Справа № 6-123/11
У х в а л а
"25" травня 2011 р.
суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області Баннікова Н.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження,
В с т а н о в и в :
ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити зміст позовних вимог та виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги.
Заява ОСОБА_2 підлягає залишенню без руху, оскільки подана в порушення норм п.п. 3, 5 ч.2 ст. 119 ЦПК України.
Протягом усього розвитку цивільного процесу у справі, в тому числі і у процесі виконання рішення, можуть виникати обставини, за яких відбувається вибуття якоїсь із сторін. Таке вибуття буває двох видів: із можливістю правонаступництва і без такої.
Правонаступництво на стадії виконання - це перехід процесуальних прав та обов'язків у виконавчому провадженні від право попередника (сторони, яка вибула із виконавчого провадження) до правонаступника (особи, яка замінює стягувача або боржника), в силу правонаступництва у матеріальних правовідносинах, які виступають предметом виконання.
Підставою для правонаступництва у виконавчому провадженні є правонаступництво у матеріально-правових відносинах, в яких допускається правонаступництво, реорганізація юридичної особи, уступка вимоги, перевід боргу та інші форми переходу прав та обов'язків від однієї особи до іншої.
Згідно ч.1 ст.378 ЦПК України - у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою сторони суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Питання про заміну сторони виконавчого провадження може бути вирішене судом тільки у тому випадку, коли відома особа правонаступника, оскільки ці правові норми не передбачають права суду на здійснення самостійних дій щодо пошуку сторони виконавчого провадження, яка вибула.
Всупереч вищевказаним вимогам у заяві не зазначено з яких підстав сторона виконавчого провадження підлягає заміні, а також яка саме сторона та на яку сторону.
Відповідно до ч.1 ст.121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст.т.119,120 ЦПК України, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст.121 ч.1 ЦПК України,
У х в а л и в :
Заяву ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження залишити без руху та надати заявнику строк для усунення недоліків до 20.06.2011 року, але не більше п'яти днів з дня отримання зазначеної ухвали позивачем.
Суддя: ОСОБА_3
Суд | Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 25.05.2011 |
Оприлюднено | 06.10.2015 |
Номер документу | 51730356 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Баннікова Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні