ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
30.05.11 р. Справа № 37/134пн
Господарський суд Донецької області у складі судді Попкова Д.О., при секретарі Лазаренко Н.С., розглянувши матеріали справи
за позовною заявою Відкритого акціонерного товариства „Донецькавтотранс”, м. Донецьк
до Відповідача: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м. Донецьк
за участю Третіх осіб, які не заявляють самостійний вимог на предмет спору, на стороні Відповідача:
1. Дочірне підприємство „Донецьке автотранспортне підприємство 11462” ВАТ „Донецькавтотранс”, м. Донецьк,
2. Товариство з обмеженою відповідальністю „Магістр”, м. Донецьк,
3. Товариство з обмеженою відповідальністю „Флорія”, м. Донецьк,
4. Товариство з обмеженою відповідальністю „Даліса”, м. Донецьк,
про: витребування майна з чужого незаконного володіння,
за участю уповноважених представників:
від Позивача – ОСОБА_2 (за довіреністю № б/н від 25.05.2011р.);
від Відповідача – не з’явився;
від Третьої особи 1 - не з’явився;
від Третьої особи 2 - не з’явився;
від Третьої особи 3 - не з’явився;
від Третьої особи 4 - не з’явився.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Донецької області від 15.07.2008р. порушено провадження у справі за вказаною позовною заявою, розгляд справи призначено на 11:00 годину 29.07.2008 року. В подальшому розгляд справи неодноразово відклався та запинявся, востаннє - 24.06.2009р. - до завершення розгляду справи № 40/83пн Господарським судом Донецької області і набуття відповідним судовим актом законної сили.
Ухвалою від 10.05.2011 року було призначено розгляд питання про поновлення розгляду справи на 30.05.2011 року.
Представник Позивача в судове засідання 30.05.2011р. з’явився та повідомив про відсутність будь-яких перешкод для поновлення і подальшого розгляду справи.
Відповідач у судове засідання 30.05.2011р. не з’явився, але через канцелярію суду надав документи на підтвердження завершення розгляду справи №40/83пн.
Представники Третіх осіб у судове засідання 30.05.2011р. не з’явились, про причини неявки суд не повідомили.
Оскільки обставина, яка а зумовила зупинення провадження у справі, усунута – розгляд справи №40/83пн завершено, а доказів існування інших перешкод для подальшого провадження у справі суду не надано, остільки провадження у справі №37/134пн має бути поновлено.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 4-5, 4-7, 52, ст. 79, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд-
У Х В А Л И В:
Поновити провадження у справі 37/134пн
Розгляд справи призначити на 07.06.09 о 10:00 у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Артема 157, кабінет № 214.
2. Зобов’язати учасників справи забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження (з урахуванням процедури проходження контрою при вході до приміщення господарського суду та необхідності з’ясування конкретного номеру судового залу, де буде відбуватися судове засідання, уповноваженому представнику необхідно з’явитися за 15 хвилин до визначеного часу судового засідання).
3. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Попков Д.О.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 30.05.2011 |
Оприлюднено | 16.06.2011 |
Номер документу | 16107373 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Попков Д.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні