Ухвала
від 05.02.2009 по справі 2-5241/09
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 2 -5241/09

УХВАЛА

05 лютого 2009 року суддя Шевченківського районного суду м.Києва Остапенко О.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації, третя особа: ВАТ КБ Хрещатик про зобов язання вчинити дії, а саме, прийняти рішення по фінансюванню квартири АДРЕСА_1 за програмою 70/30, -

встановив:

ОСОБА_1 (далі - позивач) звернувся до Шевченківського районного суду м.Києва з позовною заявою Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації (далі - відповідачі), третя особа: ВАТ КБ Хрещатик про зобов язання вчинити дії, а саме, прийняти рішення по фінансюванню квартири АДРЕСА_1 за програмою 70/30.

Відповідно до частини 3 статті 121 Цивільного процесуального кодексу України, заява повертається у випадку, коли справа не підсудна цьому суду.

Згідно до частини 1 статті 114 Цивільного процесуального кодексу України, позови, що виникають з приводу нерухомого майна, пред"являються за місцемзнаходженням майна або основної його частини.

Як вбачається з позовної заяви, спірне майно знаходиться по вулиці Поліській в м.Києві, що не відноситься до території Шевченківського району м.Києва.

Відповідно до статті 115 Цивільного процесуального кодексу України, якщо суддя, вирішуючи питання про відкриття провадження у справі, встановить, що справа не підсудна цьому суду, заява повертається позивачеві для подання до належного суду, про що постановляється ухвала. Ухвала суду разом із заявою та всіма додатками до неї надсилаються позивачеві.

За таких обставин, дана справа не підсудна Шевченківському районному суду м.Києва, тому позовна заява підлягає поверненню позивачу.

З огляду на викладене, керуючись статтями 121, 114, 115 Цивільного процесуального кодексу України,

ухвалив:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації, третя особа: ВАТ КБ Хрещатик про зобов язання вчинити дії, а саме, прийняти рішення по фінансюванню квартири АДРЕСА_1 за програмою 70/30 - повернути позивачу.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через Шевченківський районний суд м.Києва.

При цьому заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п яти днів з дня проголошення ухвали.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

СудШевченківський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення05.02.2009
Оприлюднено22.09.2010
Номер документу8876756
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-5241/09

Ухвала від 13.01.2025

Цивільне

Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Позняк В. М.

Ухвала від 28.12.2009

Цивільне

Київський районний суд м.Донецька

Коваленко Володимир Володимирович

Ухвала від 05.02.2009

Цивільне

Шевченківський районний суд міста Києва

Остапенко О.М.

Рішення від 13.04.2009

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Домусчі Л.В.

Рішення від 09.12.2009

Цивільне

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

Чернецький Володимир Анатолійович

Ухвала від 04.11.2009

Цивільне

Голосіївський районний суд міста Києва

Шевченко Тетяна Миколаївна

Рішення від 21.12.2009

Цивільне

Соснівський районний суд м.Черкас

Марцішевська Олена Миколаївна

Рішення від 25.12.2009

Цивільне

Шевченківський районний суд м. Запоріжжя

Тютюник Марина Сергіївна

Ухвала від 18.12.2009

Цивільне

Євпаторійський міський суд Автономної Республіки Крим

Горюнова Людмила Іванівна

Рішення від 21.12.2009

Цивільне

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

Філь Олена Євгенівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні