Ухвала
від 17.08.2018 по справі 296/3479/14-ц
КАСАЦІЙНИЙ ЦИВІЛЬНИЙ СУД ВЕРХОВНОГО СУДУ

Ухвала

17 серпня 2018 року

м. Київ

справа № 296/3479/14-ц

провадження № 61-7469св18

Верховний Суд у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду: Пророка В. В. (суддя-доповідач), Висоцької В. С., Фаловської І. М.,

учасники справи:

позивач-відповідач -ОСОБА_4, відповідач-позивач -товариство з обмеженою відповідальністю Житомирбудделюкс , відповідач, позивач -ОСОБА_5,

розглянув у попередньому судовому засіданні в порядку письмового провадження касаційну скаргу Житомирської міської ради на ухвалу апеляційного суду Житомирської області у складі колегії суддів: Павицької Т. М., Миніч Т. І., Трояновської Г. С. від 24 жовтня 2017 року в справі за позовом ОСОБА_4 до товариства з обмеженою відповідальністю Житомирбудделюкс про визнання права власності в порядку задоволення вимог іпотекодержателя; за зустрічним позовом товариства з обмеженою відповідальністю Житомирбудделюкс до ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання права власності на нерухоме майно; за позовом ОСОБА_5 до товариства з обмеженою відповідальністю Житомирбудделюкс про визнання договору купівлі-продажу недійсним.

Встановив:

У касаційній скарзі Житомирська міська рада просить скасувати ухвалу суду апеляційної інстанції та направити справу для продовження розгляду до апеляційного суду.

Відповідно до положень статті 388 ЦПК України судом касаційної інстанції у цивільних справах є Верховний Суд.

Відповідно до підпункту 4 пункту 1 розділу XIII Перехідні положення Цивільного процесуального кодексу України у редакції Закону України № 2147-VIII від 03 жовтня 2017 року Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів (далі - ЦПК України) касаційні скарги (подання) на судові рішення у цивільних справах, які подані і розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного цивільного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Відповідно до частини другої статті 389 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Заслухавши доповідь судді-доповідача, Верховний Суд вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки відсутні підстави для залишення касаційної скарги без задоволення чи для скасування судового рішення, встановлені частинами третьою, четвертою статті 401 ЦПК України, доводи касаційної скарги викликають необхідність перевірки матеріалів справи.

Частиною одинадцятою статті 34 ЦПК України передбачено, що питання про розгляд справи колегією у складі більше трьох суддів вирішується колегією суддів, визначеною в порядку, встановленому частиною другою статті 33 цього Кодексу, до початку розгляду справи, з урахуванням категорії і складності справи, про що постановляється відповідна ухвала.

Частиною першою статті 402 ЦПК України встановлено, що у разі необхідності учасники справи можуть бути викликані для надання пояснень у справі.

Беручи до уваги категорію і складність справи, справу необхідно призначити до розгляду колегією у складі п'яти суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду без повідомлення та виклику учасників справи, оскільки Верховний Суд не вбачає потреби викликати учасників справи для надання пояснень у справі.

На підставі наведеного, керуючись статтями 34, 401 ЦПК України,

Ухвалив:

Справу за позовом ОСОБА_4 до товариства з обмеженою відповідальністю Житомирбудделюкс про визнання права власності в порядку задоволення вимог іпотекодержателя; за зустрічним позовом товариства з обмеженою відповідальністю Житомирбудделюкс до ОСОБА_4, ОСОБА_5 про визнання права власності на нерухоме майно; за позовом ОСОБА_5 до товариства з обмеженою відповідальністю Житомирбудделюкс про визнання договору купівлі-продажу недійсним, за касаційною скаргою Житомирської міської ради на ухвалу апеляційного суду Житомирської області від 24 жовтня 2017 року призначити до судового розгляду колегією у складі п'яти суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду без повідомлення та виклику учасників справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Судді: В. В. Пророк

В.С. Висоцька

І.М. Фаловська

СудКасаційний цивільний суд Верховного Суду
Дата ухвалення рішення17.08.2018
Оприлюднено21.08.2018
Номер документу75970089
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —296/3479/14-ц

Постанова від 25.02.2021

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Хопта Сергій Федорович

Ухвала від 15.05.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Хопта Сергій Федорович

Ухвала від 11.02.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Хопта Сергій Федорович

Постанова від 17.12.2018

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Коломієць О. С.

Ухвала від 17.12.2018

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Коломієць О. С.

Постанова від 17.12.2018

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Коломієць О. С.

Ухвала від 22.10.2018

Цивільне

Житомирський апеляційний суд

Коломієць О. С.

Постанова від 05.09.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пророк Віктор Васильович

Ухвала від 17.08.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пророк Віктор Васильович

Ухвала від 13.03.2018

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Пророк Віктор Васильович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні