , яка буд е проживати з відповідачко ю. Причиною розірв ання шлюбу стало те , що з від повідачкою вони біля трьох років проживають окремо , щ о призвело до припинення с імейних відносин і фактичн о шлюб носить формальний х арактер. Також в даний час він проживає з іншою жінко ю з якою має намір одружити сь . Враховуючи , що примирен ня сторін є неможливим тому п росить суд шлюб розірвати. Йо му просить залишити прізвищ е ОСОБА_1 . Відповідачка в судовому засіданні позов в изнала повністю та суду по яснила , що дійсно з позивач ем біля трьох років прожива є окремо. Причиною розірван ня сімейних відносин була зрада подружніх відносин і з сторони позивача. Також по зивач зовсім не дбав про род ину , зловживав спиртним та вів спосіб життя , який є д ля неї неприйнятним. На дан ий час є неможливим віднов ити сімені відносини. Тому в важає за доцільне розірват и шлюбні відносини і відпо відно позов слід задоволит и повністю . Прізвище після розірвання шлюбу просить з алишити без зміни. Суд в ивчивши матеріали справи вва жає, що шлюб слід розірвати з наступних підстав . Із свідо цтва про укладення шлюбу в бачається що сторони зареє стрували шлюб 06.11.2004р. в Ворохт янській селищній раді , Яр емчанської міськради акт овий запис про одруження № 21. Із свідоцтва про народжен ня вбачаться що сторони є батьками дочки ОСОБА_3 . Із пояснень сторін вбачаєт ься , що дочка буде проживат и з матір' ю. В судовому зас іданні встановлено, що сіме йні відносини між сторонам и припинено через поведінку позивача. Час наданий стор онам на примирення не дав ж одного результату . При вирі шенні справи суд враховує думку відповідачки , яка не бажає відновлювати з позив ачем сімейні відносини . Ви кладене свідчить , що подальш е життя подружжя і збереженн я шлюбу суперечило б інтерес ам сторін та дітей і це має і стотне значення. Тому шлюб сл ід розірвати .
На підставі ст.ст. 110,112 п.2 Сіме йного Кодексу України, керую чись ст.ст.214. 215 ЦПК України суд:
В И Р І Ш И В
позов задоволити.
Шлюб зареєстрований 06.11.2004ро ку у виконкомі Ворохтянськ ої селищної ради , Яремчан ської міськради актовий з апис про одруження №21 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 (дошлю бне прізвище ОСОБА_2 ) р озірвати. Дочку ОСОБА_3 ІНФОР МАЦІЯ_1 залишити для про живання з матір' ю. Прізвища стор ін при реєстрації розірванн я шлюбу залишити без зміни . Апеля ційна скарга на рішення су ду подається до апеляційног о суду Івано-Франківської об ласті через Яремчанський мі ський суд протягом десяти д нів з дня проголошення рішен ня .
Суддя: Ю. І. Марчак
Суд | Яремчанський міський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 16.03.2011 |
Оприлюднено | 04.04.2011 |
Номер документу | 14476767 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Володарсько-Волинський районний суд Житомирської області
Сульженко Л. П.
Цивільне
Яремчанський міський суд Івано-Франківської області
Марчак Ю. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні