ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
09 березня 2016 року м. Київ К/800/6135/16
Суддя Вищого адміністративного суду України М.М. Заїка, перевіривши можливість розгляду касаційної скарги представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 11.06.2014, ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 13.06.2014 та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 19.01.2015 про перегляд за нововиявленими обставинами рішення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної судової адміністрації України, Державної казначейської служби України про стягнення щомісячного грошового утримання,
встановив:
Касаційна скарга подана після закінчення строку, встановленого на оскарження.
Відповідно до частини 2 статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга на судові рішення подається протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення постанови в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення постанови в повному обсязі.
Згідно з частиною 5 статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду апеляційної чи касаційної інстанції за наслідками перегляду, постанова Верховного Суду України набирають законної сили з моменту проголошення, а якщо їх було прийнято за наслідками розгляду у письмовому провадженні, - через п'ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі.
Відповідно до частини 4 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними.
Вказані причини пропуску строку на касаційне оскарження, а саме: несвоєчасне направлення позивачу копії виготовлених в повному обсязі судових рішень та отримання їх 08.06.2015 (без належного документального підтвердження цього), перебування у відпустці, є неповажними.
Оскільки вказані причини пропуску строку на касаційне оскарження визнані неповажними, то касаційну скаргу необхідно залишити без руху з метою надання касатору часу для подачі заяви про поновлення строку на касаційне оскарження із зазначенням інших причин його пропуску та належним підтвердженням цьому.
Враховуючи вищевикладене та керуючись статтями 212, 213, 214, 215 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Касаційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 залишити без руху.
Роз'яснити представнику ОСОБА_1 - ОСОБА_2 право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою із зазначенням інших причин пропуску строку на касаційне оскарження та належним підтвердженням цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання даної ухвали, а також виправити інші недоліки касаційної скарги, зазначені в мотивувальній частині ухвали.
Попередити, що невиконання вимог статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.М. Заїка
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 09.03.2016 |
Оприлюднено | 11.03.2016 |
Номер документу | 56339511 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Заїка М.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні