Справа № 369/4754/15-ц
Провадження № 2/369/2313/15
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 травня 2015 року суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Нікушин В.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Голови ГО «об'єднання електромереж «Чернеча гора» ОСОБА_2, третя особа: Публічне акціонерне товариство «КИЇВОБЛЕНЕРГО» про визнання бездіяльності незаконною та зобов'язати вчинити відповідні дії та стягнути завдану майнову шкоду, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду в порядку цивільного судочинства з позовом до Голови ГО «об'єднання електромереж «Чернеча гора» про визнання бездіяльності незаконною та зобов'язати вчинити відповідні дії та стягнути завдану майнову шкоду.
Відповідно до ч.1 ст.3 ЦПК України кожен має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Вимоги щодо форми та змісту позовної заяви встановлені ст.119 ЦПК України.
Згідно п.2 ч.1 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі.
Відповідно до 93 ЦК України місцезнаходженням юридичної особи є фактичне місце ведення діяльності чи розташування офісу, з якого проводиться щоденне керування діяльністю юридичної особи (переважно знаходиться керівництво) та здійснення управління і обліку.
Позивачем вимоги встановлені вищевказаною нормою статті не виконані, зокрема в позовній заяві не зазначено місцезнаходження юридичної особи, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі.
Відповідно до п.2 ст.6 ЦПК України ніхто не може не може бути позбавлений права на інформацію про час і місце розгляду своєї справи.
Враховуючи вищевикладене, позивачу слід зазначити повне найменування та адресу місцязнаходження відповідача з метою належного повідомлення останнього та дотримання принципу гласності та відкритості судового розгляду справи.
Згідно ст. 121 ЦПК України, суддя встановивши, що позовну заяву (заяву, скаргу) подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача (заявника, скаржника) і надає йому строк для усунення недоліків.
Якщо позивач (заявник, скаржник), відповідно до ухвали суду, у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 ЦПК України, позовна заява (заява, скарга) вважається поданою в день її первісного подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Додатково суд роз'яснює, відповідно до ч. 5 ст. 121 ЦПК України у випадку повернення позовної заяви позивачу це не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.
Враховуючи наведене, вважаю, що провадження у справі неможливо відкрити до усунення вказаних недоліків, а тому заяву слід залишити без руху, а позивачу надати строк для їх усунення.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Голови ГО «об'єднання електромереж «Чернеча гора» ОСОБА_2, третя особа: Публічне акціонерне товариство «КИЇВОБЛЕНЕРГО» про визнання бездіяльності незаконною та зобов'язати вчинити відповідні дії та стягнути завдану майнову шкоду - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В.Нікушин
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 08.05.2015 |
Оприлюднено | 29.05.2015 |
Номер документу | 44381315 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Нікушин В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні