17/122пн
ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
21 липня 2009 р. № 17/122пн
Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі:
Головуючого судді Кузьменка М.В.,
судді Васищака І.М.,
судді Самусенко С.С.,
розглянувши
касаційну скаргу Малого приватного підприємства "Єременко і К" на постанову Луганського апеляційного господарського суду від 14.05.2009р.
у справі №17/122пн господарського суду
Луганської області
до Малого приватного підприємства "Єременко і К"
про визнання недійсною передачі робіт, скасування акта прийому-передачі та стягнення 83 814,79грн.
та за
зустрічним позовом Малого приватного підприємства "Єременко і К"
про стягнення 48 989грн.
в с т а н о в и л а :
від імені Малого приватного підприємства "Єременко і К" до Вищого господарського суду України надійшла касаційна скарга на постанову Луганського апеляційного господарського суду від 14.05.2009р., яка прийнята у справі №17/122пн господарського суду Луганської області.
Вказана скарга не може бути прийнята до розгляду і підлягає поверненню скаржнику з таких підстав.
В силу п.3 ст.111 ГПК України, касаційна скарга підписується особою, яка подала скаргу або її уповноваженим представником.
Між тим, подана касаційна скарга взагалі ніким не підписана, про що складено акт від 16.07.2009р. канцелярією Вищого господарського суду України.
Відповідно до п.4 ст.111 ГПК України, до касаційної скарги додаються, зокрема, докази сплати державного мита.
В силу ч.2 ст.34 ГПК України, обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
Державне мито сплачується в порядку і розмірі, встановлених законодавством України, що визначено ст.46 ГПК України.
Порядок сплати державного мита визначений Інструкцією про порядок обчислення та справляння державного мита, яка затверджена наказом Головної державної податкової інспекції України від 22 квітня 1993р. №15. Так, відповідно до п.14 Інструкції, при перерахуванні мита з рахунку платника, до документа щодо якого вчиняється відповідна дія, додається останній примірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи про зарахування мита до бюджету, який скріпляється першим і другим підписами посадових осіб та відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.
Отже, допустимим доказом сплати державного мита у разі перерахування мита з рахунку платника є примірник платіжного доручення з відповідним, скріпленим першим та другим підписами посадових осіб та відтиском печатки кредитної установи, написом про зарахування мита до бюджету з відміткою дати виконання платіжного доручення.
Платіжне доручення №2 від 02.06.2009р., яке додано до касаційної скарги, відповідного напису не містить, у зв'язку з чим не може бути допустимим доказом сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись ст.86, пп.1,4 ст.1113 ГПК України, колегія суддів
у х в а л и л а:
Касаційну скаргу, подану від імені Малого приватного підприємства "Єременко і К" на постанову Луганського апеляційного господарського суду від 14.05.2009р. у справі №17/122пн господарського суду Луганської області, та додані до неї документи повернути.
Головуючий суддя М.В.Кузьменко Суддя І.М.Васищак
Суддя С.С.Самусенко
Суд | Вищий господарський суд України |
Дата ухвалення рішення | 21.07.2009 |
Оприлюднено | 05.08.2009 |
Номер документу | 4208096 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Вищий господарський суд України
Кузьменко М.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні