cpg1251
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
"23" березня 2012 р. Справа № 20/245 Вищий господарський суд України в складі колегії суддів:
головуючого суддівКравчука Г.А., Мачульського Г.М., Уліцького А.М., перевіривши матеріали касаційної скарги Державного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна" на постановуКиївського апеляційного господарського суду від 30.01.2012р. у справі№20/245 Господарського судуміста Києва за позовомКомунального підприємства Київської міської ради "Телекомпанія "Київ" доДержавного підприємства "Національний палац мистецтв "Україна" провідшкодування збитків, - Касаційна скарга Державного підприємства "Національний палай мистецтв "Україна" відповідає вимогам статей 107, 111 Господарського процесуального кодексу України.
Керуючись статтями 86, 111 4 , Господарського процесуального кодексу України,-
У Х В А Л И В:
1.Прийняти касаційну скаргу до касаційного провадження.
2.Призначити розгляд касаційної скарги у засіданні Вищого господарського суду України на 11.04.2012р. об 11 год. 30 хв. у приміщенні за адресою: м. Київ, вул. О.Копиленка 6, зал судових засідань №12 каб. № 332.
3.Довести до відома учасників судового процесу, що неявка їх уповноважених представників у судове засідання не перешкоджає розгляду касаційної скарги.
Головуючий суддя Г.А. Кравчук
Судді Г.М. Мачульський
А.М. Уліцький
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2012 |
Оприлюднено | 26.12.2012 |
Номер документу | 28211962 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Мачульський Г.М.
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Пархоменко Наталія Володимирівна
Господарське
Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Євстигнеєв Олександр Сергійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні