Ухвала
від 25.06.2020 по справі 420/3609/20
ОДЕСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 420/3609/20

У Х В А Л А

25 червня 2020 року Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді, Бжассо Н.В., розглянув в порядку письмового провадження в м. Одеса за правилами спрощеного позовного провадження клопотання представника позивача Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за адміністративним позовом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення до Товариства з обмеженою відповідальністю РАДІО МАЯК про анулювання ліцензії на мовлення.

Судове засідання з розгляду справи по суті призначено на 01.07.2020 року о 14 год. 30 хвл.

24.06.2020 року від представника позивача надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. В обґрунтування заяви зазначено, що позивач не може прибути у судове засідання через обмежене фінансування на відрядження, продовження карантинних заходів, проте, бажає прийняти участь у судовому засіданні, у зв`язку із чим просить суд провести судове засідання в режимі відео конференції.

Ознайомившись із клопотанням про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд робить висновок, що дане клопотання належить повернути заявнику з наступних підстав.

Ухвалою суду від 04.06.2020 року суд відмовив у задоволені аналогічного клопотання представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, призначене на 01.07.2020 року.

Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 45 КАС України, з урахуванням конкретних обставин справи суд може визнати зловживанням процесуальними правами дії, що суперечать завданню адміністративного судочинства, зокрема: подання скарги на судове рішення, яке не підлягає оскарженню, не є чинним або дія якого закінчилася (вичерпана), подання клопотання (заяви) для вирішення питання, яке вже вирішено судом, за відсутності інших підстав або нових обставин, заявлення завідомо безпідставного відводу або вчинення інших аналогічних дій, які спрямовані на безпідставне затягування чи перешкоджання розгляду справи чи виконання судового рішення.

Приписами ч. 3 ст. 45 КАС передбачено, якщо подання скарги, заяви, клопотання визнається зловживанням процесуальними правами, суд з урахуванням обставин справи має право залишити без розгляду або повернути скаргу, заяву, клопотання.

Завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень (частина перша статті 2 КАС).

Неприпустимість зловживання процесуальними правами є однією з основних засад (принципів) адміністративного судочинства (пункт 9 частини третьої статті 2 КАС).

Згідно з п. 1 ч. 5 ст. 44 КАС України, учасники справи зобов`язані виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу.

Оскільки судом вже було вирішено, відповідно до ухвали від 04.06.2020 року, аналогічну заяву сторони позивача про проведення 01.07.2020 року судового засідання в режимі відеоконференції, суд робить висновок, що подання позивачем 24.06.2020 року, за допомогою засобів електронного зв`язку, аналогічного клопотання є зловживанням процесуальними правами, у зв`язку із чим таке клопотання має бути повернуте заявнику без розгляду.

Керуючись ст.ст. 44, 45, 248, 256, 294, 295 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Повернути без розгляду клопотання представника позивача Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 256 КАС України.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, строк оскарження обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження:

на ухвалу суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала суду може бути оскаржена до П`ятого апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги до Одеського окружного адміністративного суду відповідно до п.15.5 Розділу VII Перехідних Положень КАС України.

Процесуальні строки, визначені даною ухвалою застосовуються з урахуванням п. 3 розділу VI Прикінцеві положення КАС України.

Повний текст ухвали складений та підписаний судом 25.06.2020 року.

Суддя Н.В. Бжассо

СудОдеський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення25.06.2020
Оприлюднено26.06.2020
Номер документу90026990
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —420/3609/20

Постанова від 02.03.2021

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Постанова від 02.03.2021

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Ухвала від 26.01.2021

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Ухвала від 22.12.2020

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Ухвала від 27.11.2020

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Ухвала від 27.11.2020

Адміністративне

П'ятий апеляційний адміністративний суд

Семенюк Г.В.

Рішення від 15.10.2020

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Бжассо Н.В.

Ухвала від 09.07.2020

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Бжассо Н.В.

Ухвала від 03.07.2020

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Бжассо Н.В.

Ухвала від 25.06.2020

Адміністративне

Одеський окружний адміністративний суд

Бжассо Н.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні