ЛАДИЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУ Д ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 1-112/2007 рік
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
8 листопада 2007 року Ладижинс ький міський суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Сушко О.О .,
при секретарі Бойко С. В.,
за участю:
прокурора ГрибЛ.І.,
розглянувши у відкритому засіданні в залі суду в місті Ладижин Вінницької області кримінальну справу про обвин увачення:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 ро ку народження, уродженця та м ешканця м. АДРЕСА_1, україн ця, громадянина України, з сер едньою спеціальною освітою, не працюючого, не одруженого , раніше судимого:
2000 року Т ростянецьким районним судом Вінницької області за ч. 2 ст. 81 , ч. 2, ст. 141, 42 КК України 1960 року до п озбавлення волі на строк 3 рок и, з відстрочкою виконання ви року на 2 роки, зі сплатою штра фу 1500 грн.;
2001 року т им же судом за ч. 2 ст. 229-6, ст. 43 КК Ук раїни I960 року до 3 років 1 місяця позбавлення волі;
2003 року т им же судом за ч. 2 ст. 309, ст. 71 КК Ук раїни до 2 років 8 місяців позб авлення волі, покарання зайк им відбув повністю 14.02.2004 року;
2004 року Л адижинським міським судом Ві нницької області за ч. 2 ст. 309 КК України до 3 років б місяців п озбавлення волі, 01.12.2006 року звіл ьнений умовно-достроково від подальшого відбування покар ання на 1 рік 23 дня;
у вчиненні злочину, передб аченого ч. 2 ст. 309 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
19.08.2007 року ОСОБА_1 близько 18.00 год. незаконно придбав, зна йшовши у м. Ладижин Вінницько ї області на землі, поруч з пар каном кладовища, що розташов ане по вул. Докучаева, поліети леновий пакет, в якому знаход ився особливо небезпечний на ркотичний засіб - макова соло мка, вагою 351, 38 г. в сухому стані, який зберігав при собі для вл асного вживання без мети збу ту до 19.15 год. цього ж дня, коли це й засіб був у нього виявлений і вилучений працівниками мі ліції.
В судовому засіданні підсу дний ОСОБА_1 свою вину у вч иненні вказаного злочину виз нав повністю та показав, що зл очин вчинив за вищевказаними обставинами.
Окрім визнання підсудним с воєї вини у вчиненні вказани х злочинів, його вина доведен а наступними доказами по спр аві.
Відповідно до ст. 299 КПК Украї ни суд визнав недоцільним до слідження доказів стосовно т их фактичних обставин справи , які ніким не оспорюються, обм ежившись допитом підсудного , чиї покази послідовні і логі чні між; собою та відповідают ь обставинам справи.
Відповідно до протоколів о гляду місця подій (а.с. 4), зважув ання (а.с. 5), висновку судово-хім ічного дослідження (а.с. 11-15), про токолу огляду речових доказі в (а.с. 22), висновку судово-хіміч ної експертизи (а.с. 56-60), які були дослідженні в судовому засі данні, видно, що 19.08.2007 року близь ко 18.00 год. ОСОБА_1 незаконно придбав та зберігав особлив о-небезпечний наркотичний за сіб-макову соломку, вагою 351, 38 г . у сухому стані для власного в живання без мети збуту.
Суд приймає ці докази до ува ги, так як вони зібрані з дотри манням норм кримінально-проц есуального законодавства Ук раїни, не суперечать один одн ому та ні ким не оспорюються.
Суд кваліфікує дії ОСОБА _1, за ч. 2 ст. 309 КК України, незак онне придбання, зберігання, н аркотичних засобів без мети збуту, вчинені повторно.
Прокурором в справі заявле но цивільний позов в інтерес ах держави в особі НДЕКЦ при У МВС України у Вінницькій обл асті про стягнення з підсудн ого 376, 30 грн. витрат на проведен ня судово-хімічних досліджен ня та експертизи.
Суд вважає, що позов обґрунт ований і підлягає задоволенн ю, оскільки відповідно до ст. 9 3 КПК України судові витрати п окладаються на засудженого.
Призначаючи міру покаранн я, суд враховує характер і сту пінь небезпечності вчиненог о злочину, особу винного і обс тавини справи.
Обставинами, що пом'якшують покарання ОСОБА_1, є щире к аяття, сприяння розкриттю зл очину та наявність тяжких хв ороб - ВІЛ-інфікований, В-23.2. клі нічна стадія III, сифіліс II рецид ивуючий, хронічний бронхіт, к андидоз слизових оболонок ро тової порожнини
Обставиною, що обтяжує пок арання ОСОБА_1, є рецидив з лочину.
Відповідно до ст. 69 КК Украї ни, враховуючи вказані обста вини, які пом'якшують покаран ня та істотно знижують ступі нь тяжкості вчиненого злочин у, з урахуванням особи підсуд ного, суд вважає за можливе пр и призначенні покарання ОС ОБА_1, перейти до іншого менш суворого покарання у вигляд і штрафу.
Так як відповідно до вимог ст. 72 КК України покарання у ви гляді штрафу не підлягає скл аданню з іншими покараннями, вирок Ладижинського міськог о суду Вінницької області ві д 20.08.2004 року в частині умовно-до строкового звільнення від ві дбування покарання слід вико нувати окремо.
Керуючись ст. ст. 323, 324, 328 КПК Ук раїни, суд -
ПРИГОВОРИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у в чиненні злочину, передбачено го ч. 2 ст. 309 КК України, і засудит и його із застосуванням поло жень ст. 69 КК України до штрафу у розмірі 510 грн.
Запобіжний захід ОСОБА_1 , до вступу вироку в законну силу залишити без змін
- підписка про невиїзд.
Вирок Ладижинського міськ ого суду Вінницької області від 20.08.2004 року, за яким ОСОБА_1 був засуджений за ч. 2 ст. 309 КК У країни до 3 років б місяців поз бавлення волі, в частині умов но-дострокового звільнення в ід відбування покарання вико нувати окремо.
Позов прокурора задовольн ити.
Стягнути з ОСОБА_1, на кор исть НДЕКЦ при УМВС України у Вінницькій області
- код 24525055, Банк УДК у Вінницькі й області, МФО 802015, рахунок №
35227002000019 - 376, 60 грн. судових витрат.
Речові докази - наркотичні засоби, які зберігаються у Ла дижинському MB УМВС України у В інницькій області - знищити.
На вирок протягом 15 діб з дня його оголошення може бути по дано апеляцію до апеляційног о суду Вінницької області че рез Ладижинський міський суд .
Суд | Ладижинський міський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2007 |
Оприлюднено | 22.12.2009 |
Номер документу | 6321721 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Ладижинський міський суд Вінницької області
Сушко О.О.
Кримінальне
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
Калиній Г.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні