Ухвала
від 09.06.2016 по справі 911/1892/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Київської області

01032, м. Київ - 32, вул. С.Петлюри, 16тел. 235-95-51

У Х В А Л А

про порушення провадження у справі

"10" червня 2016 р.                                                             Справа № 911/1892/16

Суддя О.В. Конюх, розглянувши матеріали

за позовом заступника керівника Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району,

до відповідачів:           1) відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, м. Боярка,

                     2) публічного акціонерного товариства «Укртелеком», м. Київ, в особі Київської обласної філії ПАТ «Укртелеком», м. Київ,

про                    визнання недійсним Договору оренди та зобов'язання звільнити та повернути приміщення

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керуючись ст. ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України,

Суддя ухвалив:

1.          Прийняти заяву до розгляду та порушити провадження у справі. Розгляд справи в засіданні господарського суду призначити на "04" липня 2016 р. о 10:30. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області (м. Київ, вул. С. Петлюри, буд. 16).

2.          Зобов'язати прокурора додатково обґрунтувати позовні вимоги нормативно та документально, в тому числі обґрунтувати відсутність в позовній заяві визначення органу, уповноваженого здійснювати функції держави у спірних відносинах.

3. Зобов'язати прокурора подати:

- оригінали (для огляду) усіх доданих до позовної заяви документів;

4. Зобов'язати відповідачів подати: - оригінали (для огляду) та належним чином засвідчені копії (для залучення до матеріалів справи) Свідоцтва про державну реєстрацію, витягів з ЄДР, письмову інформацію про свої реєстраційні (банківські) рахунки із зазначенням повних банківських реквізитів;

-          наявні у відповідачів інші документи та докази, що стосуються предмету спору.

5.          Запропонувати відповідачам подати відзив на позов з документальним та правовим обґрунтуванням заперечень;

6. Допустити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів – Білогородську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 (08140, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Леніна, буд. 96, код ЄДРПОУ 25667254).

7. Запропонувати третій особі подати суду нормативно та документально обґрунтовані письмові пояснення щодо поданого позову.

8.          Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України, а пояснення по суті спору викласти письмово відповідно до ст. 32 ГПК України.

Повноваження представників сторін мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа – підписом її керівника з прикладенням печатки цієї організації). В разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом – подати копію наказу, рішення, розпорядження, протоколу тощо, або засвідчені належним чином витяги з них про призначення на посаду.

Викликати в судове засідання повноважних компетентних представників учасників провадження

Суддя                                                             О.В. Конюх          

Інформація про права та обов'язки сторін.

Відповідно до ст. 22 Господарського процесуального кодексу України сторони, які беруть участь у справі користуються рівними процесуальними правами. Сторони мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії, брати участь в господарських засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, заявляти клопотання, давати усні та письмові пояснення господарському суду, наводити свої доводи і міркування з усіх питань, що виникають у ході судового процесу, заперечувати проти клопотань і доводів інших учасників судового процесу, оскаржувати судові рішення господарського суду в установленому цим Кодексом порядку, а також користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

Сторони зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами, виявляти взаємну повагу до прав і охоронюваних законом інтересів другої сторони, вживати заходів до всебічного, повного та об'єктивного дослідження всіх обставин справи.

Позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог. До початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

Відповідач має право визнати позов повністю або частково, а також має право до початку розгляду господарським судом справи по суті подати зустрічний позов.

Відповідно до ст. 20 ГПК України сторони та прокурор, які беруть участь у судовому процесі, мають право заявляти відвід судді. Відвід повинен бути мотивованим, заявлятись у письмовій формі до початку вирішення спору.

Згідно ст. 26 ГПК України треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору, користуються усіма правами позивача і несуть усі обов'язки позивача.

Згідно ст. 27 ГПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, користуються процесуальними правами i несуть процесуальні обов'язки сторін, крім права на зміну підстави i предмета позову, збільшення чи зменшення розміру позовних вимог, на відмову від позову або визнання позову.

Відповідно до ст. 74 ГПК України учасники судового процесу зобов'язані беззаперечно виконувати розпорядження головуючого в судовому засіданні судді, додержуватися в судовому засіданні встановленого порядку та утримуватися від будь-яких дій, що свідчать про явну зневагу до суду або встановлених у суді правил.

Згідно ст. 81-1 ГПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу здійснюється на вимогу хоча б одного учасника судового процесу. У випадку неявки всіх учасників судового процесу фіксування судового процесу не здійснюється.

Рішення, ухвали, постанови господарського суду, що набрали законної сили, є обов'язковими для виконання на всій території України.

Дата ухвалення рішення09.06.2016
Оприлюднено14.06.2016

Судовий реєстр по справі —911/1892/16

Ухвала від 17.06.2020

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

Ухвала від 18.12.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

Ухвала від 17.11.2019

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

Постанова від 22.03.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Сибіга О.М.

Ухвала від 31.01.2017

Господарське

Вищий господарський суд України

Сибіга О.М.

Постанова від 06.12.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Ткаченко Б.О.

Ухвала від 02.10.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Ткаченко Б.О.

Ухвала від 12.09.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Ткаченко Б.О.

Рішення від 04.08.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

Ухвала від 17.07.2016

Господарське

Господарський суд Київської області

Конюх О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні