Ухвала
від 01.07.2019 по справі 552/2527/19
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 552/2527/19 Номер провадження 22-ц/814/1997/19Головуючий у 1-й інстанції Яковенко Н. Л. Доповідач ап. інст. Гальонкін С. А.

У Х В А Л А

01 липня 2019 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд у складі судді-доповідача Гальонкіна С.А., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Полтави від 17 травня 2019 року, у складі головуючого судді Яковенко Н.Л., ухвалене в залі суду в м. Полтаві, повний текст якого складено 17 травня 2019 року у?справі №?552/2527/19 за заявою в.о. головного лікаря Комунального підприємства Полтавський обласний психоневрологічний диспансер Полтавської обласної ради Кіянцевої М.М. про психіатричний огляд в примусовому порядку ОСОБА_1 , -

в с т а н о в и в:

21 червня 2019 року на адресу апеляційного суду надійшла вказана цивільна справа для розгляду апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Полтави від 17 травня 2019 року.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 21.06.2019 року для розгляду даної справи визначено суддів в такому складі: головуючий суддя Бондаревська С.М., судді-учасники колегії Кривчун Т.О., Прядкіна О.В.

Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 26 червня 2019 року заяву про самовідвід судді-доповідача Бондаревської С.М. задоволено, справу передано до канцелярії для здійснення повторного автоматизованого розподілу між суддями.

Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27.06.2019 року визначено суддів в такому складі: головуючий суддя Гальонкін С.А., судді-учасники колегії Кривчун Т.О., Прядкіна О.В.

Апеляційна скарга за формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України. Одночасно зі скаргою клопотання (заяви) апелянтом не подавалися. При подачі апеляційної скарги дотримано строк на апеляційне оскарження, визначений ст. 354 ЦПК України.

Підстави для залишення апеляційної скарги без руху, її повернення або відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.

За таких обставин апеляційне провадження у зазначеній справі необхідно відкрити. Згідно ч.1 ст.368 ЦПК України справа підлягає розгляду в апеляційному суді в порядку спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст. ст. 359, 360, 361 ЦПК України, -

у х в а л и в:

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Полтави від 17 травня 2019 року.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів направити учасникам справи.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження направити апелянту.

Роз`яснити учасникам справи право подачі відзиву в письмовій формі на апеляційну скаргу в строк до 05 липня 2019 року з дотриманням норми ч. 4 ст. 360 ЦПК України. Звернути увагу учасників справи, що відзив на апеляційну скаргу повинен відповідати вимогам ч. 2 ст. 360 ЦПК України. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення суду першої інстанції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Полтавського

апеляційного суду (підпис) С.А. Гальонкін

Згідно з оригіналом:

Суддя Полтавського

апеляційного суду С.А. Гальонкін

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення01.07.2019
Оприлюднено02.07.2019
Номер документу82736998
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —552/2527/19

Постанова від 21.10.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Дундар Ірина Олександрівна

Ухвала від 27.08.2019

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Дундар Ірина Олександрівна

Постанова від 16.07.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Гальонкін С. А.

Постанова від 16.07.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Гальонкін С. А.

Ухвала від 05.07.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Гальонкін С. А.

Ухвала від 01.07.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Гальонкін С. А.

Ухвала від 26.06.2019

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бондаревська С. М.

Рішення від 17.05.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Яковенко Н. Л.

Ухвала від 17.05.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Яковенко Н. Л.

Ухвала від 06.05.2019

Цивільне

Київський районний суд м. Полтави

Яковенко Н. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні