УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
Від "15" вересня 2015 р. Справа № 906/1127/13
За заявою: Управління Пенсійного фонду України в Малинському районі Житомирської області (м.Малин)
до боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин)
про визнання банкрутом
Суддя Гнисюк С.Д.
Присутні:
- від ініціюючого кредитора: не з'явився
- від кредиторів: ОСОБА_1 - начальник ВВД ФССНВВПЗ у Коростишівському районі - наказ від 20.01.2015;
- від боржника: ОСОБА_2 - ліквідатор;
- за участю: ОСОБА_3
В провадженні господарського суду Житомирської області знаходиться справа про визнання банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин).
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 28.07.2015, зокрема, встановлено арбітражному керуючому ОСОБА_2 щомісячну грошову винагороду за виконання ним повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" з 08.04.2014 в розмірі 7913,88 грн.; клопотання ліквідатора від 04.06.2015 в частині встановлення розміру додаткової грошової винагороди - відкладено; зобов'язано Радомишльське районне управління юстиції (12200, Житомирська область, м. Радомишль, вул. 9 Січня, 2-А) надати суду витяг про реєстрацію права власності на об'єкт нерухомого майна, що розташований за адресою: вул. ОСОБА_4 (Руднянська), 29, м. Радомишль, Житомирська область, згідно запиту; прийнято до відома проміжний звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" - ОСОБА_2 та долучено його до матеріалів справи; клопотання ліквідатора ОСОБА_2 №35/295 від 27.07.2015 про витребування доказів (витребувати від прокуратури Малинського району для огляду в суді з наданням відповідних засвідчених копій окремих матеріалів кримінальної справи №200209/05 по обвинуваченню ОСОБА_5І.). - відкладено; на підставі статтей 30, 38 ГПК України, викликано в судове засідання уповноваженого представника прокуратури Малинського району для дачі пояснень, щодо наявності в прокуратурі матеріалів кримінальної справи №200209/05 по обвинуваченню ОСОБА_5, у разі наявності таких матеріалів надати суду копії вилучених матеріалів реєстраційних справ ТОВ "Малинська промислово-фінансова компанія", код 30609328, Філія ТОВ "Малинська промислово-фінансова компанія" та ЗАТ "Радомишльський машзавод", код 33719072, на підставі протоколу виїмки від 11.10.2005 та копії вилучених в Житомирській філії АКБ "Мрія" матеріалів кредитної справи ТОВ "Малинська промислово-фінансова компанія", на підставі протоколу виїмки від 02.02.2006; відкладено розгляд справи; призначено наступне судове засідання для розгляду вищезазначеного клопотання та з'ясування стану ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" на 15.09.2015; зобов'язано ліквідатора ОСОБА_2 надати суду необхідні докази по справі.
На адресу господарського суду Житомирської області, через загальний відділ, надійшли наступні документи:
- 07.09.2015 повернулась копія ухвали господарського суду Житомирської області від 28.07.2015, яка була направлена на адресу боржника, з відміткою поштового відділення: "за закінченням терміну зберігання";
- 11.08.2015 надійшла інформація з Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна;
- 12.08.2015 повернулась копія ухвали господарського суду Житомирської області від 28.07.2015, яка була направлена на адресу ОСОБА_5, з відміткою поштового відділення: "за закінченням терміну зберігання";
- 31.08.2015 від ВДВС Малинського РУЮ повернувся без виконання наказ господарського суду Житомирської області, виданий 21.07.2014 про зобов'язання колишнього директора боржника передати ліквідатору документацію, печатки та штампи, матеріальні та інші цінності банкрута;
- 14.09.2015 від ліквідатора надійшли докази по справі, у тому числі проміжний звіт;
- 14.09.2015 від ліквідатора надійшло клопотання №35/353 від 14.09.2015 про витребування у прокуратури Брусилівського району Житомирської області доказів, які стосуються справи;
- 15.09.2015 від ліквідатора надійшло клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури на шість місяців.
В засіданні суду 15.09.2015 ліквідатор ОСОБА_2 звітував про хід ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія", вчинені та заплановані дії при здійсненні своїх повноважень, що підтвердив документально, відповідно до поданого проміжного звіту, з додатками. Зазначив, що на даний час проводяться дії по встановленню документації банкрута з метою формування ліквідаційної маси. Клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури на шість місяців підтримав та просив суд задовольнити його.
Присутній у судовому засіданні 15.09.2015 представник учасника провадження у справі про банкрутство запитань до ліквідатора не мав; проти продовження строку ліквідаційної процедури не заперечив.
Суд розглянувши вищезазначене клопотання, вважає за необхідне його задовольнити, виходячи з наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України (далі - ГПК України), іншими законодавчими актами України.
Судова процедура у справах про банкрутство - це певна система юридичних засобів у вигляді матеріальних та процесуальних правових норм. Застосування цих засобів повинне забезпечити досягнення кінцевої мети в конкретних правовідносинах. Отже, реалізація судової процедури повинна завершитися правовим результатом, що відповідає ідеї та меті закону.
Основна ідея Закону - встановлення умов і порядку визнання боржника банкрутом та застосування ліквідаційної процедури з метою задоволення вимог кредиторів за рахунок банкрута. Ліквідаційна процедура застосовується до боржника, який не здатний відновити свою платоспроможність за допомогою процедур санації та/або мирової угоди і здійснюється з метою рівномірного погашення грошових вимог кредиторів.
Банкрут - боржник, неспроможність якого виконати свої грошові зобов'язання встановлена господарським судом.
Під ліквідацією розуміється припинення суб'єкта підприємницької діяльності, визнаного господарським судом банкрутом, з метою здійснення заходів щодо задоволення в порядку цього Закону вимог кредиторів шляхом продажу його майна.
Коло повноважень ліквідатора та обсяг роботи визначено ст.41 Закону.
Затвердження судом звіту ліквідатора є підставою для припинення провадження у справі про банкрутство (ст.83 ГПК України).
Відповідно до ст.37 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у випадках, передбачених цим Законом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін приймає постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру строком на дванадцять місяців.
У той час, ніяких приписів для інших учасників провадження й ліквідатора щодо обмеження строків, а так само заборон для господарського суду щодо можливості скорочення або продовження строків процедури ч.1 ст.37 Закону не містить.
Так, згідно ст. 53 ГПК України, за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Про відновлення пропущеного строку зазначається в рішенні, ухвалі чи постанові господарського суду. Про відмову у відновленні строку виноситься ухвала, крім випадків, передбачених цим Кодексом. Ухвалу про відмову у відновленні пропущеного строку може бути оскаржено. Призначені господарським судом строки можуть бути ним продовжені за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи.
Оскільки строк у 12 місяців ліквідації відповідно до буквального змісту Закону є таким, що встановлюється судом, то відповідно до норм ГПК України, він може бути подовжений судом без усяких умов. Так само строк може бути скорочений судом, якщо ліквідацію здійснено раніше.
Припинення процедури ліквідації боржника у справі про банкрутство без припинення провадження у справі не можливе. Відповідно до ст.83 Закону передбачені певні підстави для припинення провадження у справі, які не є вичерпними. До них можна додати таку підставу, як затвердження судом мирової угоди. Втім, таких підстав для припинення справи, як, наприклад: закінчення 12 місяців ліквідації банкрута, неподання ліквідатором звіту й ліквідбалансу, порушення ліквідатором строків продажу майна банкрута, неналежне виконання ліквідатором і членами комітету кредиторів своїх обов'язків - Закон не містить.
Відповідно до ч.3 ст.40 Закону, ліквідатор (ліквідаційна комісія) виконує свої повноваження до завершення ліквідаційної процедури в порядку, встановленому цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.
Згідно із ч. 6 ст. 45 Закону, у разі якщо на момент закінчення строку ліквідації залишилися непроданими активи боржника і негайний продаж матиме наслідком істотну втрату їх вартості, ліквідатор передає такі активи в управління визначеній господарським судом юридичній особі, яка зобов'язана вжити заходів щодо продовження погашення заборгованості кредиторів боржника за рахунок отриманих активів. Ліквідатор у разі потреби передавання активів боржника, які залишаються непроданими на час закінчення процедури ліквідації, в управління іншій юридичній особі погоджує кандидатуру такої особи з комітетом кредиторів та звертається до господарського суду з відповідним клопотанням.
Статтею 46 Закону передбачено, що після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів; довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; для акціонерних товариств - копія розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку; для емітентів цінних паперів - копія звіту про наслідки погашення цінних паперів, засвідчена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
У разі якщо господарський суд дійшов висновку, що ліквідатор не виявив або не реалізував майнові активи банкрута у повному обсязі, суд виносить ухвалу про призначення нового ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом, якщо інше не передбачено цим Законом. Новий ліквідатор очолює ліквідаційну комісію і діє згідно з вимогами цього Закону. Ліквідатор виконує свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про припинення юридичної особи - банкрута.
Як свідчать матеріали справи, строк ліквідаційної процедури закінчується 08.10.2015, проте ліквідація банкрута не завершена (наявне майно).
Відповідно до проміжного звіту ліквідатора, останнім вчиняються відповідні дії направлені на формування ліквідаційної маси з метою погашення вимог кредиторів.
Проміжний звіт ліквідатора та питання закінчення строку ліквідаційної процедури розглянуто комітетом кредиторів, яким прийнято рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора на шість місяців (протокол засідання комітету кредиторів №4 від 14.09.2015).
Таким чином, вказані обставини свідчать про незавершення ліквідатором ліквідації банкрута з об'єктивних причин, а саме - наявність нереалізованого майна та неможливість завершення ліквідації банкрута у визначений Законом строк.
Як зазначалося вище, відповідно до ч. 4 ст. 46 Закону, у разі якщо господарський суд дійшов висновку, що ліквідатор не виявив або не реалізував майнові активи банкрута у повному обсязі, суд виносить ухвалу про призначення нового ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом, якщо інше не передбачено цим Законом.
Разом з тим, зважаючи, що не завершення ліквідації банкрута сталось не з вини ліквідатора, а з об'єктивних причин вказаних вище, відсутність скарг на дії ліквідатора за час виконання своїх повноважень, а також, враховуючи результати вже проведеної ліквідатором роботи, суд не вважає за доцільне призначати нового ліквідатора по справі.
Враховуючи викладене, а також те, що строк ліквідаційної процедури закінчується, а ліквідація банкрута не завершена і для її завершення потрібен додатковий час, суд дійшов до висновку про задоволення клопотання ліквідатора, продовження строку ліквідаційної процедури і повноважень ліквідатора на шість місяців, тобто по 08.04.2016.
В засіданні суду 15.09.2015 розглядалось клопотання арбітражного керуючого ОСОБА_2 від 04.06.2015 в частині встановлення йому розміру додаткової грошової винагороди (у розмірі п'яти відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів, які на дату порушення провадження у справі про визнання банкрутом ТОВ "Малинська ПФК" перебували у третіх осіб, а також три відсотки від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів).
Ліквідатор в засіданні суду 15.09.2015 дане клопотання підтримав.
Присутній у судовому засіданні 15.09.2015 представник учасника провадження у справі про банкрутство не заперечив проти даного клопотання.
Дослідивши матеріали справи суд встановив наступне.
Відповідно до норм частини 3 статті 115 Закону, грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією, ліквідатора складається з основної та додаткової грошових винагород.
Додаткова грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень керуючого санацією визначається в розмірі 5 відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення грошових коштів майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, а також 3 відсотків від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів.
Право вимоги арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) на додаткову грошову винагороду виникає з дня фактичного надходження до боржника стягнутих на його користь активів чи їх частини, які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, або з дня фактичного повного або часткового погашення вимог конкурсних кредиторів пропорційно до їх обсягу.
Відповідно до абзацу 10 п. 37 Інформаційного листа Вищого господарського суду України від 28.03.2013 N 01-06/606/2013 (зі змінами), керуючий санацією і ліквідатор має право на основну грошову винагороду (максимальний розмір якої не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат на місяць) та додаткову грошову винагороду в розмірі 5 відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення коштів, майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб, а також 3 відсотків від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів.
Ухвалою господарського суду Житомирської області від 28.07.2015, зокрема, встановлено арбітражному керуючому ОСОБА_2 щомісячну грошову винагороду за виконання ним повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" з 08.04.2014 в розмірі 7913,88 грн.
Рішенням комітету кредиторів від 14.09.2015 (протокол №4), зокрема, затверджено арбітражному керуючому (ліквідатору) ОСОБА_2 додаткову винагороду в розмірі 5% від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення коштів, майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третьої особи, а також 3% від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів.
Дослідивши зазначене клопотання, матеріали справи, усі докази в сукупності та беручи до уваги пояснення ліквідатора ОСОБА_2, суд дійшов до висновку встановити арбітражному керуючому ОСОБА_2 додаткову грошову винагороду за виконання ним повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальність "Малинська промислово-фінансова компанія" в розмірі п'ять відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення грошових коштів, майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб; встановити арбітражному керуючому ОСОБА_2 додаткову грошову винагороду за виконання ним повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальність "Малинська промислово-фінансова компанія" в розмірі три відсотки від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів.
В засіданні суду 15.09.2015 розглядалось клопотання ліквідатора ОСОБА_2 №35/295 від 27.07.2015 про витребування доказів (витребувати від прокуратури Малинського району для огляду в суді з наданням відповідних засвідчених копій окремих матеріалів кримінальної справи №200209/05 по обвинуваченню ОСОБА_5І.).
Прокуратура Малинського району свого представника в засідання суду 15.09.2015 не направила.
Ліквідатор у судовому засіданні 15.09.2015 зазначив, що докази отримано, тому просив суд припинити розгляд даного клопотання.
Дослідивши матеріали справи, суд встановив, що предмет розгляду даного клопотання відсутній, тому дійшов до висновку припинити його розгляд на підставі п.1-1 ч.1 ст.80 ГПК України.
В засіданні суду 15.09.2015 розглядалось клопотання ліквідатора ОСОБА_2 № 35/353 від 14.09.2015 про витребування у прокуратури Брусилівського району Житомирської області оригіналу акту прийомки-передачі від 01.02.2000, який знаходиться в матеріалах кримінальної справи №200180/05, яка закрита в жовтні місяці 2006 року.
Ліквідатор дане клопотання у судовому засіданні підтримав та зазначив, що йому даний акт не може бути наданий, тому просив суд витребувати його. Зазначений акт необхідний для подальшого руху справи.
Дослідивши матеріали справи суд встановив наступне.
У своєму клопотанні №35/353 від 14.09.2015, ліквідатор зазначив, що банкрут має відокремлений підрозділ (Спільний договір TOB "Малинська ПФК" та AT "Радомишльський машзавод"), який не є ліквідованим до порушення провадження у справі про банкрутство та до визнання товариства банкрутом та введення його ліквідаційної процедури. Вказаний Договір про спільну діяльність укладено 29.12.1999 на предмет об'єднання коштів та майна з метою відновлення виробництва AT "Радомишльський машзавод" (м. Радомишль, вул. Самоплавського І.I. (Руднянська), 29). TOB "Малинська ПФК" зобов'язалось погасити кредиторську заборгованість AT "Радомишльський машзавод", організувати (відновити) виробництво на базі майнового комплексу AT. В свою чергу, AT "Радомишльський машзавод" зобов'язалась передати TOB "Малинська ПФК" для налагодження виробництва і проведення спільної діяльності цілісний майновий комплекс по вул. ОСОБА_6 (Руднянська), 29 в м.Радомишль, обладнання, транспортні засоби, залишки матеріальних цінностей на складах.
TOB "Малинська ПФК" погашено кредиторську заборгованість AT "Радомишльський машзавод", організовано (відновлено) виробництво на базі майнового комплексу даного AT. В свою чергу, AT "Радомишльський машзавод" зобов'язалось передати TOB "Малинська ПФК" для налагодження виробництва і проведення спільної діяльності цілісний майновий комплекс по вул. ОСОБА_6 (Руднянська), 29 в м. Радомишль, обладнання, транспортні засоби, залишки матеріальних цінностей на складах. Згідно акту прийомки-передачі від 01.02.2000 ліквідаційна комісія AT "Радомишльський машзавод" передала, а TOB "Малинська ПФК" прийняла основні і оборотні засоби AT "Радомишльський машзавод" на загальну суму 14947,1 тис.грн., а саме: будівлі і споруди - 3648,4 тис. грн.. (43 найменування), незавершене будівництво - 9004,4 тис.грн., інші активи (грошові кошти, виробничі запаси, незавершене виробництво, готова продукція ін.) - 2294,1 тис.грн. Вказаний акт прийомки-передачі від 01.02.2000, оригінальний примірник якого ліквідатору банкрута у встановленому порядку не передано, знаходиться в матеріалах кримінальної справи №200180/05 (т.1 а.с.105-108) в Прокуратурі Брусилівського району, яку закрито в жовтні 2006року.
Таким чином, ліквідатор TOB "Малинська ПФК" прийшов до висновку про існування права власності товариства (банкрута) на активи в м. Радомишль, вул. Самоплавського І.І. (Руднянська), 29 на загальну суму 14947,1 тис.грн. та подання клопотання до суду про вилучення з матеріалів кримінальної справи №200180/05 оригіналу акту прийомки-передачі від 01.02.2000 (т.1 а.с.105-108) в Прокуратурі Брусилівського району, яку закрито в жовтні 2006 року.
Відповідно до частини 1 статті 2 Закону провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України (далі - ГПК України), іншими законодавчими актами України.
Частиною 1 статті 38 ГПК України передбачено, що сторона або прокурор у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування господарським судом доказів.
З огляду на встановлене, господарський суд Житомирської області вважає за необхідне клопотання ліквідатора ОСОБА_2 № 35/353 від 14.09.2015 задовольнити.
Враховуючи викладене, господарський суд Житомирської області вважає за необхідне прийняти до відома проміжний звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин) ОСОБА_2, з підтверджуючими документами та долучити його до матеріалів справи; призначити засідання суду для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури.
Керуючись статтями 38, 53, 80, 86 ГПК України, статтями 2, 37-38, 40, 45-46, 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд Житомирської області, -
УХВАЛИВ:
1. Встановити арбітражному керуючому ОСОБА_2 додаткову грошову винагороду за виконання ним повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальність "Малинська промислово-фінансова компанія" в розмірі п'ять відсотків від обсягу стягнутих на користь боржника активів (повернення грошових коштів, майна, майнових прав), які на день порушення провадження у справі про банкрутство перебували у третіх осіб.
2. Встановити арбітражному керуючому ОСОБА_2 додаткову грошову винагороду за виконання ним повноважень ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальність "Малинська промислово-фінансова компанія" в розмірі три відсотки від обсягу погашених вимог конкурсних кредиторів.
3. Припинити розгляд клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин) ОСОБА_2 №35/295 від 27.07.2015.
4. Продовжити строк ліквідаційної процедури Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин) та повноваження ліквідатора ОСОБА_2 на шість місяців, тобто по 08.04.2016.
5. Прийняти до відома проміжний звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин) ОСОБА_2, з підтверджуючими документами та долучити його до матеріалів справи.
6. Клопотання ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин) ОСОБА_2 № 35/353 від 14.09.2015 задовольнити.
На підставі ст. 38 ГПК України зобов'язати Прокуратуру Брусилівського району Житомирської області передати ліквідатору Tовариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м. Малин) ОСОБА_2 оригінал акту прийомки-передачі від 01.02.2000, який знаходиться в матеріалах кримінальної справи №200180/05 (т.1 а.с.105-108) і яка є закритою в жовтні 2006 року.
На отримання доказу (оригіналу акту прийомки-передачі від 01.02.2000) уповноважити ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (м.Малин) - арбітражного керуючого ОСОБА_2, за його посвідченням (№839 від 19.04.2013).
Відповідно до ст.115 ГПК України, рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили є обов'язковими на всій території України.
7. Зобов'язати ліквідатора ОСОБА_2 15.10.2015 з'явитись в Прокуратуру Брусилівського району Житомирської області (12601,смт. Брусилів, вул. К.Маркса, 3) і отримати витребувані судом докази; докази отримання надати суду (копію акту) до дати проведення судового засідання.
8. Призначити засідання суду для з'ясування стану здійснення ліквідаційної процедури на "05" листопада 2015 р. о 10:30 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №404.
9. Зобов'язати ліквідатора банкрута ОСОБА_2:
- виконати вимоги постанови господарського суду Житомирської області від 08.04.2014 в повному обсязі;
- надати проміжний звіт з підтверджуючими документами про хід ліквідаційної процедури банкрута та інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов'язків.
Крім того, забезпечити виконання повноважень ліквідатора банкрута в порядку, визначеному ст. 41 Закону та належне виконання заходів, передбачених ст.ст. 42-45 Закону, спрямованих на задоволення вимог кредиторів.
10. Викликати в засідання суду повноважних представників кредиторів та ліквідатора.
Суддя Гнисюк С.Д.
Віддрукувати:
1-в справу
2-Довжаниці О.С. - м. Житомир, пров. Пограничний, буд.14 (реком. з повід.)
4-Відділ ДВС Малинського РУЮ - 11600, м. Малин, вул. Огієнка, 65
5-УПФУ в Малинському районі (11600, Житомирська обл., м. Малин, пл. Соборна, 12-А
6-Товариству з обмеженою відповідальністю "Малинська промислово-фінансова компанія" (11600, Житомирська обл., м. Малин, вул. Кримського, 116
7-Малинській об'єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС у Жит, обл. ( 11603, м. Малин, пл. Соборна, 10)
8-Відділення Житомирське ПАТ "ВТБ БАНК" (10001, м. Житомир, вул. Київська,77)
9-Малинський міський центр зайнятості (11601, м. Малин, вул. Шевченка, 1-а)
10-Житомирське обласне ВФССЗТВП (10014, м. Житомир, вул. Перемоги,70 )
11-ВВДФССвід НВНВПТПЗУ у ОСОБА_1. районі (11600, АДРЕСА_1)
12-ВВД ФСС НВВ ПЗ України в Коростишівському р-ні Житомирської обл. (12504, Житомирська обл., м. Коростишів, вул. Гагаріна, 2)
13 ОСОБА_5 (11602, Житомирська область, м. Малин, вул. Барміна, буд. 44Д) рек. з повід.
14 -ВВД ФСС НВВ ПЗ у Радомишльському районі (12200, вул.Старокиївська, 1/26, м. - Радомишль. (рек. )
15- прокуратура Малинського району (11603, м. Малин, вул. Шевченка, 1-б)
16 - прокуратура Брусилівського району (12601,смт. Брусилів,вул. К.Маркса, 3) - рек. з повід.
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 15.09.2015 |
Оприлюднено | 24.09.2015 |
Номер документу | 50688613 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні