9/323-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31, http://vn.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"14" листопада 2006 р. Справа № 9/323-06
Суддя господарського суду Балтак О.О. , розглянувши матеріали справи
за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю "Нейва" ЖЕК -27, вул. Червоноармійська, 31-А, м. Вінниця
до: Державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області, вул. Хмельницьке шосе,7, м. Вінниця
про скасування рішення, стягнення 360,00 грн.
Секретар судового засідання Одарченко О.Г.
Представники :
позивача : Серебницький Ю.І. - представник за довіреністю Куций Р.А. - представник за довіреністю
Марусич М.С. - представник за довіреністю
відповідача : Климентьєва О.М. - представник за довіреністю Остроус Л.О. - представник за довіреністю
В С Т А Н О В И В :
Враховуючи ту обставину, що представниками позивача в судовому засіданні подано клопотання щодо продовження розгляду справи у зв"язку з необхідністю надання доказів про не отримання виручки за водопостачання.
З метою встановлення всіх обставин по справі слід залучити до розгляду справи Вінницьке обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно - каналізаційного господарства "Вінницяводоканал" в якості третьої особи на стороні позивача яка не заявляє самостійних вимог.
Враховуючи викладене, керуючись п.2 ч. 1, ст. 150, КАС України, -
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи відкласти на "20" грудня 2006 р. о 10:00 год. , в приміщенні господарського суду.
2. Залучити до розгляду справи в якості треьої особи яка не заявляє самостійних вимог на стороні позивача Вінницьке обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно - каналізаційного господарства "Вінницяводоканал".
2. Явка в засіданні представника Вінницького обласного виробничого комунального підприємства водопровідно - каналізаційного господарства "Вінницяводоканал" а також представників позивача, відповідача з повноваженнями визначеними ст. 58 КАС України обов'язкова.
3. Зобов'язати учасників процесу за три робочі дні до судового засідання надати через канцелярію суду :
Позивачу : надати суду докази якими стверджується не отримання виручки за водопостачання.
Відповідачу :
Третій особі - ВОВКП ВКГ "Вінницяводоканал" забезпечити явку в судове засідання інженера підприємства О. Бойко.
У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали - надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.
При цьому суд повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.128 КАСУ у разі повторного неприбуття позивача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності, суд залишає позовну заяву без розгляду.
Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.
Суддя Балтак О.О.
З оригіналом згідно секретар суду О.Одарченко.
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 14.11.2006 |
Оприлюднено | 21.08.2007 |
Номер документу | 288625 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Бєлік Вікторія Геннадіївна
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Балтак О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні