ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"08" червня 2012 р. Справа № 30/264
Вищий господарський суд України у складі колегії суддів: головуючого суддіМирошниченка С.В., суддівБарицької Т.Л., Хрипуна О.О., розглянувши касаційну скаргу Заступника прокурора міста Києва на постанову та рішенняКиївського апеляційного господарського суду від 11.04.2012 господарського суду міста Києва від 18.06.2007 у справі господарського суду№ 30/264 міста Києва за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Катран Інвест" доТовариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Катран-К" третя особаТовариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Азбука строителя" провизнання права власності
В С Т А Н О В И В:
Постановою Київського апеляційного господарського суду від 11.04.2012 року у справі №30/264 залишено без змін рішення господарського суду міста Києва від 18.06.2007 року, яким позовні вимоги ТОВ "Катран Інвест" задоволено повністю.
Не погоджуючись з вказаними судовими актами, скаржник звернувся до Вищого господарського суду України з касаційною скаргою, в якій просить зазначені судові акти скасувати та прийняти нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову.
Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 111 ГПК України касаційна скарга за змістом повинна містити вимоги особи, що подала скаргу, із зазначенням суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права.
Тобто, в касаційній скарзі має бути чітко викладено зміст порушення з обґрунтуванням порушених норм законодавчими актами та вказуватися конкретні їх пункти та статті з урахуванням встановлених попередніми судами фактичних обставин справи.
Відповідно до положень частини другої статті 111 5 та частин першої та другої статті 111 7 ГПК України касаційна інстанція використовує процесуальні права суду першої інстанції виключно для перевірки юридичної оцінки обставин справи та повноти їх встановлення у рішенні або постанові господарського суду. Касаційна інстанція не має права встановлювати або вважати доведеними обставини, що не були встановлені у рішенні або постанові господарського суду чи відхилені ним, вирішувати питання про достовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими, збирати нові докази або додатково перевіряти докази.
Як вбачається з поданої касаційної скарги, її зміст зводиться до особистої суб'єктивної думки на обставини справи, перерахування норм чинного законодавства, які, на думку скаржника, порушено господарськими судами попередніх інстанцій при прийнятті оскаржуваних судових актів, проте скаржником не конкретизовано суті порушення або неправильного застосування норм матеріального чи процесуального права з урахуванням встановлених попередніми судами фактичних обставин справи. Тобто, в касаційній скарзі не названо які саме норми права були не застосовані, застосовані неправомірно, або порушені господарськими судами.
Враховуючи наведені вище положення процесуального законодавства, касаційна скарга не дає підстав для перевірки рішення та постанови у справі в касаційному порядку та підлягає поверненню на підставі п. 6 ч. 1 статті 111-3 ГПК України.
Разом з тим, судова колегія вважає за необхідне зазначити, що за приписами частини третьої статті 111-3 ГПК України, після усунення обставин, зазначених у пунктах 1, 2, 3, 4 і 6 частини першої цієї статті, касаційна скарга може бути подана повторно.
Керуючись статтями 86, 111, пунктом 6 частини 1 статті 111-3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України, -
У Х В А Л И В:
Повернути касаційну скаргу Заступнику прокурора міста Києва на рішення господарського суду міста Києва від 18.06.2007 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 11.04.2012 у справі № 30/264 та додані до неї документи без розгляду.
Головуючий суддя С.В. Мирошниченко судді Т.Л. Барицька О.О. Хрипун
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 08.06.2012 |
Оприлюднено | 13.06.2012 |
Номер документу | 24564455 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Хрипун O.O.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні