ВЕРХОВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття касаційного провадження
09.01.2018 м. Київ К/9901/5405/17 351/1792/17 Верховний Суд у складі колегії суддів Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді судді -доповідача Кравчука В.М., суддів Берназюка Я.О., Стародуба О.П., розглянувши матеріали касаційної скарги Коломийського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області на постанову Снятинського районного суду Івано-Франківської області від 02.10.2017 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.11.2017, що надійшла 29.12.2017, у справі №351/1792/17 за позовом ОСОБА_2 до Коломийського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області про визнання відмови протиправною, -
У С Т А Н О В И В:
Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 330 Кодексу адміністративного судочинства України в редакції Закону України від 03.10.2017 № 2147-VIII (далі - КАС України), подана з дотриманням порядку і строків касаційного оскарження, передбачених ст. 329 та ст. 331 КАС України.
Підстави для залишення касаційної скарги без руху, повернення касаційної скарги чи відмови у відкритті касаційного провадження відсутні.
Разом з касаційною скаргою заявником подано клопотання про зупинення виконання оскаржуваних судових рішень.
Відповідно до ч. 3 ст. 334 КАС України якщо разом з касаційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття касаційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
З огляду на зазначене, колегія суддів дійшла висновку про наявність підстав для відкриття касаційного провадження; надання учасникам справи строку для подання заперечень щодо зазначеного клопотання про зупинення виконання оскаржуваних судових рішень.
Керуючись ст. 334 КАС України, -
У Х В А Л И В:
1. Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Коломийського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області на постанову Снятинського районного суду Івано-Франківської області від 02.10.2017 та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.11.2017, що надійшла 29.12.2017, у справі №351/1792/17.
2. Витребувати з Снятинського районного суду Івано-Франківської області справу №351/1792/17.
3. Направити особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття касаційного провадження разом з копією касаційної скарги .
4. Встановити десятиденний строк з моменту отримання учасниками справи даної ухвали для: подачі відзиву на касаційну скаргу; подачі заперечень щодо клопотання заявника касаційної скарги про зупинення виконання оскаржуваних судових рішень. Роз'яснити, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) його копій та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями, є остаточною та оскарженню не підлягає.
Суддя - доповідач В.М. Кравчук
Суддя Я.О. Берназюк
Суддя О.П. Стародуб
Суд | Верховний Суд |
Дата ухвалення рішення | 09.01.2018 |
Оприлюднено | 11.01.2018 |
Номер документу | 71511229 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Калиновський М.М. М. М.
Адміністративне
Верховний Суд
Кравчук В.М.
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Большакова Олена Олегівна
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Большакова Олена Олегівна
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Большакова Олена Олегівна
Адміністративне
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Калиновський М.М. М. М.
Адміністративне
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Калиновський М.М. М. М.
Адміністративне
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
Калиновський М.М. М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні