Рішення
від 06.04.2015 по справі 906/82/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

cpg1251

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області



10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Від "06" квітня 2015 р. Справа № 906/82/15

Господарський суд Житомирської області у складі:

судді Гансецького В.П.

за участю представників сторін:

від позивача: Дячок І.О., дов. від 24.02.15р.

від відповідача: Колодюк В.А., дов. від 26.02.15р. № 2015/2/2602

від третьої особи - ТОВ "Голден Грейн": не з'явився

від третьої особи - ТОВ "ПКФ "Орбіта": не з'явився

розглянув у відкритому судовому засіданні в м.Житомирі справу

за позовом Публічного акціонерного товариства "Житомирський комбінат хлібопродуктів" (м.Житомир)

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Житомир Ессет Пропертиз" (м.Житомир)

Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача:

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Голден Грейн" (м.Дніпропетровськ)

- Товариство з обмеженою відповідальністю "ПКФ "Орбіта" (м.Дніпропетровськ)

про витребування майна та визнання права власності

Позивач звернувся з позовом про витребування на свою користь з чужого незаконного володіння ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" та визнання за позивачем права власності на цілісні майнові комплекси (згідно переліку майна, які вони містять), що знаходяться за адресами: м.Житомир, провулок 2-й Іподромний 3-а та вул.Перемоги 84, а також в с.Кодня Житомирського району Житомирської області, вул.Гагаріна 2.

Позивач також просив суд скасувати рішення державного реєстратора реєстраційної служби Житомирського міського управління юстиції Житомирської області про реєстрацію права власності за ТОВ "Голден Грейн" та ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" на вказані цілісні майнові комплекси.

Заявою, яка надійшла на адресу господарського суду 23.02.15р., позивач уточнив позовні вимоги, просив визнати за ним право власності на цілісні майнові комплекси (згідно переліку майна, які вони містять), що знаходяться за адресами: м.Житомир, провулок 2-й Іподромний 3-а; м.Житомир, вул.Перемоги 84, с.Кодня Житомирського району Житомирської області, вул.Гагаріна 2, а також просив витребувати їх на свою користь з чужого незаконного володіння ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз". В решті позовні вимоги позивач залишив без змін.

Заявою, яка надійшла на адресу господарського суду 23.03.15р., позивач зменшив розмір позовних вимог, просить визнати за ним право власності на цілісні майнові комплекси (далі - ЦМК), які знаходяться за адресами: м.Житомир, провулок 2-й Іподромний 3-а, площею 16015,80 кв.м.; м.Житомир, вул.Перемоги 84, площею 17533,00 кв.м. та рухоме майно цих ЦМК згідно відповідних переліків, а також просить витребувати вказані ЦМК та відповідне ним рухоме майно, згідно переліків, на свою користь з чужого незаконного володіння ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз".

Ухвалою господарського суду від 26.02.15р. задоволено заяву позивача про забезпечення позову - накладено арешт на цілісні майнові комплекси, що належать ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" на праві власності, а саме на:

- цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: м.Житомир, провулок 2-й Іподромний 3-а;

- цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Перемоги 84 до набрання рішенням суду законної сили (т.1 а.с.146,147).

Заявою від 30.03.15р., поданою представником позивача в судовому засіданні, позивач відмовився від позовних вимог до реєстраційної служби Житомирського міського управління юстиції (т.2 а.с.120).

Ухвалою господарського суду від 30.03.15р. провадження у справі в частині позовних вимог до Реєстраційної служби Житомирського міського управління юстиції Житомирської області щодо скасування рішення державного реєстратора реєстраційної служби Житомирського міського управління юстиції Житомирської області про реєстрацію права власності за ТОВ "Голден Грейн" та ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" на цілісні майнові комплекси за адресами: м.Житомир, провулок 2-й Іподромний 3-а та по вул.Перемоги 84; с.Кодня Житомирського району Житомирської області, вул.Гагаріна 2 припинено у зв'язку з відмовою позивача від позову в цій частині (т.2 а.с.122,123).

Представник позивача в судовому засіданні останню заяву (про зменшення розміру позовних вимог) підтримав, просив її задовольнити, посилаючись, зокрема, на те, що спірне майно, яке належало позивачу, вибуло з його власності поза його волею шляхом проведення прилюдних торгів, які згодом визнані недійсними.

Відповідач - ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" у відзивах на позов (т.2 а.с.27-29, 124-126) проти позовних вимог заперечив, просив в їх задоволенні відмовити, посилаючись, зокрема, на те, що відповідач є добросовісним набувачем спірного майна, а тому у нього воно не може бути витребуване.

Другий відповідач, який був у даній справі до припинення провадження щодо нього, - реєстраційна служба Житомирського міського управління юстиції у відзиві на позов (т.2 а.с.38,39) та його представник у попередніх судових засіданнях проти позову в частині, що стосується реєстраційної служби, заперечили, просили в його задоволенні відмовити, посилаючись, зокрема, на те, що реєстраційна служба Житомирського міського управління юстиції не вчиняла будь-яких реєстраційних дій щодо спірного майна.

Залучені до участі у справі як треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - ТОВ "Голден Грейн" та ТОВ "ПКФ "Орбіта" у відзивах на позовні вимоги позивача фактично підтримали позицію відповідача ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" (т.1 а.с.186-189, т.2 а.с.127-129).

Під час розгляду справи, відповідачем - ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" були подані апеляційні скарги на ухвали господарського суду: від 26.02.15р. про вжиття заходів до забезпечення позову та від 05.03.15р. про відмову у прийнятті зустрічного позову. На день прийняття даного рішення у справі, апеляційні скарги на вказані ухвали знаходились на розгляді Рівненського апеляційного господарського суду.

Заслухавши представників сторін, дослідивши матеріали справи, господарський суд,-

ВСТАНОВИВ:

Згідно свідоцтв про право власності від 26.04.06р. і від 30.01.07р. Відкритому акціонерному товариству "Житомирський комбінат хлібопродуктів", правонаступником якого є Публічне акціонерне товариство "Житомирський комбінат хлібопродуктів" (п.1.1 Статуту)(т.1 а.с.97) належать в цілому об'єкти за адресами у м.Житомирі: вул.Перемоги 84 (т.1 а.с.105) та провулок 2-й Іподромний 3-а (т.1 а.с.104).

Рішенням Богунського районного суду м.Житомира від 26.04.07р. стягнуто у солідарному порядку, у тому числі і з ВАТ "Житомирський комбінат хлібопродуктів" на користь ВАТ "Житомирхліб" 18875640,54 грн. боргу (т.2 а.с.130,131).

На підставі вказаного рішення Богунського районного суду м.Житомира 28.04.10р. були проведені прилюдні торги з продажу належних позивачу цілісних майнових комплексів (далі - ЦМК) за адресами в м.Житомирі: провулок 2-й Іподромний 3-а та вул.Перемоги 84 (т.1, а.с.208-215).

Переможцем торгів визнано ТОВ "Голден Грейн" (м.Дніпропетровськ).

Не погоджуючись з проведеними прилюдними торгами, ПАТ "Житомирський комбінат хлібопродуктів" оскаржило їх до господарського суду м.Києва.

Рішенням господарського суду м.Києва від 09.04.14р. позов ПАТ "Житомирський комбінат хлібопродуктів" задоволено, визнано недійсними прилюдні торги з реалізації спірних ЦМК (т.1 а.с.43-55).

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 16.10.14р. рішення суду першої інстанції від 09.04.14р. скасовано, в позові ПАТ "Житомирський комбінат хлібопродуктів" у визнанні прилюдних торгів недійсними - відмовлено (т.2 а.с.132-137).

Коли справа перебувала на оскарженні в касаційній інстанції, на підставі договору купівлі - продажу від 11.12.14р. ТОВ "Голден Грейн" продало, а ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз" купило спірні цілісні майнові комплекси за адресами у м.Житомирі: провулок 2-й Іподромний 3-а та вул.Перемоги 84 (т.2, а.с.31).

Постановою Вищого господарського суду України від 24.12.14р. скасовано постанову апеляційної інстанції від 16.10.14р. в частині відмови в позові ПАТ "Житомирський комбінат хлібопродуктів" та залишено в силі рішення першої інстанції від 09.04.14р. (т.1 а.с.56-61).

Відповідно до ч.3 ст.35 ГПК України, обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, крім встановлених рішенням третейського суду, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Таким чином, визнання в судовому порядку зазначених прилюдних торгів недійсними з реалізації цілісних майнових комплексів за адресами у м.Житомирі: провулок 2-й Іподромний 3-а та вул.Перемоги 84 має преюдиціальне значення для вирішення спору у даній справі № 906/82/15.

Посилаючись на норми статей 330, 387, 388, 392 ЦК України, позивач звернувся з даним позовом про визнання за ним права власності на вказані ЦМК та про витребування їх з чужого незаконного володіння ТОВ "Житомир Ессет Пропертиз".

Господарський суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до ст.41 Конституції України ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Непорушність права власності також закріплена у ст.321 ЦК України. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні

Частина 1 та п.1 ч.2 ст.16 ЦК України визначають, що кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Способом захисту цивільних прав та інтересів може бути визнання права.

Відповідно до ст.392 ЦК України, власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності.

З наведених норм ЦК України випливає, що позов про визнання права власності подається у випадках, коли належне певній особі право або набуття цією особою права не визнається, оспорюється іншою особою або у разі відсутності в неї документів, що засвідчують приналежність їй такого права.

Предметом спору у даній справі є саме набуття права власності на спірні цілісні майнові комплекси.

Відповідно до ст.316 ЦК України, правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб.

Відповідно до ч.1 ст.317 ЦК України, власникові належить права володіння, користування та розпорядження своїм майном.

Відповідно до ч.2 ст.328 ЦК України, право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності не встановлена судом.

Відповідно ст.330 ЦК України, якщо майно відчужене особою, яка не мала на це права, добросовісний набувач набуває право власності на нього, якщо відповідно до статті 388 цього Кодексу майно не може бути витребуване у нього.

Всупереч ст.41 Конституції України право власності позивача було порушено шляхом реалізації його майна на прилюдних торгах.

Торги є формою правочину. Відповідно до положень ч.1 ст.216 ЦК України, недійсний правочин не створює юридичних наслідків, крім тих, що пов'язані з його недійсністю. Не створює недійсний правочин і права власності у набувача за таким правочином та права відчуження такого майна.

Враховуючи, що прилюдні торги у процедурі виконавчого провадження є формою примусової реалізації майна, і здійснюються не власником, то це майно є таким, що вибуло з володіння власника поза його волею.

Відповідно до ч.1 ст.388 ЦК України, якщо майно за відплатним договором придбане в особи, яка не мала права його відчужувати, про що набувач не знав і не міг знати (добросовісний набувач), власник має право витребувати це майно від набувача лише у разі, якщо майно:

1) було загублене власником або особою, якій він передав майно у володіння;

2) було викрадене у власника або особи, якій він передав майно у володіння;

3) вибуло з володіння власника або особи, якій він передав майно у володіння, не з їхньої волі іншим шляхом.

Згідно ч.2 цієї статті, майно не може бути витребувано від добросовісного набувача, якщо воно було продане у порядку, встановленому для виконання судових рішень.

Враховуючи, що підставою визнання недійсними торгів стали порушення порядку реалізації, встановленого для виконання судових рішень, то на це майно не поширюються обмеження встановлені ч.2 ст.388 ЦК України, і воно може бути витребуване.

Таким чином, законним власником незаконно відчуженого майна є позивач.

Статтею 387 ЦК України передбачено право власника на витребування майна із чужого незаконного володіння.

Так як, прилюдні торги були визнані судом недійсними, але реалізоване майно знаходиться у володінні відповідача та за ним же зареєстровано право власності на зазначені цілісні майнові комплекси, то дієвими і повними способами захисту порушеного права позивача є застосування віндикації, що передбачена ст.387 ЦК України.

Враховуючи, що підставою для визнання правочину (публічних торгів) недійсним стали порушення порядку реалізації арештованого майна, то майно не може бути визнане таким, що реалізоване в порядку, встановленому для виконання судових рішень, а тому, підлягає витребуванню відповідно до положень ст. 388 ЦК України.

Згідно абз.2 п.5 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 24.11.11р. № 01-06/1642/2011 "Про доповнення інформаційного листа Вищого господарського суду України від 15.03.11 № 01-06/249 "Про постанови Верховного Суду України, прийняті за результатами перегляду судових рішень господарських судів", - якщо проведені на виконання судового рішення прилюдні торги з реалізації належного позивачу майна визнано судом такими, що проведені з порушенням встановленого законом порядку, то відповідач не є добросовісним набувачем цього майна на прилюдних торгах, а тому до нього не можуть бути застосовані приписи частини другої статті 388 ЦК України (постанова від 03.10.2011 № 51/232) (т.2 а.с.149-152).

У Висновках Верховного Суду України, викладених у рішеннях, прийнятих за результатами розгляду заяв про перегляд судового рішення з підстави, передбаченої п.1 ч.1 ст.111-16 ГПК України за 2010 - 2011 рр. від 01.04.2012 ВСУ роз'яснює - у разі якщо проведені на виконання судового рішення прилюдні торги з реалізації майна визнано судом такими, що проведені з порушенням чинного законодавства щодо порядку виконання судових рішень, то особа, яка придбала це майно, не є добросовісним набувачем, у якого майно не може бути витребувано відповідно до ч.2 ст.388 ЦК (постанова Верховного Суду України від 3 жовтня 2011 р. у справі N 3-98гс11; постанова Верховного Суду України від 17 жовтня 2011 р. у справі N 3-ЮЗгсП).

Згідно правової позиції Верховного Суду України, викладеної у постанові від 03.10.11р. - висновок Вищого господарського суду України з приводу того, що продаж майна на прилюдних торгах, проведених з порушенням чинного законодавства щодо порядку виконання судових рішень, не змінює статусу особи, яка придбала майно з прилюдних торгів як добросовісного набувача, у якого майно не може бути витребуване власником за будь-яких умов у силу частини другої статті 388 ЦК України, - ґрунтується на неправильному застосуванні норм матеріального права та суперечить висновкам цього суду в інших за змістом судових рішеннях у подібних правовідносинах, зокрема у справах № 15/274 (5/158) та № 3/253-06 (т.2 а.с.138-140).

Вищезазначена правова позиція Верховного Суду України знайшла своє відображення також у відповідних постановах Вищого господарського суду України (т.2 а.с.141-148).

Відповідно до статті 111-28 ГПК України, висновок Верховного Суду України щодо застосування норми права, викладений у його постанові, прийнятій за результатами розгляду справи з підстав, передбачених пунктами 1 і 2 частини першої статті 111-16 цього Кодексу, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Висновок щодо застосування норм права, викладений у постанові Верховного Суду України, має враховуватися іншими судами загальної юрисдикції при застосуванні таких норм права. Суд має право відступити від правової позиції, викладеної у висновках Верховного Суду України, з одночасним наведенням відповідних мотивів.

Таким чином, вищезазначені висновки Верховного Суду України про те, що якщо проведені на виконання судового рішення прилюдні торги з реалізації належного позивачу майна визнано судом такими, що проведені з порушенням встановленого законом порядку, то відповідач не є добросовісним набувачем цього майна на прилюдних торгах, а тому до нього не можуть бути застосовані приписи частини другої статті 388 ЦК України.

Враховуючи вищезазначене преюдиціальне рішення господарського суду м.Києва від 09.04.14р., яким визнано недійсними прилюдні торги з реалізації спірних ЦМК, яке залишено в силі постановою Вищого господарського суду України від 24.12.14р., господарський суд визнає заявлені позовні вимоги законними і обґрунтованими та задовольняє їх.

При цьому, визначаючи кількісний склад майна, що належить позивачу і відноситься до спірних ЦМК, господарський суд керується переліком даного майна, що знаходиться в матеріалах справи (т.1 а.с.29,30,35-38,101-103,138,139,142-144,170-172,179,180,193-207,211-215, т.2 а.с.98-100,110-112).

Заперечення відповідача суд відхиляє, виходячи з вищевикладених: преюдиціального факту та обов'язкових для суду першої інстанції правових позицій Верховного та Вищого господарського судів України.

Сплата судового збору покладається на відповідача у максимально дозволеній Законом України "Про судовий збір" сумі - 73080,00 грн. (60 розмірів мінімальної заробітної плати).

Дана сума судового збору вираховується судом, виходячи з вартості спірного майна, сплаченого відповідачем при його придбанні у ТОВ "Голден Грейн" - 3970000,00 грн. (пп.2.2 договору від 11.12.14р.) (т.2 а.с.31). При цьому, факт зменшення позивачем розміру позовних вимог не впливає на максимальну суму судового збору, виходячи з загальної вартості спірного майна.

У зв'язку із зменшенням позивачем розміру позовних вимог та у зв'язку з переплатою ним необхідної суми судового збору при зверненні до господарського суду згідно платіжних доручень від 20.01.15р. № 1224 та № 1225 (т.1 а.с.13,14), - переплачена сума судового збору (4263,00 грн.) підлягає поверненню позивачу з Державного бюджету України згідно п.1 ч.1 ст.7 Закону України "Про судовий збір".

Керуючись ст.ст. 35, 49, 82-85 ГПК України, п.1 ч.1 ст.7 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.11р. № 3674-VI, господарський суд,-

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Визнати за Публічним акціонерним товариством "Житомирський комбінат хлібопродуктів" (10001, м.Житомир, провулок 2-й Іподромний, будинок 3-а, ідентифікаційний код 00954047) право власності на:

- цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: м.Житомир, провулок 2-й Іподромний 3-а, площею 16015,80 кв.м. (Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 515107218101) та наступне рухоме майно: трансформатор, електрощит ТИ-38 (підстанція комплектна двотрансформаторна внутрішньої установки 2КТП-630); сепаратор БЦС-50; кран-балка (3т); електроталь (2т); електротельфер (0,5т); транспортер; конвеєр К-500; транспортер ТПВ; транспортер ТПШ; транспортер ЗТ-8,5; транспортер МП-10; транспортер МП-10; транспортер ЗТ-8,5; транспортер ЛТ-10; станок токарний ДИП-300; станок фрезерний; станок для заточки різців; станок шліфувальний ТТ-40-3; станок шліфувально-точильний; станок свердлильний (діаметр свердла до 50 мм); станок токарний (2000x500); ваги товарні; тісто машина; пурка зразкова; шафа ШВЦ; шафа сушильна СЕШ-ЗМ; шафа сушильна СЕШ-ЗМ; ваги ВЛР-1; вологомір WILE-55; вологомір WILЕ-55; копірувальний апарат Саnоn; телефон-факт 7245; принтер Ерsоn LX300; комп'ютер Celeron 1,2 ГГц; принтер Саnоn LBP; пилорама Р-63; станок рейсмусовий; циркулярний станок (кругло пильний однопильний станок); компресор СО-7А; пристрій для розвантаження ГУАР-15; два пристроя для розвантаження ГУАР-15; погрузчик КШП-6; зернопогрузчик КШП-6; вентилятор СВП-5; вентилятор ВВ-5; вентилятор СВ-5; зерно сушка ДСП-32; норія НЦК-20; ваги АЦ-30; ваги залізничні 150т; персональний комп'ютер; персональний комп'ютер; персональний комп'ютер; комп'ютерна мережа; автопогрузчик 40-М; блок безперебійного живлення; бункер вторинних відходів; бункер для погрузки зерна; бункер для погрузки зерна; ваги лабораторні електронні АД-50; ваги лабораторні електронні АД-50; водонагрівач ВПЗ-600; вологомір ВП; вольтметр Д-69; газовий котел "Данко-24Х"; офісний диван довжиною 2 м; електрокотел; електрощит ТП-38; жерстяне обладнання; копірувальний апарат МФУ А4МРL6М1005; котел електровоз; котел ЕПЗ-100; котел ЕПЗ-100-М; мельничка лабораторна М1Ц1М; механізація склада № 4; механізація склада № 6; мехлопата; мехлопата; наружна механізація; персональний комп'ютер; персональний комп'ютер; підіймач УРБ-15 11; прибор ПЧП-99-1; пожежна сигналізація; стул на дузі Туніс ЕХ1023; напівавтомат фасовки сипучих; cтіл для керівника "Консул"; таль пересувна; факс Раnаsоnіс; КХ-спікер; фасовочна машина; шнек ТПШ; шнек ТПШ; шнек труба; асфальтна дорога 800 кв.м.; асфальтна площадка 400 кв.м.; асфальтна площадка для автомобілів 400 кв.м.; естакада для ремонту автомобілів; лінія електропередач; сіть газопроводу 350 м; під'їзна залізнична дорога; пожежний резервуар (50 куб.м);

- цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Перемоги 84, площею - 17533,00 кв.м. (Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 515171918101) та наступне рухоме майно: транспортна галерея; трансмісійний фільтр; дві батареї конденсаторні; два конвеєри ЦСМ-250; сітовійка ЗМС-2 (ЗСН-2); два конвеєра винтових УШЧ-250; два кузови розсіву СХ-3; мотор-редуктор МЦ-26; фільтр БШ-130; мехавтомати (для вальцових станків); розсів СХ-5; камневідбірник РЗ-БКТ-100; вентилятор ВП-6; дві норії НЦ2х40; щоточна машина БЩ-6; норія НЦ 1x10; циклон БЦШ-350; агрегат електронансоний; станок вальцовий ЗМ 2,25x100; зволожувальна машина А-1-БШУ-2; норія НЦ2х40; станок деревообробний; установка для зволоження зерна А-1-БШУ-1; ваги ДВМ-100; дозатор ваговий Д-50-РКМ; панель ЩО-59; сварочний преобразователь; сирена з пристроєм; випрямник сварочний ВС-600; ваговибійний апарат муки ДВМ-100; ваги автомобільні 10 т; ваги автомобільні 30 т; ваги Д-100-3; тістомішалка; котел АГВ; котел КЧМ-2М; шкаф розподілюючий; електротельфер 0,5 т; норія НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; вентилятор ВЦП № 5; норія стрічкова НЦ 2x10; норія для транспортування зерна НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 2x10; вальцовий станок ЗМ 2,25x100; вальцовий станок ЗМ 2,25x80; вальцовий станок ЗМ 2,25x100; вальцовий станок ЗМ 2,25x80; електротельфер 0,5 т; фільтр ФВВ; фільтр всмоктуючий ГФ; вентилятор центровий ВЦП № 5-6; вентилятор пилевий ВЦП № 5-6; норія НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; шнек УШЧ-250; шнек ЦШ-20; шнек УШЧ-250; циклон БЦШ-350; триер ЗТО-5М; триер ЗТК-5; вентилятор ВЦП № 6; сепаратор зерноочисний; циклон БЦШ-350,400; два вальцових станки ЗМ 2,25x100; кузов ЗРМ-СХ2; транспортер ТСЦ-2; панельна установка; шкаф розподілюючий; шкаф плательний чорного кольору; холодильник "Донбасс"; холодильник "Днепр-416"; кузов розсіву ЗРМ-СХ2; два електродвигателі 22x100; мотор-редуктор МЦ-26; електродвигатель НАМ-200; два роторних питателі Б6ДПК; кузов розсіву ЗРМ-ОX2; станок свердлильний 2Н135; піч СНОП-16; електрощит ТП-29; вісім бункерів для зерна V=4т; три закрома для зерна чорні V=70т; чотири закрома для зерна білі V=42т; бункер М-118БХМ V=25; ємність ХБГ V=7т; ємність ХБГ V=7т; безтарне зберігання отрубей V=75т; бункер V=100т; белизномер Белиз-1; шнек розвантажуючий ДББ02400; сепаратор БМС-6 (ЗСМ); електродвигатель 13 кВт 900 об.; обивальна машина Р35ГО; обивальна машина ЗМП-10; ручна мішкозашивальна машина; два шлюзові питателі.

3. Витребувати з чужого незаконного володіння Товариства з обмеженою відповідальністю "Житомир Ессет Пропертиз" (10001, м.Житомир, провулок 2-й Іподромний, будинок 3-а, ідентифікаційний код 39531077) на користь Публічного акціонерного товариства "Житомирський комбінат хлібопродуктів" (10001, м.Житомир, провулок 2-й Іподромний, будинок 3-а, ідентифікаційний код 00954047):

- цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: м.Житомир, провулок 2-й Іподромний 3-а, площею 16015,80 кв.м. (Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 515107218101) та наступне рухоме майно: трансформатор, електрощит ТИ-38 (підстанція комплектна двотрансформаторна внутрішньої установки 2КТП-630); сепаратор БЦС-50; кран-балка (3т); електроталь (2т); електротельфер (0,5т); транспортер; конвеєр К-500; транспортер ТПВ; транспортер ТПШ; транспортер ЗТ-8,5; транспортер МП-10; транспортер МП-10; транспортер ЗТ-8,5; транспортер ЛТ-10; станок токарний ДИП-300; станок фрезерний; станок для заточки різців; станок шліфувальний ТТ-40-3; станок шліфувально-точильний; станок свердлильний (діаметр свердла до 50 мм); станок токарний (2000x500); ваги товарні; тісто машина; пурка зразкова; шафа ШВЦ; шафа сушильна СЕШ-ЗМ; шафа сушильна СЕШ-ЗМ; ваги ВЛР-1; вологомір WILE-55; вологомір WILЕ-55; копірувальний апарат Саnоn; телефон-факт 7245; принтер Ерsоn LX300; комп'ютер Celeron 1,2 ГГц; принтер Саnоn LBP; пилорама Р-63; станок рейсмусовий; циркулярний станок (кругло пильний однопильний станок); компресор СО-7А; пристрій для розвантаження ГУАР-15; два пристроя для розвантаження ГУАР-15; погрузчик КШП-6; зернопогрузчик КШП-6; вентилятор СВП-5; вентилятор ВВ-5; вентилятор СВ-5; зерно сушка ДСП-32; норія НЦК-20; ваги АЦ-30; ваги залізничні 150т; персональний комп'ютер; персональний комп'ютер; персональний комп'ютер; комп'ютерна мережа; автопогрузчик 40-М; блок безперебійного живлення; бункер вторинних відходів; бункер для погрузки зерна; бункер для погрузки зерна; ваги лабораторні електронні АД-50; ваги лабораторні електронні АД-50; водонагрівач ВПЗ-600; вологомір ВП; вольтметр Д-69; газовий котел "Данко-24Х"; офісний диван довжиною 2 м; електрокотел; електрощит ТП-38; жерстяне обладнання; копірувальний апарат МФУ А4МРL6М1005; котел електровоз; котел ЕПЗ-100; котел ЕПЗ-100-М; мельничка лабораторна М1Ц1М; механізація склада № 4; механізація склада № 6; мехлопата; мехлопата; наружна механізація; персональний комп'ютер; персональний комп'ютер; підіймач УРБ-15 11; прибор ПЧП-99-1; пожежна сигналізація; стул на дузі Туніс ЕХ1023; напівавтомат фасовки сипучих; cтіл для керівника "Консул"; таль пересувна; факс Раnаsоnіс; КХ-спікер; фасовочна машина; шнек ТПШ; шнек ТПШ; шнек труба; асфальтна дорога 800 кв.м.; асфальтна площадка 400 кв.м.; асфальтна площадка для автомобілів 400 кв.м.; естакада для ремонту автомобілів; лінія електропередач; сіть газопроводу 350 м; під'їзна залізнична дорога; пожежний резервуар (50 куб.м);

- цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою: м.Житомир, вул.Перемоги 84, площею - 17533,00 кв.м. (Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 515171918101) та наступне рухоме майно: транспортна галерея; трансмісійний фільтр; дві батареї конденсаторні; два конвеєри ЦСМ-250; сітовійка ЗМС-2 (ЗСН-2); два конвеєра винтових УШЧ-250; два кузови розсіву СХ-3; мотор-редуктор МЦ-26; фільтр БШ-130; мехавтомати (для вальцових станків); розсів СХ-5; камневідбірник РЗ-БКТ-100; вентилятор ВП-6; дві норії НЦ2х40; щоточна машина БЩ-6; норія НЦ 1x10; циклон БЦШ-350; агрегат електронансоний; станок вальцовий ЗМ 2,25x100; зволожувальна машина А-1-БШУ-2; норія НЦ2х40; станок деревообробний; установка для зволоження зерна А-1-БШУ-1; ваги ДВМ-100; дозатор ваговий Д-50-РКМ; панель ЩО-59; сварочний преобразователь; сирена з пристроєм; випрямник сварочний ВС-600; ваговибійний апарат муки ДВМ-100; ваги автомобільні 10 т; ваги автомобільні 30 т; ваги Д-100-3; тістомішалка; котел АГВ; котел КЧМ-2М; шкаф розподілюючий; електротельфер 0,5 т; норія НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; вентилятор ВЦП № 5; норія стрічкова НЦ 2x10; норія для транспортування зерна НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 1x10; норія НЦ 2x10; вальцовий станок ЗМ 2,25x100; вальцовий станок ЗМ 2,25x80; вальцовий станок ЗМ 2,25x100; вальцовий станок ЗМ 2,25x80; електротельфер 0,5 т; фільтр ФВВ; фільтр всмоктуючий ГФ; вентилятор центровий ВЦП № 5-6; вентилятор пилевий ВЦП № 5-6; норія НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; норія НЦ 2x10; шнек УШЧ-250; шнек ЦШ-20; шнек УШЧ-250; циклон БЦШ-350; триер ЗТО-5М; триер ЗТК-5; вентилятор ВЦП № 6; сепаратор зерноочисний; циклон БЦШ-350,400; два вальцових станки ЗМ 2,25x100; кузов ЗРМ-СХ2; транспортер ТСЦ-2; панельна установка; шкаф розподілюючий; шкаф плательний чорного кольору; холодильник "Донбасс"; холодильник "Днепр-416"; кузов розсіву ЗРМ-СХ2; два електродвигателі 22x100; мотор-редуктор МЦ-26; електродвигатель НАМ-200; два роторних питателі Б6ДПК; кузов розсіву ЗРМ-ОX2; станок свердлильний 2Н135; піч СНОП-16; електрощит ТП-29; вісім бункерів для зерна V=4т; три закрома для зерна чорні V=70т; чотири закрома для зерна білі V=42т; бункер М-118БХМ V=25; ємність ХБГ V=7т; ємність ХБГ V=7т; безтарне зберігання отрубей V=75т; бункер V=100т; белизномер Белиз-1; шнек розвантажуючий ДББ02400; сепаратор БМС-6 (ЗСМ); електродвигатель 13 кВт 900 об.; обивальна машина Р35ГО; обивальна машина ЗМП-10; ручна мішкозашивальна машина; два шлюзові питателі.

4. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Житомир Ессет Пропертиз", 10001, м.Житомир, провулок 2-й Іподромний, будинок 3-а, ідентифікаційний код 39531077 на користь Публічного акціонерного товариства "Житомирський комбінат хлібопродуктів" 10001, м.Житомир, провулок 2-й Іподромний, будинок 3-а, ідентифікаційний код 00954047 - 73080,00 грн. судового збору.

5. Повернути з Державного бюджету України Публічному акціонерному товариству "Житомирський комбінат хлібопродуктів" 10001, м.Житомир, провулок 2-й Іподромний, будинок 3-а, ідентифікаційний код 00954047 - 4263,00 грн. зайво сплаченого судового збору.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів з дня його оголошення. У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, зазначений строк обчислюється з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст рішення виготовлено 07.04.15р.

Суддя Гансецький В.П.

Друк: 3 прим.:

1 - у справу,

2,3 - третім особам (рек. з повід. про вруч.).

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення06.04.2015
Оприлюднено14.04.2015
Номер документу43473145
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —906/82/15

Ухвала від 27.06.2018

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Тимошенко О.М.

Ухвала від 04.06.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 23.05.2018

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Тимошенко О.М.

Ухвала від 22.05.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 02.05.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 22.03.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Дроботова Т.Б.

Ухвала від 26.12.2017

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Тимошенко О. М.

Постанова від 03.10.2017

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Савченко Г.І.

Ухвала від 29.08.2017

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Савченко Г.І.

Ухвала від 28.08.2017

Господарське

Рівненський апеляційний господарський суд

Савченко Г.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні