Ухвала
від 18.12.2012 по справі 5006/47/111пн/2012
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

18.12.12 р. Справа № 5006/47/111пн/2012

Господарський суд Донецької області у складі: судді Фурсової С.М.,

при секретарі судового засідання Коржевій Г.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Віва Мет» (83117, місто Донецьк, вулиця Бахметьєва, будинок № 34; код ЄДРПОУ - 327176151)

до Публічного акціонерного товариства «Донецький заводобудівельний комбінат» (83030, місто Донецьк, вулиця Баумана, будинок № 1-Г)

про зобов'язання вчинити певні дії,

за участю представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1, яка діє на підставі довіреності від 09.10.2012.

від відповідача: не з'явився

В С Т А Н О В И В :

Товариство з обмеженою відповідальністю «Віва Мет» звернулося до господарського суду Донецької області з позовом, в якому просить визнати незаконними дії публічного акціонерного товариства «Донецький заводобудівний комбінат» щодо припинення подачі (відключення) електричної енергії до цеху, що знаходиться за адресою: 83030, місто Донецьк, вулиця Баумана, буди?нок № 1-д, орендованого товариством з обмеженою відповідальністю «Віва Мет» згідно договору оренди цеху від 01 січня 2012 року; зобов'язати публічне акціонерне товариство «Донецький заводобудівний комбінат» поновити подачу (підключити) електричної енергії до цеху, що знаходиться за адресою: 83030, місто Донецьк, вулиця Баумана, будинок № 1-д, орендованого товариством з обмеженою відповідальністю «Віва Мет» згідно договору оренди цеху від 01 січня 2012 року.

Представник відповідача не з'явилися, про час та місце розгляду справи був повідомлений своєчасно та належним чином.

Частиною першою статті 77 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) передбачено, що господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Таким обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу (пункт перший частини першої статті 77 ГПК України).

У зв'язку з неявкою представника відповідача для повного і всебічного розгляду справи, з'ясування фактичних обставин, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

На підставі викладеного, керуючись статтями 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -

У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 14:30 год. 24.12.12 року.

3. Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є строго обов'язковою.

4. Роз'яснити сторонам, що відповідно до пункту п'ятого статті 83 Господарського процесуального кодексу України, за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неподаткових мінімумів доходів громадян.

5. Попередити сторін, що у будь-яких випадках зловживання процесуальними правами господарський суд реагуватиме на відповідні порушення у спосіб, передбачений статтею 90 ГПК України, - шляхом винесення окремих ухвал, а за наявності підстав також і повідомлення органам внутрішніх справ чи прокуратури.

Суддя Фурсова С.М.

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення18.12.2012
Оприлюднено03.08.2016
Номер документу59270624
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5006/47/111пн/2012

Ухвала від 28.11.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Фурсова С.М.

Ухвала від 19.11.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Фурсова С.М.

Ухвала від 30.10.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Зекунов Е.В.

Ухвала від 03.09.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.М. Фурсова

Ухвала від 23.08.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.М. Фурсова

Ухвала від 18.12.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Фурсова С.М.

Ухвала від 17.05.2013

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Стойка О.В.

Рішення від 24.12.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Фурсова С.М.

Ухвала від 19.11.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Фурсова С.М.

Ухвала від 30.10.2012

Господарське

Господарський суд Донецької області

Зекунов Е.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні