13/278
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"28" листопада 2006 р. Справа № 13/278
Суддя господарського суду Чернівецької області Миронюк Сергій Олександрович
розглядаючи справу
за позовом Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці
до відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "Екоінвестресурс"
про стягнення заборгованості по сплаті внесків на загальнообов"язковедержавне пенсійне страхування та фінансових санкцій - 575,84грн.
за участю представників:
позивача: Чорней Т.В. – представник. Доручення № 527/01 від 01.02.2006 р.
відповідача: не зявився.
прокурора
ВСТАНОВИВ:
управління пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці звернулось з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю “Екоінвестресурс” м. Чернівці про стягнення страхових внесків в розмірі 575,84 грн.
Ухвалою суду 14.11.2006 р. розгляд справи був відкладений на 28.11.2006 р. в зв'язку з неявкою представника відповідача в судове засідання.
28.11.2006 р. представник позивача вимоги викладені в позовній заяві підтримав.
Відповідач вдруге в судове засідання не з'явився, відзив на позов не подав, вимоги позивача не спростував. Зазначене не перешкоджає вирішенню спору по суті, оскільки наявним в справі поштовим повідомленням підтверджується належне повідомлення відповідача про час і місце слухання справи, а тому справу розглянуто за наявними у ній матеріалами.
Заслухавши пояснення представника позивача, розглянувши матеріали справи та дослідивши і оцінивши надані доказі в сукупності, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню враховуючи наступне.
Матеріалами справи, а саме копіями розрахунків суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що подані відповідачем позивачу за квітень-жовтень 2004 року, підтверджується наявність у відповідача заборгованость по страхових внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 405,84 грн.
Зазначена недоїмка є узгодженим боргом, оскільки визначена позивачем на підставі поданих відповідачем розрахунків зобов'язання зі сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.
Крім того, 02.06.2005 року позивачем прийнято рішення № 199 про застосування штрафних санкцій за неподання відомостей, що використовуються у системі персоніфікованого обліку, яким застосовано до товариства з обмеженою відповідальністю “Екоінвестресурс” фінансові санкції в розмірі 170 грн. Вказане рішення не оскаржене.
Згідно зі статтями 1 та 14 Закону України “Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування” страхувальниками є роботодавці – зокрема, підприємства, установи і організації, створені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.
У відповідності до п. 6 ч. 1 ст. 17 Закону страхувальник зобов'язаний нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески.
Згідно з частиною 2 статті 106 Закону суми страхових внесків, своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 цього Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду у випадках, передбачених статтею 20 цього Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.
На підставі викладеного, керуючись ст. 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю “Екоінвестресурс” вул. Шкільна, 1 м. Чернівці ідент код 30501479 на користь управління пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці вул. Головна, 245 м. Чернівці (р/р 256093013757 в ЧОУ ВАТ “Державний ощадний банк України”) борг в сумі 575,84 грн.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративого судочинства України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений КАС України, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова не набрала законної сили.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України - з дня складення в повному обсязі.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя С.О. Миронюк
Суд | Господарський суд Чернівецької області |
Дата ухвалення рішення | 28.11.2006 |
Оприлюднено | 28.08.2007 |
Номер документу | 338717 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні