Справа № 2-2190/09
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 листопада 2009 року. Дзержинський районний суд міста Харкова
у складі: головуючого - судді Федосенко В.В. при секретарі - Прядко Н.І. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання таким, що втратив право користування жилим приміщенням
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про визнання його таким, що втратив право користування жилим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1, посилаючись на те, що вона є власником вказаної квартири, а відповідач – бувший чоловік є членом її сім’ї.
В жовтні 2005 року відповідач покинув спірне приміщення і до цього часу в ньому не проживає, не вносить оплату за комунальні послуги, речей відповідача в кватирі не має.
В судовому засіданні позивач підтримала свій позов та просила його задовольнити.
Відповідач в судове засідання не з'явився та не повідомив причини неявки, належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи, про що свідчить оголошення в газеті.
Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.
Суд, заслухавши пояснення позивача, допитавши свідка, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
Судом встановлено, що власником квартири АДРЕСА_1 є ОСОБА_1, що підтверджується договором дарування від 29 травня 2004 року (а.с.18), а відповідач ОСОБА_2 є членом сім’ї власника, цього жилого приміщення, що підтверджується Довідкою с місця проживання (а.с.11).
Як встановлено в судовому засіданні відповідач не проживає в спірній квартирі з жовтня 2005 року, що підтверджується заявою позивача до житлової організації (а.с.13) та показами свідка ОСОБА_3.
У відповідності до ч.2 ст.405 ЦК України - член сім'ї власника житла втрачає право на користування цим житлом у разі відсутності члена сім'ї без поважних причин
понад один рік, якщо інше не встановлено домовленістю між ним і
власником житла або законом.
Таким чином, суд приходить до висновку про те, що позов підлягає задоволенню.
На підставі ст.405 ЦК України та керуючись ст.ст. 10,11, 88, 209, 212, 214,215, 224-226 ЦПК України, суд –
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, таким, що втратив право користування жилим приміщенням в квартирі АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через Дзержинський районний суд міста Харкова шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя:
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 18.11.2009 |
Оприлюднено | 02.02.2010 |
Номер документу | 7669692 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Перевальський районний суд Луганської області
Женеску Елеонора Вячеславна
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Федосенко Валерій Валентинович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні