ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД мі ста КИЄВА
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницьк ого,44-Б тел. 284-18-98
УХВАЛА
Справа № 30/351 08.12.11
За позовом Товариств а з обмеженою відповідальніс тю «Комерційна-промислова фі рма
«Корн»ЛТД»
До Товариств а з обмеженою відповідальніс тю «ЛТД Автохім»
Про розірвання договору та стягнення 6 500, 00 грн . заборгованості
Суддя Ващенко Т.М.
Представники сторін:
Від позивача ОСОБА_1 . - представник за довіреніс тю № 201/1 від 09.08.11.
Від відповідача не з' яв ився
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
На розгляд Господар ського суду міста Києва пере дані позовні вимоги Товарист ва з обмеженою відповідальні стю «Комерційна-промислова ф ірма «Корн»ЛТД» до Товариств а з обмеженою відповідальніс тю «ЛТД Автохім»про:
- розірвання Договору № 02-1/06-10 « Про виключне ексклюзивне пра во розміщення реклами»від 30.07 .10.;
- стягнення з відповідача на користь позивача заборгован ості по договору в розмірі 6 500, 00 грн. включаючи ПДВ
Ухвалою Господарського с уду міста Києва від 28.10.11. поруше но провадження у справі № 30/351; р озгляд справи призначено на 22.11.11. о 15-40.
Представник відповідача в судове засідання 22.11.11. не з' яв ився, вимоги ухвали Господар ського суду міста Києва від 28. 10.11. про порушення провадження у справі № 30/351 не виконав, про по важні причини неявки суд не п овідомив, про час і місце пров едення судового засідання б ув повідомлений належним чи ном.
Ухвалою Господарського су ду міста Києва від 22.11.11. розгляд справи № 30/351 було відкладено н а 08.12.11. о 15-10; витребувані від пози вача докази, які є необхідним и для розгляду справи по суті .
Представник відповідача в призначене судове засідання повторно не з»явився, заяв, кл опотань не подав та не надісл ав, поважних причин неявки су д не повідомив, вимог поперед ніх ухвал суду не виконав.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господ арського процесуального код ексу України, господарський суд відкладає розгляд справи , коли за якихось обставин спі р не може бути вирішено в дано му засіданні. Такими обстави нами, зокрема, є нез' явлення в судове засідання представ ників сторін, інших учасникі в судового процесу, неподанн я витребуваних доказів.
Враховуючи те, що представн ик відповідача в судове засі дання 08.12.11. повторно не з' явив ся, вимог попередніх ухвал су ду не виконав, суд вважає за до цільне відкласти розгляд спр ави № 30/351.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господар ського процесуального кодек су України, Господарський су д міста Києва, -
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи № 30/351 ві дкласти на 22.12.11. о 10-50, зал судов ого засідання № 25.
2. Зобов' язати втретє відповідача надати суду:
- на підтвердження с татусу юридичної особи і пов ного найменування оригінал і належним чином засвідчені к опії статуту (положення), витя гу від Державного реєстратор а про включення до Єдиного де ржавного реєстру юридичних о сіб та фізичних осіб-підприє мців станом на день розгляду справи; довідку з обслуговую чого банку про найменування відкритих рахунків;
- письмовий відзив на позов з наданням доказів, що п ідтверджують викладені в ньо му обставини;
- контррозрахунок сум и позову та докази погашення заборгованості.
3. Явку повноважного пре дставника позивача для дачі пояснень з витребуваними ухв алою суду документами визнат и обов' язковою.
4. Попередити відповідач а, що у випадку не подання відз иву на позовну заяву, докумен тів витребуваних ухвалою суд у, справу може бути розглянут о за наявними в ній матеріала ми відповідно ст. 75 Господарсь ко процесуального кодексу Ук раїни.
5. Зобов'язати сторони напра вити в судове засідання свої х повноважних
представників, надавши їм відповідні довіреності, які будуть залучені до матеріал ів справи.
Суддя Т.М. Ва щенко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2011 |
Оприлюднено | 19.12.2011 |
Номер документу | 19910696 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Євстигнеєва Надія Михайлівна
Господарське
Господарський суд міста Києва
Ващенко Т.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні