Справа № 2-1221/09
Провадження № 2-во/159/3/19
УХВАЛА
01 лютого 2019 року м. Ковель
Суддя Ковельського міськрайонного суду Волинської області Логвинюк І.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 як відповідача у цивільній справі за позовома акціонерного комерційного банку Форум в особі Луцької філії до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення боргу за кредитним договором,
заінтересовані особи:
ОСОБА_2, мешканець АДРЕСА_1,
ПАТ "Банк Форум", місцезнаходження: м. Київ, бульв. Верховної Ради, 7,
Ковельський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, місцезнаходження: м. Ковель Волинської області, вул. Кармелюка, 4,
про виправлення описки в рішенні суду та про виправлення помилки у виконавчих документах,
В С Т А Н О В И В:
Заявник 31.01.19 р. звернувся до суду із вказаною вище заявою.
Однак, як вбачається із змісту заяви, вона не відповідає вимогам ст. 269 ЦПК України, а саме: заявником у одній заяві зазначено дві вимоги:
- про виправлення описки у судовому рішенні, що, дійсно, передбачено ст. 269 ЦПК України;
- про виправлення, фактично, не описки, а помилки у виконавчих документах, що передбачено ст. 432 ЦПК України. Виправлення описки у виконавчих документах чинним цивільним процесуальним законодавством не передбачено.
Оскільки питання виправлення описки у судовому рішенні врегульовано положеннями гл. 9 ЦПК України про судове рішення (індекс судової справи - 2 - во), а питання про виправлення помилки у виконавчих документах врегульовано розділом 6 ЦПК України про процесуальні питання, пов язані з виконанням судових рішень у цивільних справах (індекс судової справи - 6), тобто, кожне з порушених питань має бути розглянутим відповідно до тієї норми права, яка врегульовує це питання, вбачаю підстави для залишення заяви без руху для подання заявником двох окремих заяв:
-заяви про виправлення описки у судовому рішенні,
-заяви про виправлення помилки у виконавчих документах.
Відповідно до ст. 185 ЦПК України, суддя встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. ст. 175, 177 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення заяви без руху, про що повідомляє заявника і надає йому строк для виправлення недоліків.
А тому заяву слід залишити без руху.
Заявникові слід подати до суду дві окремі заяви щодо кожної з його вимог, оформлені відповідно до чинного ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 269, 432, 185 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
заяву ОСОБА_1, заінтересовані особи: ОСОБА_2, ПАТ "Банк Форум", Ковельський міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області, про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчих документах, залишити без руху,надавши заявникові строк, що не перевищує десяти днів з дня отримання ним копії даної ухвали, для виправлення недоліків заяви.
Роз'яснити заявникові, що коли він відповідно до вказівки судді у встановлений строк не виконає всіх, зазначених у ст. ст. 175, 177 ЦПК України, вимоги, його заява буде повернута як неподана.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ковельського міськрайонного судуОСОБА_3
Суд | Ковельський міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 01.02.2019 |
Оприлюднено | 03.02.2019 |
Номер документу | 79545908 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ковельський міськрайонний суд Волинської області
Логвинюк І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні