Справа № 2-1221/09
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 серпня 2009 року м. Димитров
Димитровській міській суд Донецької області у складі:
головуючого - судді Перекупка І.Г.,
при секретарі - Мітюхиній О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Димитров Донецької області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до відповідачки ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
В обгрунтування вимог вказала, що з відповідачкою ОСОБА_2 він знаходиться в юридичному шлюбі з 04 жовтня 1991 року. Від шлюбу мають дитину -ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Дитина мешкає разом з відповідачкою за адресою: АДРЕСА_1.
їх шлюб з відповідачем фактично розпався, так як сімейне життя не склалося внаслідок повної протилежності характерів, різних поглядів на сімейні відносини, внаслідок чого між ними постійно виникали різномовності та сварки. Вважаючи, що відновлення та збереження шлюбу неможливе, просить суд їх шлюб з відповідачкою розірвати, поклавши витрати по розірванню шлюбу на нього.
До судового засідання позивач не з’явився. Надав до суду заяву про розгляд справи у його відсутності. На позовних вимогах наполягає.
Відповідачка до судового засідання не з’явилася. Надала до суду заяву про розгляд справи у його відсутності. З позовними вимогами згоден.
Судом встановлено, що сторони знаходяться в юридичному шлюбі, зареєстрованому 04 жовтня 1991 року у відділу реєстрації актів громадянського стану Димитровської міської ради Донецької області, актовий запис № 23. (а. с. 5).
Від шлюбу мають дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а. с.6).
Спору майнового характеру між сторонами не існує
Відповідно до ст. 105 Сімейного Кодексу України шлюб припиняється за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду відповідно до ст. 110 Сімейного Кодексу України в разі, якщо суд, дослідивши фактичні взаємовідносини сторін визнає, що збереження сім’ї неможливо.
Судом встановлені фактичні взаємовідносини подружжя, які не дають підстав вважати, що збереження шлюбу між ними можливо. Від строку на примирення сторони відмовились. За таких обставин суд не знаходить підстав для відмови в задоволенні позову про розірвання шлюбу.
Суд вважає за необхідне витрати по розірванню шлюбу покласти на позивача.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст. 104 п.2, 105 п.3, 110 п.1, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 60, 209, 212, 213, 214, 215, 294 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 04 жовтня 1991 року Гродівською селищною радою Красноармійського району Донецької області, актовий запис № 23 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, розірвати.
При одержанні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 державне мито в розмірі 17 грн., ОСОБА_2, від сплати витрат по розірванню шлюбу звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до Димитровського міського суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суд | Димитровський міський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 05.08.2009 |
Оприлюднено | 01.07.2011 |
Номер документу | 16494008 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Димитровський міський суд Донецької області
Перекупка І. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні