ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
12 січня 2015 року м. Київ В/800/5982/14
судді-доповідача Маринчак Н.Є.,
суддів: Вербицької О.В., Голубєвої Г.К., Костенка М.І., Муравйова О.В.,
перевіривши заяву Державної податкової інспекції у м.Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області
про допуск до перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 листопада 2014 року
у справі №2а-1670/1719/12
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агро Інтеграл-Сервіс"
до Державної податкової інспекції у м. Полтаві
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,-
В С Т А Н О В И В :
Державна податкова інспекція у м.Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області звернулась до Вищого адміністративного суду України з заявою про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 листопада 2014 року у справі №2а-1670/1719/12 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агро Інтеграл-Сервіс" до Державної податкової інспекції у м. Полтаві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.
В обґрунтування вимог заяви про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 листопада 2014 року Державна податкова інспекція у м.Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області вказує на неоднакове застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.
На підтвердження мотивів перегляду податковий орган посилається на ухвалу Вищого адміністративного суду України від 02 жовтня 2014 року (К/9991/47781/14).
Вивчивши заяву Державної податкової інспекції у м.Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області та додані до неї матеріали, колегія суддів Вищого адміністративного суду України не знаходить підстав для допуску справи до провадження Верховного Суду України виходячи з наступного.
Відповідно до статті 2391 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень подається до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України, а з підстав, передбачених пунктом 3 частини першої статті 237 цього Кодексу, - безпосередньо до Верховного Суду України.
Згідно п.1 ст.237 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана виключно з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.
Разом з тим, судове рішення, на яке посилається ДПІ, обґрунтовуючи наявність підстав для перегляду ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 листопада 2014 року, ухвалене цим судом за інших обставин справи, встановлених судом, що не дає можливості дійти висновку про неоднакове застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.
Таким чином, підстави для допуску справи до провадження для перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 листопада 2014 року відсутні.
Керуючись статтями 236 - 240 Кодексу адміністративного судочинства України,-
У Х В А Л И В :
Відмовити Державній податковій інспекції у м.Полтаві Головного управління Міндоходів у Полтавській області в допуску справи для перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 10 листопада 2014 року у справі №2а-1670/1719/12.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді:
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 12.01.2015 |
Оприлюднено | 11.08.2015 |
Номер документу | 48191930 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Маринчак Н.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні