Ухвала
від 12.03.2014 по справі 904/8576/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

12.03.14р. Справа № 904/8576/13

За позовом Приватного підприємства "АСК-СЕРВІС ПЛЮС", м. Дніпропетровськ

до Публічного акціонерного товариства "НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ", смт. Меліоративне, Новомосковський район, Дніпропетровська область

про стягнення 601 865,75 грн. за договором займу Публічне акціонерне товариство "НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ" Приватне підприємство "АСК-СЕРВІС ПЛЮС"

Суддя Назаренко Н.Г.

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Приватне підприємство «АСК-СЕРВІС ПЛЮС» звернулось до господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до Публічного акціонерного товариства «Новомосковський завод залізобетонних виробів» про стягнення 550 000,00грн. суми основного боргу, 13 471,23 грн. - відсотків, 38 394,52 грн. - пені за договором займу від 01.02.2011р.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 28.11.2013р. позов задоволено частково.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 25.12.2013р. рішення господарського суду Дніпропетровської області від 28.11.2013р. у справі № 904/8576/13 залишено без змін.

Постановою Вищого господарського суду України від 18.02.2014р. рішення господарського суду Дніпропетровської області від 28.11.2013р. та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 25.12.2013р. у справі № 904/8576/13 скасовано повністю, справу № 904/8576/13 направлено на новий розгляд до господарського суду Дніпропетровської області.

Відповідно до п. 3.1.3 Положення про автоматизовану систему документообігу суду розгляд справи № 904/8576/13 доручено судді Назаренко Н.Г.

У зв'язку з викладеним, суд вважає за необхідне прийняти справу до свого провадження.

Керуючись ст.ст. 61-65, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Справу № 904/8576/13 прийняти до свого провадження та призначити до розгляду в засіданні на 14.04.14р. о 10:30год.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 30 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а;

3. Звернути увагу сторін, що для прискорення отримання процесуальних документів суду, учасники процесу можуть отримувати документи суду на свою електронну адресу, зареєструвавшись в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, та надавши до суду відповідне клопотання.

4. Сторонам по справі надати письмові пояснення з урахуванням обставин, зазначених в постанові Вищого господарського суду України від 18.02.2014р. по справі № 904/8576/13 та докази в обґрунтування.

5. Звернути увагу сторін на положення ст. 38 Господарського процесуального кодексу України щодо витребування доказів.

6. Зобов'язати учасників процесу направити в судове засідання своїх представників, повноваження яких оформити у відповідності з вимогами ст.28 Господарського процесуального кодексу України а також надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.

Довести до відома сторін, що нез'явлення їх повноважних представників у судове засідання не тягне за собою перенесення розгляду справи на інші строки та не перешкоджає розгляду справи без їх участі.

7. Попередити позивача, що у разі ненадання господарському суду без поважних причин витребуваних судом документів або нез'явлення його представника у судове засідання, позов відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 81 Господарського процесуального кодексу України може бути залишений без розгляду.

8. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву на позов та витребуваних судом документів, справа згідно зі ст. 75 Господарського процесуального кодексу України буде розглянута за наявними в ній матеріалами.

9. Поставити до відома сторін, що відповідно до п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.

10. Звернути увагу учасників провадження у справі на необхідність дотримання вимог ч. 2 ст. 36 Господарського процесуального кодексу України щодо необхідності засвідчення копій документів, які подаються до суду.

11. Звернути увагу учасників судового процесу на положення ст. 87 Господарського процесуального кодексу України щодо порядку отримання процесуальних документів.

12. Нагадати, що сторони відповідно до ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії розгляду спору.

Суддя Н.Г. Назаренко

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення12.03.2014
Оприлюднено13.03.2014
Номер документу37569592
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/8576/13

Ухвала від 28.04.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Назаренко Наталія Григорівна

Ухвала від 14.04.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Назаренко Наталія Григорівна

Ухвала від 12.03.2014

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Назаренко Наталія Григорівна

Постанова від 18.02.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Мамонтова О.М.

Ухвала від 08.02.2014

Господарське

Вищий господарський суд України

Мамонтова О.М.

Постанова від 25.12.2013

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Чоха Любов Василівна

Ухвала від 11.12.2013

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Чоха Любов Василівна

Рішення від 04.12.2013

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

Ухвала від 19.11.2013

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

Ухвала від 06.11.2013

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Соловйова Анастасія Євгенівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні